Reklama

S miminkem ven v tomto vedru?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

darkblack
Závislačka 3588 příspěvků 02.07.10 13:34
S MIMINKEM VEN V TOMHLE VEDRU?

Ahoj,

tak mě teď v tomhle vedru napadlo, jestli chodíte s mimčama ven?? Malou mám ještě v kočáře a děsně se tam potí, i když je jen v body.. A prostě jí vedra nesedí a je protivná. I doktorka řekla, že jak bude nad třicet, tak ven jen ráno a na večer..
Je mi to sice líto sedět doma, ale já sama vedra nemám ráda. A tak sedíme doma a větráme otevřenýma dveřma..
Také by mě zajímalo, jak vám mimča v těhlech hicech spinkají?? Nemyslím v čem.. Ale jestli jsou klidná a spinkají dobře či ne??

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Cappy
Kelišová 6093 příspěvků 02.07.10 13:40

Ani se nedivím, že se potí.
Přijde mi, že ty kočáry nejsou nijak zvlášť prodyšné.
Mám vyzkoušeno, že pomáhá funkční oblečení, možná bych i uvažovala o nějaké prodyšnější podložce.

saja1
Ukecaná baba ;) 1283 příspěvků 02.07.10 13:44

ahojky,

já měla obě holky v tomhle věku taky v létě. první opatření při nástupu veder byla změna kočáru. z uzavřené korbičky, ve které to opravdu moc neluftuje, šly obě do sporťáku, který jde do úplného lehu. tak je přeci jen občas něco ofouklo:) no a ven jsme chodily samo jen brzo ráno a pak pozdě odpoledne. a tak činíme i letos, i na koupák chodíme až se vyspí, kolem čtvrté odpo.

KPKristy
Hvězda diskuse 46603 příspěvků 02.07.10 13:46

My jsme kvůli vedru už nastartovali sporťák. Ondrášek sice ještě nesedí, ale do lehu to jde pěkně a je tam vzdušno.
Přesto v tomhle počasí moc ven nechodíme, spíš jen dopoledne. To si zdřímne, a pak spí doma…
Horší je to s usínáním večer. Máme okna ložnice na západ, a i když mám od rána zavřeno a zataženo, tak je tam večer horko. Tak mu to chvíli trvá, než zabere. Například včera místo obvyklých sedmi usnul v devět hodin…

Machalka
Extra třída :D 11763 příspěvků 02.07.10 13:51

Před dvěma roky bylo taky pěkné vedro, já jsem teplomil a malá je naštěstí asi po mně, takže jí to nevadilo :-) Oblíkala jsem ji teda jen do bodýčka bez rukávů a boudička u kočárku šla v zadní části odepnout jen na takovou síťku, takže malá byla ve stínu a přitom to v kočárku krásně luftovalo :-D A bez problémů takhle spala.
Ale pokud tvoje malá vedra ráda nemá, nelámej to přes koleno a choď s ní jen ráno a večer, jak ti radila dr. :wink:

čičinka
Echt Kelišová 8297 příspěvků 02.07.10 13:51

Ja loznici resim tak, ze tam mam bilou roletu zatazenou a pod ni otevrene okno, luftuje to a zaroven tam nepere slunicko. Dite momentalne spi, usnul okamzite po polozeni do postele.

Jinak jsme doma, mame otevreno tak, aby byl pruvan, Mates travi dost casu tim, ze je na balkone, tam cely den nesviti slunce, tak je tam i ve vedrech prijemne.

Ale ja ty kazdodenni prochazky moc nezeru, nekdo je zvyklej, ja chodim jen kdyz neni moc horko, moc zima, neprsi, zkratka kdyz jdem treba obden, tak se nic nedeje :nevim:

Freyaa
Extra třída :D 10052 příspěvků 02.07.10 13:59

my jdeme dopoledne, před ty vedra jsme doma, a vyrazíme kolem 16-17 hodiny, nic moc tyhle vedra, klárka má pak úplně rudý tvářičky a je celko vě taková horká, tadši jsme doma zalezlý

Panuška
Neúnavná pisatelka 17043 příspěvků 02.07.10 14:09

loni jsem s malou nemohla ven když bylo víc jak 26 stupňů :roll: hrozně rychle se přehřála a následek byl že měla příšernej hysterák, kterej jí přehříval ještě víc. Takže jsme byly chvíli venku hned ráno a pak až navečer nebo vůbec. Doma spí v pohodě máme tu příjemně.

Jinak jí hodně pomáhala mokrá plínka přes kočár nebo i přes nožičky. :wink:

teresa20 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.07.10 14:37

Ivy, mě malý loni jako miminko spal špatně v těhle horkách. Nakonec jsme chodili ven jen ráno a večer, přes poledne jsme byli bud v domě nebo spinkal v kočárku na odpočívadle pod schody, kde je chladněji. Musela jsem ho malinko přioblíct, ale spinkalo se mu tam pod otevřeným oknem krásně, nebyl vůbec zpocený.

Letos už je větší, běhá, takže je venku těžké ho udržet ve stínu. Chodíme ven ráno už v osm zhruba do půl jedenácté a odpoledne pak kolem čtvrté hodiny.

milhaus
Kelišová 5907 příspěvků 02.07.10 14:45

My ven nechodíme,dopoledne jsme doma,a když se odpoledne probudí,jsme na dvorku a koupeme se pod slunečníkem v bazénku.

jizvíková
Extra třída :D 12612 příspěvků 02.07.10 14:51

ahojik
jeden snazi vedro v poho, druhy trpi, je mu vedro, spocenej jak mys a pres den spatne usina

kralicinka1
Kelišová 5331 příspěvků 02.07.10 15:02

ahojky.chodíme od 8-10(11)a pak po 18-19.mezi tím bych šla maximálně k vodě do stínku kde bych měla pro malého bazének.:-)

neczuz 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.07.10 18:07

mY JSME VENKU VE STÍNU NA ZAHRADĚ CELÝ DEN kOUPEme se v bazénu (oml. se za capsloc :oops: )

Kajaaada1
Ukecaná baba ;) 1901 příspěvků 02.07.10 21:32

Ahojky, my jsme celý den na zahradě.Malá spinká ve stínu v kočárku nebo leží na dece ve stínu a je moc spokojená. Jinak večer usíná v pohodě, jen dnes jí to dělalo trošičku problém.Pokud ale malá nemá vedra ráda, tak bych s ní zůstala doma a nehrotila to.

Hebrey
Stálice 53 příspěvků 14.07.10 14:23

Já jsem z toho vedra dost zoufalá, protože starší se mi budí kolem 7:30, takže než se umeje, nasnídá, než je oba opečuju, je tak 9:30 a to už je hic. Navíc měl ten staší teď úpal. Takže k mé nevelké radosti jsme zalezlí doma. Větrám jak se dá, i větrák mám puštěný, ale i tak mám doma cca 28°.

Cappy Mě ta Moira pro Sváťu dorazila dneska, tak jsem zvědavá, jak to zabere. Ale co se týče vedra a kočárku, ono to vyjde na stejno. Sváťu víc nosím, tak je opocený vepředu. Matýska jsem v tomhle věku ještě dost vozila a měl záda samý potníček, takže Ti musím dát částečně za pravdu.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Největší Zemanův fanoušek: Zavařuje mu okurky a tapetuje si jeho fotkami pokoj

Pokoj, ve kterém žije, si tapetuje fotkami hlavy státu. K poslednímu září... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >