Reklama

S mojí dcerou flirtuje její strýc

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Královna matek
Povídálka 20 příspěvků 07.02.18 11:15
S mojí dcerou flirtuje její strýc

Ahoj, jsem rozvedená matka a mám čtyři zdravá pěkně povedená kvítka. Mojí nejstarší dceři je 18 let a puberta s ní hází jako vejce ve vlaku. Před čtyřmi měsíci jsem poznala konečně muže svých snů, který mě miluje i s mými čtyřmi závazky. :hug: Nedávno přivedl na večeři svého dvaatřicetiletého bratra. Přítel mě již dávno varoval, že je to takový koketa a sukničkář. Vše jsem brala s nadhledem a úsměvem na líčkách. Po nějaké době jsem ale zjistila, že terčem všech jeho nemístných lichotek nebudu já ale má 18ti letá dcerka Teruš. Tereza si ovšem neuvědomovala, že on vše nevnímá jako legraci a menší popichování. Když jsem dceři tuto skutečnost nenápadně sdělila, se smíchem mě poslala do háje. Když nás strýček znovu navštívil, měla jsem pocit, že mezi těmi dvěma už něco proběhlo. :zed: Potom jsem se dcery nenápadně optala zda-li nemá nějakou vážnější známost ona mně jen zbrkle a zmateně odsekla, že NE! Bojím se že mezi ním a mojí dcerou něco je. Mám tomu dát volný průběh nebo mám rázně zakročit!? Prosím všechny maminky a ženy o radu. :oops:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 16469 příspěvků 07.02.18 11:21

Namele si ústa. Stejně tě neposlechne. Jen jí řekni, co jí asi čeká. Možná by bylo lepší to napsat a až to skončí si to zpětně přečíst, protože mluvené slovo se po ní sveze.
Lepší vědět, co se děje, než jí to zakázat a pak nevědět nic. A ty s těmi čtyřmi šťastmými měsíci, buď taky opatrná.
Pokud ovšem nejsi troll. Tvůj sloh mi přijde dosti knižní.

Tableta
Závislačka 4006 příspěvků 07.02.18 11:21

Za prvé, působí to jako troll. Za druhé, není to její strýc.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.02.18 11:21

V jejim veku jsem taky koketovala se starsima chlapama. A s jednim jsem mela i milostny vztah. Me bylo 18 jemu 38. Takze je mozny, ze mezi nima neco bylo nebo je.

Ja na tvem miste bych do toho nezasahovala, aby se dcera nesprajcla. Ona se musi spalit sama. Spis bych dohlidla na to, aby mela penize na antikoncepci apod.

Adelka951
Ukecaná baba ;) 1381 příspěvků 07.02.18 11:23

Tak hlavně bych netvrdila, že je to její strýc, kdybys nechodila (jen chviličku) s jeho bratrem, tak by to byl cizí člověk. Chápu, že se ti to moc nelíbí, ale ona je mladá a holt si potřebuje nabít pusu.

Bandii
Ukecaná baba ;) 1123 příspěvků 07.02.18 11:24

No a co? Příbuzný nejsou.

Královna matek
Povídálka 20 příspěvků 07.02.18 11:26

Děkuji za všechny rady, ale musíte pochopit jak těžké to je pro matku. :think:

Russet
Extra třída :D 10868 příspěvků 07.02.18 11:27

Asi bych si promluvila s tím chlapem, ale vzhledem k jiné diskuzi tady je prý nejlepší nechat dcerušku být, aby na to přišla sama. Jsem ráda, že takovou dceru nemám. Protože abych přišla domů a tam naložený v dětském pokojíčku Pažout, na to bych neměla nervy.

Russet
Extra třída :D 10868 příspěvků 07.02.18 11:28
@Královna matek píše:
Děkuji za všechny rady, ale musíte pochopit jak těžké to je pro matku. :think:

A proč tvůj chlap vůbec k vám toho oslizlu tahal? Neudělal to schválně?

Královna matek
Povídálka 20 příspěvků 07.02.18 11:29

@Russet popravdě zastávám tvůj názor a jistě si ho beru k srdci :hug: dík

Královna matek
Povídálka 20 příspěvků 07.02.18 11:30

@Russet teď si mi do hlavy nasadila brouka

Russet
Extra třída :D 10868 příspěvků 07.02.18 11:31
@Královna matek píše:
@Russet teď si mi do hlavy nasadila brouka

Neznali se už předtím? Myslím dcera a ten „strýc“?

Královna matek
Povídálka 20 příspěvků 07.02.18 11:32

@Russet tak to si nemyslím ale popravdě mi to nepřipadá ani nepravděpodobné, možná máš pravdu 8o

lalaláček
Ukecaná baba ;) 1116 příspěvků 07.02.18 11:38

Tak nikdo neříká, že ji dotyčný chce sbalit. Možná jen kecá a kdyby mělo dojít na skutek, tak nic nebude. A dcera si to jen vymalovala.

Russet
Extra třída :D 10868 příspěvků 07.02.18 11:38

@Královna matek
Tak jestli ji třeba pozval k sobě, něco proběhlo, tak by zas jako sukničkář mohl mít „splněno“ a zářez na pažbě. A nechal by dceru být. Jinak bych ji teda litovala, kam dala oči. Já „švagra“ poznala po mnohem delší době než po čtyřech měsících, naštěstí jsem v té době byla bezdětná. Kdyby vyjel po mé dceři, asi bych si to šla vyřídit s ním.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Tornádo Tomicová! Měla být outsiderem, teď je hvězdou StarDance

Jakmile vyšlo najevo, že se jednou ze soutěžících deváté řady StarDance má... číst dále >

Dušek dne: Karel Janeček přišel na slavnostní událost v obleku, ale bez bot!

Podnikatel Karel Janeček světu zase jednou ukázal, jak si žije bohémským... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >