S manželem nám to nefunguje, kromě sexu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.08.19 02:15
S manželem nám to nefunguje, kromě sexu

S manželem jsme spolu 12 let, máme dvě malé děti. Poslední 2 roky se neustále hádáme, manžel je doma jen o víkendu a místo aby se věnoval i trochu dětem, když už v týdnu není kvůli práci doma, tak jen leží u mobilu, ale neustále anebo jezdíme k jeho rodičům. Děti má asi rád, ale vůbec k nim nemá vztah, stále je nervózní, vadí mu že děti křičí, že není doma klid. Já jsem na děti i domácnost sama, večer bývám ko a od manžela jen slyším jak nic nedělám, i když to není pravda, být na mateřské je podle něj flákání, poslední dobou mi dává příděl peněz, abych mu prý neutrácela jeho peníze, účet máme společný, uráží mě, něco slíbí pak to nedodrží, vůbec mi nepomáhá s dětma (např. navečer dojedeme od jeho rodičů, já musím děti okoupat, chystat večeři, děti uspat, on nic neřekne, sebere se a jde na pivo, jak dojde domů, je chytrý jak rádio ). Změnil se, místo aby si vážil, že má zdravé děti, v pohodě manželku, tak v hlavě má jen peníze a sex. Sex je to jediné, v čem si vyhovujeme, oba to máme rádi. Jenže teď si říkám, opravdu stačí ve vztahu jen skvělý sex, když je jinak jako manžel a taťka na nic? Myslí si, že se nerozvedu, protože teď se máme dobře a pak bych byla úplně bez peněz. Už dva měsíce spolu nespíme, i když mám sex s ním ráda, já prostě nemůžu, tím jak se chová… a začínám uvažovat i o rozvodu, akorát se bojím jak to bude. Nevím jestli být s takovým člověkem který opravdu není pro rodinu a jen řeší peníze, jen kvůli tomu, že se máme dobře a kvůli sexu. Chtěla bych být zase šťastná, smát se s partnerem, mít v něm oporu, spolehnout se na něj… Pokud jste to někdo měli podobně, co jste dělali? Děkuji.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
BaMaK
Závislačka 3081 příspěvků 17 inzerátů 14.08.19 02:29

Tako slabší odvar jsem měla doma taky… Taky měl pocit, že já si doma jen hraju s dětmi a on musí všechno odedrit-byt doma neudělal skoro nic. Změnilo se to, když jsem se vrátila do práce. Už na něm nejsem finančně závislá, jemu se ulevilo a mě taky. On začal doma dělat víc věcí. Už nemá pocit, že je jen penezenka. Sám se víc zapojuje… A já? Začínám být trochu sobecka a vyřadila jsem si čas i sama na sebe. A kupodivu když jsem si zase sama sebe začala víc vážit, začal i on.

Sany80s
Kelišová 7466 příspěvků 14.08.19 02:59

Já bych chlapa nikdy nenechala, aby se ke mě takhle choval. Stačila by jen jediný náznak chování, který popisuješ(peníze, doma nic nedělám…) a velmi důrazně bych mu řekla, že takhle ne.
Pokud by to nezabralo, tak by mě doma brzy nenašel. Já prostě nedokážu žít s někým, kdo mě šikanuje.
Víš, co je nejhorší s těmi dětmi? Že velká část, kdyř jsou rozvedení, se o ty děti starat začne. To mi hlava nebere, že najednou to jde a třeba i pár let to nešlo a že jim stálo za to nevěnovat se dětem a projít si rozvodem a udělat z dětí cestovatele mezi rodiči.
Finance jsou samozřejmě problém a pokud nejsou, žije se bez nich dost obtížně.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.08.19 03:21

Právě že už mi dochází trpělivost, mám 37,nechci celý život trávit s takovým člověkem, který si mě neváží. Za rok půjdu do práce, dětičky do školky a do školy a to se už vůbec nezastavim, tím že jsem na vše sama a on přijde na víkend domů a jenom on, je strašný sobec. Já děti nade vše miluji, asi jako každá máma a mu to vadí, nevím co by chtěl. Ano toho se bojím, jak by to bylo ohledně dětí, že teď mu jsou spíš na obtíž (přitom před druhýma hraje divadlo jaký je dokonalý táta) a potom až budou větší, si je bude určitě kupovat, protože peníze má a vždycky mít bude. Já mám teď mateřskou a za rok, budu mít min.mzdu (nebudu moct dělat práci jakou bych chtěla, kvůli času a dětem, bych to nestíhala) a pokud se rozvedu, tak alimenty.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.08.19 04:32
Mám smůlu na chlapy, ale asi si za to můžu sama.

Je mi 32 let, přála bych si založit rodinu a můj partner, který je o 3 roky mladší ještě nechce. Jsem z toho docela zničená. Už mi nevyšel jeden dlouhodobý vztah a představa, že musím začít odznovu mě i děsí. Jsme spolu přes dva roky, je manuálně zručný, umí toho hodně i v sexu nám to klape. Ale je to sobeček, co má vlastní zájmy a na mě nemá moc čas. Chce rozjet své podnikání a má ještě normální zaměstnání. Do toho jezdí ke kámošovi na chatu na volné víkendy, aby lezli prozkoumávat štoly a přespávat v lese. Taky semtam zajde do hospody, nebo sedí u počítače a hraje hry. A to nepočítám, kdy třeba lebedí u rodičů. Nejsem moc náročná, stačil by mi hezký výlet jednou za čas, nebo večeře, doma mi taky moc nepomůže. Našetřila jsem nám na dovolenou u moře abychom si odpočinuli. Chodíme na reprodukční kliniku a mám zahájenou léčbu s pokusy o otěhotnění a on že ještě nechce. Má velké finanční výdaje a naznačil taky, že určitě budu chtít ať se věnuje rodině. Na co sakra absolvuju všechny ty věci, když mám doma takového sobce a nevím jak na něj. Říká mi, že na něj tlačím. Finančně se o sebe dokážu postarat. I na věcí pro miminko si našetrit. Co poradíte? Připadá mi, že najít chlapa pro život je strašně těžké, ale já mu nechci pořád ustupovat, jemu asi stačí, že se semtam podíváme doma na telku a že taky budu pořád ustupovat. Líbí se mu, že si nemusí vařit a prát, dělat minimum a to je asi ta chyba.

alimdar
Zasloužilá kecalka 960 příspěvků 14.08.19 05:43
@Anonymní píše:
S manželem jsme spolu 12 let, máme dvě malé děti. Poslední 2 roky se neustále hádáme, manžel je doma jen o víkendu a místo aby se věnoval i trochu dětem, když už v týdnu není kvůli práci doma, tak jen leží u mobilu, ale neustále anebo jezdíme k jeho rodičům. Děti má asi rád, ale vůbec k nim nemá vztah, stále je nervózní, vadí mu že děti křičí, že není doma klid. Já jsem na děti i domácnost sama, večer bývám ko a od manžela jen slyším jak nic nedělám, i když to není pravda, být na mateřské je podle něj flákání, poslední dobou mi dává příděl peněz, abych mu prý neutrácela jeho peníze, účet máme společný, uráží mě, něco slíbí pak to nedodrží, vůbec mi nepomáhá s dětma (např. navečer dojedeme od jeho rodičů, já musím děti okoupat, chystat večeři, děti uspat, on nic neřekne, sebere se a jde na pivo, jak dojde domů, je chytrý jak rádio ). Změnil se, místo aby si vážil, že má zdravé děti, v pohodě manželku, tak v hlavě má jen peníze a sex. Sex je to jediné, v čem si vyhovujeme, oba to máme rádi. Jenže teď si říkám, opravdu stačí ve vztahu jen skvělý sex, když je jinak jako manžel a taťka na nic? Myslí si, že se nerozvedu, protože teď se máme dobře a pak bych byla úplně bez peněz. Už dva měsíce spolu nespíme, i když mám sex s ním ráda, já prostě nemůžu, tím jak se chová… a začínám uvažovat i o rozvodu, akorát se bojím jak to bude. Nevím jestli být s takovým člověkem který opravdu není pro rodinu a jen řeší peníze, jen kvůli tomu, že se máme dobře a kvůli sexu. Chtěla bych být zase šťastná, smát se s partnerem, mít v něm oporu, spolehnout se na něj… Pokud jste to někdo měli podobně, co jste dělali? Děkuji.

Sama píšeš, že není doma přes týden. Proč není? Cos čekala? Práce, neprace, tohle bych já nikdy nedopustila! Vztah a rodina je o společném žití a ne o víkendové cestě jako na chalupu. Odcizil se, není na vás zvyklý, na ten dětský život, ruch a křik. Možná má i milenku, po které se mu vedle tebe stýská. Ne, neomlouvám ho, jen to tak vidím. Nemelas na to přistoupit ani Ty, aby pracoval jinde.

alimdar
Zasloužilá kecalka 960 příspěvků 14.08.19 05:49
@Anonymní píše:
Je mi 32 let, přála bych si založit rodinu a můj partner, který je o 3 roky mladší ještě nechce. Jsem z toho docela zničená. Už mi nevyšel jeden dlouhodobý vztah a představa, že musím začít odznovu mě i děsí. Jsme spolu přes dva roky, je manuálně zručný, umí toho hodně i v sexu nám to klape. Ale je to sobeček, co má vlastní zájmy a na mě nemá moc čas. Chce rozjet své podnikání a má ještě normální zaměstnání. Do toho jezdí ke kámošovi na chatu na volné víkendy, aby lezli prozkoumávat štoly a přespávat v lese. Taky semtam zajde do hospody, nebo sedí u počítače a hraje hry. A to nepočítám, kdy třeba lebedí u rodičů. Nejsem moc náročná, stačil by mi hezký výlet jednou za čas, nebo večeře, doma mi taky moc nepomůže. Našetřila jsem nám na dovolenou u moře abychom si odpočinuli. Chodíme na reprodukční kliniku a mám zahájenou léčbu s pokusy o otěhotnění a on že ještě nechce. Má velké finanční výdaje a naznačil taky, že určitě budu chtít ať se věnuje rodině. Na co sakra absolvuju všechny ty věci, když mám doma takového sobce a nevím jak na něj. Říká mi, že na něj tlačím. Finančně se o sebe dokážu postarat. I na věcí pro miminko si našetrit. Co poradíte? Připadá mi, že najít chlapa pro život je strašně těžké, ale já mu nechci pořád ustupovat, jemu asi stačí, že se semtam podíváme doma na telku a že taky budu pořád ustupovat. Líbí se mu, že si nemusí vařit a prát, dělat minimum a to je asi ta chyba.

Promiň, ale ano, tlacis ho někam, kam on nechce. Proč ho nutis chodit na kliniku, když ti jasně řekl, ze dítě nechce. S tímhle pristupem skoncíš blbě ještě před narozenim miminka, když by se to náhodou povedlo.

Margit. Tomanova
Zasloužilá kecalka 726 příspěvků 14.08.19 06:06
@Anonymní píše:

Zkusila sis s ním o tom normálně promluvit? Zeptat se ho co se děje? Já nevím, já bych asi takovou změnu chování přisuzovala tomu, že třeba poznal někoho jiného…ale nutno dodat, že já jsem v tomhle trochu paranoidní :P
Ve vztahu je důležitá komunikace, pokud kolem sebe chodíte jakoby nic, tak to je špatné…

Margit. Tomanova
Zasloužilá kecalka 726 příspěvků 14.08.19 06:07
@Anonymní píše:
Je mi 32 let, přála bych si založit rodinu a můj partner, který je o 3 roky mladší ještě nechce. Jsem z toho docela zničená. Už mi nevyšel jeden dlouhodobý vztah a představa, že musím začít odznovu mě i děsí. Jsme spolu přes dva roky, je manuálně zručný, umí toho hodně i v sexu nám to klape. Ale je to sobeček, co má vlastní zájmy a na mě nemá moc čas. Chce rozjet své podnikání a má ještě normální zaměstnání. Do toho jezdí ke kámošovi na chatu na volné víkendy, aby lezli prozkoumávat štoly a přespávat v lese. Taky semtam zajde do hospody, nebo sedí u počítače a hraje hry. A to nepočítám, kdy třeba lebedí u rodičů. Nejsem moc náročná, stačil by mi hezký výlet jednou za čas, nebo večeře, doma mi taky moc nepomůže. Našetřila jsem nám na dovolenou u moře abychom si odpočinuli. Chodíme na reprodukční kliniku a mám zahájenou léčbu s pokusy o otěhotnění a on že ještě nechce. Má velké finanční výdaje a naznačil taky, že určitě budu chtít ať se věnuje rodině. Na co sakra absolvuju všechny ty věci, když mám doma takového sobce a nevím jak na něj. Říká mi, že na něj tlačím. Finančně se o sebe dokážu postarat. I na věcí pro miminko si našetrit. Co poradíte? Připadá mi, že najít chlapa pro život je strašně těžké, ale já mu nechci pořád ustupovat, jemu asi stačí, že se semtam podíváme doma na telku a že taky budu pořád ustupovat. Líbí se mu, že si nemusí vařit a prát, dělat minimum a to je asi ta chyba.

Takovýho bych kopla do zadele :cert:

karkarka
Závislačka 4151 příspěvků 14.08.19 06:57
@Anonymní píše:

Nechápu, on dítě nechce a chodíte na reprodukční kliniku? Proč? Máte nějaký zdravotní problém?

Ven90
Nováček 1 příspěvek 14.08.19 07:41
@karkarka píše:
Nechápu, on dítě nechce a chodíte na reprodukční kliniku? Proč? Máte nějaký zdravotní problém?

Já mám zdravotní problém a nešlo by to přirozeně.

Kačus82
Kelišová 6904 příspěvků 14.08.19 08:03
@Anonymní píše:

Takze uz prestal fungovat i ten sex. Ja si rikala, jak si to dokazes rozdavat s clovekem, ktery te nerespektuje, a vida… No nic. Rozvod nepripada pro tebe v úvahu, chapu, tak to vydrz jeste tech pul roku, v klidu nastup do prace. Stejne budes asi muset jit do konfliktu, az nastoupis, tak pan otec bude muset prilozit ruku k dilu. Rekla bych, ze mu chybi sebevedomi, ale tobe to nepomuze. Zkus si to co nejmene brat osobne, jinak se z toho zblaznis. Taky zkus, at ma nejake povinnosti doma, to je co, ze jako zivi, tak doma lezi nebo co? Drzim palce

alimdar
Zasloužilá kecalka 960 příspěvků 14.08.19 08:05
@Ven90 píše:
Já mám zdravotní problém a nešlo by to přirozeně.

To je pochopitelné, ale nemůžeš tlačit do dítěte člověka, který nechce. Pak i na tebe působí ta psychika. Možná by to s někým jiným šlo snadno a samo. Takhle budete nešťastný všichni, ty opuštěná, dítě z poloviny nechtěné a partner zodpovědný za něco, co nechce. A vše jen díky tvému tlaku

Margit. Tomanova
Zasloužilá kecalka 726 příspěvků 14.08.19 08:08
@alimdar píše:
To je pochopitelné, ale nemůžeš tlačit do dítěte člověka, který nechce. Pak i na tebe působí ta psychika. Možná by to s někým jiným šlo snadno a samo. Takhle budete nešťastný všichni, ty opuštěná, dítě z poloviny nechtěné a partner zodpovědný za něco, co nechce. A vše jen díky tvému tlaku

:potlesk: přesně tak… moje sestra manžela natlačila do dítěte, nakonec mají 3 a teď se bude rozvádět… on je lenoch, nic nedělá, o děti se nepostará a ségra je na všechno sama…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.08.19 08:24
@Anonymní píše:

Musíš na sobě začít makat. Práce za minimální mzdu? Udělala bych si na mateřský aspoň kurz zubní instrumentářky. Jsi na něm naprosto finančně závislá. Možná proto si tě neváží. Neříkám, ze je to správné, ale podle mě je tohle tvůj úkol. Moje máma, aby mohla odejít od táty, dalkově si vystudovala zdrávku. Teď má necelých 30 tisic čistého a je spokojená.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama