S milencem se známe 20 let

Anonymní
4.4.20 11:04

S milencem se známe 20 let

Ahoj holky, prosím vás, ty které si tím prosly, litovaly jste vašeho rozhodnutí? Už třeba to, že jste zůstaly nebo odešly? Jsem vdaná 16 let, 2 děti. Máme dlouhodobou krizi a už jsme si přestali vážit jeden druhého. Spíš to tak nějak lepime. Ale k věci… Můj milenec se kterým se známe 20 let, celý roky jsme okolo sebe chodili a cítili jsme, že jeden druhého přitahujeme, ale ani jeden z nás neudělal ten první krok. Teď na silvestra jsme si poprali SMS a tak nějak jsme si začali psát… Až jsme si psali celé 2 měsíce skoro denně. Teď jako milenci jsme spolu měsíc. Známe se strašně dlouho a jsme na stejné vlně… Vzdycky jsme si rozuměli a bylo nám jen jako známým dobře. Je nám spolu strašně moc hezky. Myslím, že o počáteční a slepou zamilovanost se nejedná. Jenom jsme se konečně našli a propuklo to.. Tak a teď nevím co teď…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
4.4.20 11:08

Jak mate staré děti? Jak to má on s manželkou? Co tvůj muž? Dokážu si nějakou změnu představit když jsou děti starší. Ale do určitého času, je to za trest a všechna pro převažují proti. Nepsala bych si, scházela bych se, kdybych měla tu potrebu

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
4.4.20 11:10

Jestli už Váš vztah s manželem vážně nejde napravit a myslíte si, že milenec je ten pravý. V případě, že i on by to cítil stejně - šla bych. Kdybych teda neměla úplně malinké děti, ale to asi nemáte že? Ale pozor abyste si nerozbila rodinu a milenec se rozhodl, že on to tak vlastně nechce, on je svobodný?

• Citovat
  • Nahlásit
7029
4.4.20 11:10

Tak sis to značně zkomplikovala. Pokud jsi nenašla chuť a sílu do záchrany manželství, pokud tam nebyl nikdo třetí, tak teď už ji nenajdeš. Já za sebe bych na dvě strany nejela, male určitě ti tu napíšou ženy, že se to tak dá táhnout spoustu let. Nakonec rozhodnutí je vždy na tobě. Ale vem v potaz, že nerozhoduješ jen o svém životě, ale i o životě svých dětí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.4.20 11:13
@Anonymní píše:
Ahoj holky, prosím vás, ty které si tím prosly, litovaly jste vašeho rozhodnutí? Už třeba to, že jste zůstaly nebo odešly? Jsem vdaná 16 let, 2 děti. Máme dlouhodobou krizi a už jsme si přestali vážit jeden druhého. Spíš to tak nějak lepime. Ale k věci… Můj milenec se kterým se známe 20 let, celý roky jsme okolo sebe chodili a cítili jsme, že jeden druhého přitahujeme, ale ani jeden z nás neudělal ten první krok. Teď na silvestra jsme si poprali SMS a tak nějak jsme si začali psát… Až jsme si psali celé 2 měsíce skoro denně. Teď jako milenci jsme spolu měsíc. Známe se strašně dlouho a jsme na stejné vlně… Vzdycky jsme si rozuměli a bylo nám jen jako známým dobře. Je nám spolu strašně moc hezky. Myslím, že o počáteční a slepou zamilovanost se nejedná. Jenom jsme se konečně našli a propuklo to.. Tak a teď nevím co teď…

Ono mu samozřejmě vyhovuje jenom si užívat, ale kdyby mělo přijít na to spolu začít žít a mít tam případně každý týden děti, které nejsou jeho. No, už by tak dokonalý být nemusel a nakonec by si mohla ještě s láskou vzpomínat na manžela.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
4.4.20 11:14
@Anonymní píše:
Jak mate staré děti? Jak to má on s manželkou? Co tvůj muž? Dokážu si nějakou změnu představit když jsou děti starší. Ale do určitého času, je to za trest a všechna pro převažují proti. Nepsala bych si, scházela bych se, kdybych měla tu potrebu

Děti máme 8 a 10 let. On je svobodný, resp. už hodně dlouho rozvedený. Nevim, jestli bych ustala rozvod a děti taky. Zase na druhou stranu jsou bohužel dost často svědky našich hádek. A zase i z manžela nechci dělat blbce tím, že ho podvádím… Rozstipnout to.. Buď odejít a nebo milenecký poměr ukončit a zůstat.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
4.4.20 11:16

Jestli s ním souložíš teprve měsíc, tak je to jen zamilovanost. Až si budeš jistá za 2 roky, tak piš něco o lásce. Vím o čem píšu. Taky jsem se v manželství zamilovala. Je to jako být na drogách. Až vystřízlivíš, tak jednej. A mysli na děti.

