S miminkem na festival, do hospody, k moři

15.7.15 12:29

S miminkem na festival, do hospody, k moři...

Ahoj,

stále více se setkávám s maminkami, které se vůbec nijak neomezují při narození miminka co se týče zábavy, cestování…

Např.
1. Matka v šestinedělí chodí i s malým prckem do hospody (sice jen na zahrádku, ale i tam se kouří, je hluk…)
2. Maminka jde s dvouměsíčním dítětem na rockový, metalový festival
3. Další známé jedou k moři s 6-12měsíčními.

Je tady ještě někdo, komu tohle nepřijde normální?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Krasavicaa
15.7.15 12:31

Mě je to naprosto šumák. Ať si každej dělá co chce. Není to moje věc :-)

A jít si sednout na zahrádku s kočárkem, nebo jet s miminem k moři mi skutečně normální připadá :-) Ten fesťák moc ne, ale zbytek, proč ne…

Nezávidíš jim to cestování a tu zábavu tak trochu? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
10248
15.7.15 12:32

Proč anonymně?
Jinak na zahrádku jsem s klukama chodila a chodím, jim je jedno kde spí, a tam kam chodím, se nekouří a neřve, resp. v naši dobu tam moc lidí není, ve všední dny

Na fesťák mě to netáhne

A k moři mě mrzí že jsem loni nejeli v 4-5m, mohla to být sakra pohoda, letos s 14m už to bude větší hukot

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
15.7.15 12:33

Nepřijde mi normální řešit život cizích lidí.

1. Proč se omezovat? Když nikdo nehulí do kočárku, tak nevidím problém. Pokud nežiješ v panenské přírodě, tak bys musela sedět ve vakuu, aby se tvoje miminko nenadýchalo ničeho nezdravého.

2. Nešla bych, ale každého věc.

3. A co jako?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8959
15.7.15 12:36

Tak šestinedělí jsem čučela doma, ale spíš proto, že jsem byla ráda, že jsem ráda :)
Na zahrádku jsem si s kočárkem taky klidně sedla, co je na tom? :nevim: Tomu mimču je tam pravděpodobně lépe, než někde v nákupáku… A když ti nikdo nehulí do kočárku, tak o nic nejde..
Co se dovolené s miminem týká, upřímně, kdybych měla možnost jela bych klidně hned.. Proč by nemohlo být roční dítě u moře? 8o Nebo kdekoli jinde na dovči..
Jediné, co bych asi nešla, je ten festival… Jako sama ano, ale s mimčem ne.. Ale to je jen můj problém, pokud to někdo praktikuje, proč ne.. :nevim: Je to každého věc a když s dítětem nesedí někde u repráku :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
174
15.7.15 12:36

Asi jsem jedna z tech podle tebe spatnych
sice v sestinedeli jsme bli doma ale uz ame 3mesice a chodime na zahradu o hospody. ve 2mesicich jsme byli na festival od 11hod do 21 hod sice nebyl rock nebo metal ale hralo s tam hlasite.

kazd dite to snasi jinak, a ja nechci mit dite z cukru.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
754
15.7.15 12:38

Mne to normanlni neprijde… nechapu to, nedelam to…
Ale to je muj zivot a moje nazory…
Pokud deti nejsou tyrany (na zdravi, psychice), tak mi do toho nic neni a neresim… mohu asertivne sdelit svuj nazor a odkracet :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1606
15.7.15 12:40
@Anonymní píše:
Ahoj,

stále více se setkávám s maminkami, které se vůbec nijak neomezují při narození miminka co se týče zábavy, cestování…

Např.
1. Matka v šestinedělí chodí i s malým prckem do hospody (sice jen na zahrádku, ale i tam se kouří, je hluk…)
2. Maminka jde s dvouměsíčním dítětem na rockový, metalový festival
3. Další známé jedou k moři s 6-12měsíčními.

Je tady ještě někdo, komu tohle nepřijde normální?

Ahoj, me to tedy divne prijde. Mozna jeste ta zahradka, ale festak a mose je, dle me brutus :mrgreen: Je to jen muj pohled, ale ja to beru tak, ze mam maleho prcka a to prinasi proste i urcita omezeni, alespon na nejakou dobu a vybiram si takovou zabavu, ktera je slusitelna s potrebami meho ditete.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5038
15.7.15 12:40

Je mi tak nějak fuk, co si dělají ostatní, je to jen jejich věc :nevim: co se týče fesťáků, to taky moc nechápu, ale v tom zbytku nevidím problém…sama jsem se synem chodila a stále chodím na zahrádky restaurací, dát si s mužem kafe nebo pivo, pokud je dítě v pohodě, nevím proč bych jít nemohla…a s mořem to samé, záleží na dítěti, pokud to rodiče i dítě zvládá, nevidim v tom žádný problém…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22804
15.7.15 12:43

Já šla do venkovní restaurace hned po porodu :mrgreen: na festivaly nechodim ani já sama. Dítě se u more narodilo, první dlouho cestu autem měla v 6 m, letěla v 9m. Spíš obdivují lidí co leti s dítětem víc jak 3h na dovolenou na týden, já se z toho vždycky vzpamatovává měsíc. Dítěti je to tak nějak sumak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5038
15.7.15 12:46

@tronelka v čem je prosímtě moře takový „brutus“? Jen by mě vážně zajímalo z jakého důvodu na to někteří tak pohlíží…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Na fesťák bych s mimčem nešla. Moře mi přijde ok, i když já osobně bych nejela no a zahrádka, na tom nevidim vůbec nic divnýho…jaký je rozdíl mezi tim, že sedim v parku na lavičce anebo sedim na zahrádce, kde si můžu dát kafe?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4596

A kdy je ta správná doma, kdy může maminka s dítětem vystrčit nos z domu, nebo vyjít na procházku jinam, než do parku?

Sice ani jedno z toho nedělám, ale je to moje rozhodnutí a jestli to dělají jiní, tak je to zase jejich rozhodnutí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7511
15.7.15 12:47
@radkka píše: Nepřijde mi normální řešit život cizích lidí.

1. Proč se omezovat? Když nikdo nehulí do kočárku, tak nevidím problém. Pokud nežiješ v panenské přírodě, tak bys musela sedět ve vakuu, aby se tvoje miminko nenadýchalo ničeho nezdravého.

2. Nešla bych, ale každého věc.

3. A co jako?

naprostý souhlas :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
15.7.15 12:49
@Týna K. píše:
@tronelka v čem je prosímtě moře takový „brutus“? Jen by mě vážně zajímalo z jakého důvodu na to někteří tak pohlíží…

To by mě také moc zajímalo.

My třeba jezdíme každý rok na hory, velká parta lidí i s dětmi všech věkových kategorií, naposledy s námi byla kamarádka s dvouměsíčním miminkem, ač bylo ze všech dětí nejspokojenější, hovělo si v teple v kočárku pod sjezdovkou u chaty, tak některé pohledy co ženské vrhaly stály opravdu za to :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama