S nervama v kýbku - udržení těhotenství

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.05.19 06:48
S nervama v kýbku - udržení těhotenství

Ahoj ženy. Potřebuji se vyzpovídat. Mám už jedno dítě, 4 a půl. Před rokem jsme se začali snažit znovu a vyslo to opet na prvni pokus. Jenze jsem částecně potratila, doktoři se spletli, vyhodnotili to jako mimodelozni a odebrali vejcovod. Nakonec se ukazalo, ze plod byl puvodne v deloze a HCG tvori plodove obaly. No a pred mesicem jsem po x mesicich snazeni otehotnela a znovu potratila. Pobrecela jsem si, ale utesovala jsem se tim, že je dobře, že aspoň vím, že můžu otěhotnět. Tenhle měsíc jsem měla ovulaci opět na správném vaječníku a už mám zase pozitivni test. Jenze me uplne zachvátila panika, protože se bojim, že testy tolik nesílí a zase potratím. Zítra to mám dostat a pozitivni test mám od 4 dne pred ocekavanou MS. Do toho mam navíc asi angínu. Bílé povlaky v krku, špatně se mi polyká. Přála bych si byt v pohode a hlavně být těhotná a mít zdravé dítě. Děkuji za jakékoliv reakce..Foto testů je ze vcera rano a dnes, fialový test levý pres den vcera a dnes ráno.

Reakce:
Verurizeckova
Ukecaná baba ;) 1611 příspěvků 09.05.19 06:53

Tak v první řadě se má testovat až po vynechane MS a ušetřila by sis nějaké nervy. Jinak ženské, které jsou těhotné třeba ve válce a myslím, ze mají víc stresu než ty, tak taky rodi děti, takže neboj. Já na začátku těhotenství měla velice silnou infekci, doktor mi řekl, ze je to buď anebo jako všechna těhotenství a malý zabojoval a je tady s nama. Tím, ze se budes stresovat předem, to stejně nezmenis.

Jak říká moje máma: Boj se, až to přijde.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.05.19 06:55
@Verurizeckova píše:
Tak v první řadě se má testovat až po vynechane MS a ušetřila by sis nějaké nervy. Jinak ženské, které jsou těhotné třeba ve válce a myslím, ze mají víc stresu než ty, tak taky rodi děti, takže neboj. Já na začátku těhotenství měla velice silnou infekci, doktor mi řekl, ze je to buď anebo jako všechna těhotenství a malý zabojoval a je tady s nama. Tím, ze se budes stresovat předem, to stejně nezmenis.Jak říká moje máma: Boj se, až to přijde.

Dekuji za podporu! Ja se chtela testovat az pozdeji, jenze ja to vzdycky vim uz ty 4 dny předem na jistotu, protože mam prsa a bricho jako balón a je mi cely den na zvracení. Takze to pak nikdy nevydržím…

lachtanice86
Echt Kelišová 7875 příspěvků 09.05.19 06:59

Ten začátek je prostě buď a nebo. Stresy ti nepomůžou a testování tak brzo taky ne.

Uživatel je onlineNiki Ku
Zasloužilá kecalka 709 příspěvků 09.05.19 07:27
@Anonymní píše:
Ahoj ženy. Potřebuji se vyzpovídat. Mám už jedno dítě, 4 a půl. Před rokem jsme se začali snažit znovu a vyslo to opet na prvni pokus. Jenze jsem částecně potratila, doktoři se spletli, vyhodnotili to jako mimodelozni a odebrali vejcovod. Nakonec se ukazalo, ze plod byl puvodne v deloze a HCG tvori plodove obaly. No a pred mesicem jsem po x mesicich snazeni otehotnela a znovu potratila. Pobrecela jsem si, ale utesovala jsem se tim, že je dobře, že aspoň vím, že můžu otěhotnět. Tenhle měsíc jsem měla ovulaci opět na správném vaječníku a už mám zase pozitivni test. Jenze me uplne zachvátila panika, protože se bojim, že testy tolik nesílí a zase potratím. Zítra to mám dostat a pozitivni test mám od 4 dne pred ocekavanou MS. Do toho mam navíc asi angínu. Bílé povlaky v krku, špatně se mi polyká. Přála bych si byt v pohode a hlavně být těhotná a mít zdravé dítě. Děkuji za jakékoliv reakce..Foto testů je ze vcera rano a dnes, fialový test levý pres den vcera a dnes ráno.

Hlavně nestresuj :) stejně ti to nepomůže. Já vím, že to čekání je nekonečné. Ale tím, že teď budeš stresovat to ani nijak nezlepšíš a ani neurychlíš. :)

Uživatel je onlinehadraplanka
Kecalka 331 příspěvků 09.05.19 09:35
@Anonymní píše:
Ahoj ženy. Potřebuji se vyzpovídat. Mám už jedno dítě, 4 a půl. Před rokem jsme se začali snažit znovu a vyslo to opet na prvni pokus. Jenze jsem částecně potratila, doktoři se spletli, vyhodnotili to jako mimodelozni a odebrali vejcovod. Nakonec se ukazalo, ze plod byl puvodne v deloze a HCG tvori plodove obaly. No a pred mesicem jsem po x mesicich snazeni otehotnela a znovu potratila. Pobrecela jsem si, ale utesovala jsem se tim, že je dobře, že aspoň vím, že můžu otěhotnět. Tenhle měsíc jsem měla ovulaci opět na správném vaječníku a už mám zase pozitivni test. Jenze me uplne zachvátila panika, protože se bojim, že testy tolik nesílí a zase potratím. Zítra to mám dostat a pozitivni test mám od 4 dne pred ocekavanou MS. Do toho mam navíc asi angínu. Bílé povlaky v krku, špatně se mi polyká. Přála bych si byt v pohode a hlavně být těhotná a mít zdravé dítě. Děkuji za jakékoliv reakce..Foto testů je ze vcera rano a dnes, fialový test levý pres den vcera a dnes ráno.

Nejdřív se primárně snaž dát do kupy, doktorovi se zmiň, že jsi pravděpodobně těhotná a je to. Já v prvním měsící (neměla jsem tucha) promarodila tři týdny s infekcí na průduškách, cpala jsem se vším možným a vliv na plod prd prd nula. Zkus vydržet a test si udělat třeba až týden po vynechání. Takhle se jen zbytečně stresuješ, protože i tak ta menstruace prostě přijít může.

Váš příspěvek
Reklama