• Citovat
  • Nahlásit
7029
4.4.20 11:20
@Anonymní píše:
Děti máme 8 a 10 let. On je svobodný, resp. už hodně dlouho rozvedený. Nevim, jestli bych ustala rozvod a děti taky. Zase na druhou stranu jsou bohužel dost často svědky našich hádek. A zase i z manžela nechci dělat blbce tím, že ho podvádím… Rozstipnout to.. Buď odejít a nebo milenecký poměr ukončit a zůstat.

Jaký je tvůj manžel otec?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4210
4.4.20 11:34

Taky bych počkala, až vystrizlivis… Teď jsi plná vášně, zamilovanosti, ten pocit, že se po X letech zase někomu libiš, pro koho se strojis atd. Nám vždy nebožtík tchán říkal, hlavně se nerozvedte, ono je to pak všude stejný…
Milence to teď baví, ale jestli by ho potom bavil život s tvými dětmi a 8 a 10 let, k těm už si prostě vztah otce neudělá, spíš ho budou srat. Musel by vás třeba živit, žádný svůj klid, a ty jako jeho milenka už budeš spíš věcné vařící, práci, utahana matka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.4.20 11:36
@Kfětoslava píše:
Tak sis to značně zkomplikovala. Pokud jsi nenašla chuť a sílu do záchrany manželství, pokud tam nebyl nikdo třetí, tak teď už ji nenajdeš. Já za sebe bych na dvě strany nejela, male určitě ti tu napíšou ženy, že se to tak dá táhnout spoustu let. Nakonec rozhodnutí je vždy na tobě. Ale vem v potaz, že nerozhoduješ jen o svém životě, ale i o životě svých dětí.

Právě, že já o záchranu stala. Několikrát jsem manželovi říkala a zadala, ale nebylo to vyslyseno. Chybu vidí jen ve mně, hned na mě útočí. nabidla jsem manželovi i poradnu, tu odmitl. Snažila jsem se přes dva roky… Ale prostě chybu u sebe nevidí… Nechci dělat unahlene kroky

• Citovat
  • Nahlásit
29996
4.4.20 11:40
@Anonymní píše:
Ahoj holky, prosím vás, ty které si tím prosly, litovaly jste vašeho rozhodnutí? Už třeba to, že jste zůstaly nebo odešly? Jsem vdaná 16 let, 2 děti. Máme dlouhodobou krizi a už jsme si přestali vážit jeden druhého. Spíš to tak nějak lepime. Ale k věci… Můj milenec se kterým se známe 20 let, celý roky jsme okolo sebe chodili a cítili jsme, že jeden druhého přitahujeme, ale ani jeden z nás neudělal ten první krok. Teď na silvestra jsme si poprali SMS a tak nějak jsme si začali psát… Až jsme si psali celé 2 měsíce skoro denně. Teď jako milenci jsme spolu měsíc. Známe se strašně dlouho a jsme na stejné vlně… Vzdycky jsme si rozuměli a bylo nám jen jako známým dobře. Je nám spolu strašně moc hezky. Myslím, že o počáteční a slepou zamilovanost se nejedná. Jenom jsme se konečně našli a propuklo to.. Tak a teď nevím co teď…

Jak můžeš mít milence měsíc, když už tři týdny máme karanténu? :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34816
4.4.20 11:42
@Anonymní píše:
Právě, že já o záchranu stala. Několikrát jsem manželovi říkala a zadala, ale nebylo to vyslyseno. Chybu vidí jen ve mně, hned na mě útočí. nabidla jsem manželovi i poradnu, tu odmitl. Snažila jsem se přes dva roky… Ale prostě chybu u sebe nevidí… Nechci dělat unahlene kroky

Né, na sobě chybu nevidíš. Dvacet let sníš o jiném chlapovi a najednou, když zasune, vidíš v tom osudový vztah. Nejspíš jste vztahoví amatéři - naděláte si děti s nevhodnými partnery, roky to přecházíte a pak, když už není co zachraňovat, se ptáte, co máte jako dělat. Chudáci děti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.4.20 11:50
Načítámm citovaní příspěvek, Čekejte prosím…
@Anonymní píše:
Jestli s ním souložíš teprve měsíc, tak je to jen zamilovanost. Až si budeš jistá za 2 roky, tak piš něco o lásce. Vím o čem píšu. Taky jsem se v manželství zamilovala. Je to jako být na drogách. Až vystřízlivíš, tak jednej. A mysli na děti.

A jak si to ustala? S milencem jsi to ukončila? Tady nejde o sex. Známe se strašně dlouho. Myslím, že to není ta slepa zamilovanost.

• Citovat
  • Nahlásit
466
4.4.20 11:51

Já tohle nechápu, buď s někým chci být a nebo nechci.. copak manžel nemá právo na to být šťastný? Poslala bych k vodě jednoho nebo druhého. Nedělala bych z manžela paroháče jen kvůli tomu, že se s nim bojím mluvit otevřeně a přiznat mu krach. Neprijde mi to fér ani kdyby ti byl sebehorsim partnerem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat