S milencem jsme se do sebe zamilovali

Anonymní
9.5.20 13:00

S milencem jsme se do sebe zamilovali

Už nějaký čas se scházím s ženatým mužem, zezacatku to bylo jen o sexu a šla jsem do toho s tím že jsme si řekli že to bude bez citů a že svou rodinu nikdy neopustí. Má doma manželku a tři děti, z toho jedno je jeho. Nikdy bych nechtěla aby opustil svou rodinu. Trochu se nám to komplikuje a zamilovali jsme se do sebe, ptáme se jeden druhého co máme dělat..jsme v tom až po uši. Je nám spolu Krásně a každá naše schůzka končí v ranních hodinách. Dokonce mluvil i o druhé rodině, jako že semnou na tajno :roll: (snad to byl vtip) Nikdy jsem v takové situaci nebyla a tak nevím co dělat..trochu jsem si na začátku říkala co když se zamiluju a budu to muset ukončit..je to vzájemný a mám ho plnou hlavu..prosím nesuďte mě, každá se do takové situace může dostat..srdci se poručit nedá :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
9.5.20 13:03

Rekni mu, aby to rek manzelce a ze budete spolu. Ona ho ta zamilovanost hned prejde :D

• Citovat
  • Nahlásit
34816
9.5.20 13:04
@Anonymní píše:
Už nějaký čas se scházím s ženatým mužem, zezacatku to bylo jen o sexu a šla jsem do toho s tím že jsme si řekli že to bude bez citů a že svou rodinu nikdy neopustí. Má doma manželku a tři děti, z toho jedno je jeho. Nikdy bych nechtěla aby opustil svou rodinu. Trochu se nám to komplikuje a zamilovali jsme se do sebe, ptáme se jeden druhého co máme dělat..jsme v tom až po uši. Je nám spolu Krásně a každá naše schůzka končí v ranních hodinách. Dokonce mluvil i o druhé rodině, jako že semnou na tajno :roll: (snad to byl vtip) Nikdy jsem v takové situaci nebyla a tak nevím co dělat..trochu jsem si na začátku říkala co když se zamiluju a budu to muset ukončit..je to vzájemný a mám ho plnou hlavu..prosím nesuďte mě, každá se do takové situace může dostat..srdci se poručit nedá :(

Každá nemá žaludek tahat se s chlapem se třemi dětmi. Myslím, že jsi zamilovaná jen ty, chlap, aby si tě udržel, vymektá cokoliv. Zvlášť kdyz si chce pořizovat tajně rodinu. Bylo by mi z něj na zvracení. Je to šmejd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.5.20 13:06
@Anonymní píše:
Rekni mu, aby to rek manzelce a ze budete spolu. Ona ho ta zamilovanost hned prejde :D
:D to je asi pravda..spíš tak tajně doufám že to časem pomine, nějak bezbolestně..
  • Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
9.5.20 13:08
@Russet píše:
Každá nemá žaludek tahat se s chlapem se třemi dětmi. Myslím, že jsi zamilovaná jen ty, chlap, aby si tě udržel, vymektá cokoliv. Zvlášť kdyz si chce pořizovat tajně rodinu. Bylo by mi z něj na zvracení. Je to šmejd.

Jsem si jistá že nelže.. dokážeme si povídat dlouhé hodiny..podnikáme výlety, sex je až na posledním místě, je to zvláštní..dokonce řekl že mě miluje před svými přáteli, zůstala jsem koukat, nečekala jsem to..věřím mu :?

• Citovat
  • Nahlásit
12049
9.5.20 13:10

Docela by mě zajímalo, jak chlap od rodiny doma vysvětlí, kde byl celou noc? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34816
9.5.20 13:10
@Anonymní píše:
Jsem si jistá že nelže.. dokážeme si povídat dlouhé hodiny..podnikáme výlety, sex je až na posledním místě, je to zvláštní..dokonce řekl že mě miluje před svými přáteli, zůstala jsem koukat, nečekala jsem to..věřím mu :?

A to ti není blbé, že váš čas je vlastně ukradený jeho dítěti? Manželce jako řekne, jdu za milenou? Asi sotva. Podrazák a lhář.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27209
9.5.20 13:13
@Anonymní píše:
Jsem si jistá že nelže.. dokážeme si povídat dlouhé hodiny..podnikáme výlety, sex je až na posledním místě, je to zvláštní..dokonce řekl že mě miluje před svými přáteli, zůstala jsem koukat, nečekala jsem to..věřím mu :?

Můžu se zeptat, z jakého důvodu jsi do toho šla? Ty mladá a on má prachy? Nebo proč svobodná holka spí s chlapem co má doma 3 děti?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12049
9.5.20 13:13
@Anonymní píše:

Počkej, takže všichni o vás vědí, jen jeho žena ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.5.20 13:14
@arinecka píše:
Docela by mě zajímalo, jak chlap od rodiny doma vysvětlí, kde byl celou noc? :think:

Nevím, asi že je s kamarády..jen vím že ho nutí do čtvrtého dítěte, často o tom mluví

• Citovat
  • Nahlásit
27209
@Russet píše:
A to ti není blbé, že váš čas je vlastně ukradený jeho dítěti? Manželce jako řekne, jdu za milenou? Asi sotva. Podrazák a lhář.

Má určitě hodně práce :roll: i v noci

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7029
@Russet píše:
A to ti není blbé, že váš čas je vlastně ukradený jeho dítěti? Manželce jako řekne, jdu za milenou? Asi sotva. Podrazák a lhář.

Asi není, každá milena je splachovací typ

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19933

Tak hodně štěstí za pár let :mrgreen: https://www.emimino.cz/…-syna-93655/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33264
@Anonymní píše:
Už nějaký čas se scházím s ženatým mužem, zezacatku to bylo jen o sexu a šla jsem do toho s tím že jsme si řekli že to bude bez citů a že svou rodinu nikdy neopustí. Má doma manželku a tři děti, z toho jedno je jeho. Nikdy bych nechtěla aby opustil svou rodinu. Trochu se nám to komplikuje a zamilovali jsme se do sebe, ptáme se jeden druhého co máme dělat..jsme v tom až po uši. Je nám spolu Krásně a každá naše schůzka končí v ranních hodinách. Dokonce mluvil i o druhé rodině, jako že semnou na tajno :roll: (snad to byl vtip) Nikdy jsem v takové situaci nebyla a tak nevím co dělat..trochu jsem si na začátku říkala co když se zamiluju a budu to muset ukončit..je to vzájemný a mám ho plnou hlavu..prosím nesuďte mě, každá se do takové situace může dostat..srdci se poručit nedá :(

A kolik je jejich společnému dítěti?

Ta rodina na tajno mě pobavila, to bych chtěla vidět, jak by to všechno uživil, doufám, že mu nechceš skočit na lep… :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7029
9.5.20 13:15

Zakladatelko, to je krásné, slzu jsem zamáčkla. Takže hodně štěstí, málo pláče, do roka dva kudrnáče :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat