Reklama

S mimčem do Motola - zkušenosti (ORL)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

freematka
Stálice 74 příspěvků 06.02.17 20:37
S mimčem do Motola - zkušenosti (ORL)

Máte někdo zkušenost s pobytem s mimčem v Motole (ORL) za poslední dobu? Zítra nastupujem a chtěla bych vědět na co se připravit :)

Reklama

Reakce:

Karleon
Kelišová 5278 příspěvků 06.02.17 21:03

Já byla s 15ti měsíční na ORL v Motole a bylo to všechno v pohodě, využívaly jsme hernu a kuchyňku. Malá spala v postýlce, já na rozkládacím křesle a byla s námi ještě starší holčička bez doprovodu, jejíž maminka mi ráno donesla v termisce kafe a já s ní strávila čas, kdy dcera byla na sále, takže pro mě vše na 1 :-D

freematka
Stálice 74 příspěvků 06.02.17 21:14

@Karleon díky za info ;) a stíhala si chodit na jídlo? Co s mimčem v tu dobu, kdy potřebuju odejít? A to kafe se tam dá sehnat i mimo termosku? :D

Karleon
Kelišová 5278 příspěvků 06.02.17 22:11

@freematka My tam byly chvíli, tak kafe netuším. Děti hlídají sestřičky a večeře se berou u oběda - salát nebo mražený jídla. Dá se to v pohodě.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejzrůdnější vražedkyně Česka? Fikáčková drtila kojencům hlavy, nesnášela jejich křik

Do historie české kriminalistiky se zapsala řada vrahů. Někteří byli nebývale... číst dále >

Vztahová pomstička Nely Slovákové: Koupila jsem si nové auto a už mi ho nevezmeš!

Podnikatelka a blogerka si pořídila nový vůz, který pro naprostou většinu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

Reklama