S partnerem nám to po narození dcery nefunguje

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

petra3891
Nováček 9 příspěvků 24.02.18 18:34
S partnerem nam to po narozeni dcery nefunguje

Dobry den, s pritelem jsme spolu 7 let, 6 let spolu bydlime a mame dcerku (1,5). Co se dcerka narodila, tak to jde s nami z kopce. Uz to zacalo tim, ze nas privezl z porodnice a mezi dvermi se otocil, ze jde na obed s kamaradem. Po pravde prvnich 9 mesicu se prakticky o dceru nestaral. Kdyz prisel z prace, tak jsem mu musela rict at se jde aspon na malou podivat. Zacali jsme se kvuli tomu hadat. Mam pocit, ze jsme mu na obtiz. O cokoliv ho pozadam je to s recma. Vzdy ho poprosim, ale kdyz mu to rikam uz po treti, tak proste vypenim. Nekdy se fakt dost pohadame. :,( Ma spoustu aktivit (squash, sauna, bazen, ryby). Kdyz mu reknu zda nechce byt vice s nami a malinko omezit aktivity, tak mi rekne, ze to dela v pracovni dobe a to se nepocita.
Co se tyka i me tak prakticky o pusu se musim prihlasit, milujeme se 1× - 2× mesicne. Taky jsem nekdy podrazdena uznavam.
Chtela jsem vas poprosit o radu co dal. Mam ho rada, ale mam pocit, ze proste pritele s dcerou omezujeme.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Malinkydablik
Kecalka 140 příspěvků 24.02.18 18:53

A jaký vztah jste měli před tím? plánovali jste mimi?

petra3891
Nováček 9 příspěvků 24.02.18 18:58

Byl v poradku. Obcas jsme se pohadali, ale asi tak jako v normalnim vztahu. Dite jsme chteli oba.

Makca87
Kelišová 7109 příspěvků 24.02.18 19:01

Občas bych chtěla slyšet i názor druhé strany (chlapa) :lol:.

Lambisko
Zasloužilá kecalka 529 příspěvků 24.02.18 19:04

@petra3891 jo, tohle znam, u nas to bylo naprosto stejny… no nakonec si nasel jinou bez ditete, aby ho nemohlo nic omezovat… pokud nebude chtit on sam, nenadelas nic, bohuzel

kacz
Kelišová 6008 příspěvků 24.02.18 19:04

Máš doma přerostlé dítě. Dcerku už máš trochu větší, tak si zařiď život podle sebe ;-) naplánuj si své aktivity podle možností, pomalu plánuj návrat do práce, nestarej se o něj ;-)

mamina444
Kecalka 234 příspěvků 24.02.18 19:08

TAK to je asi problém který vznikl už co se otočil a šel s kámošem to že si to nechala takhle další měsíce bude ted složitější. Mluví s tebou? Myslím tím jako zda je ochotnej řešit problémy. Ono dítě vždy vše zmnění ten jeho příchod a spousta chlapů co se hrooozně těšila najednou třeba začne i žárlit nedej bože. ale čím déle v tom budeš bez řešení tím hůř on si pak taky zvykne a už sním vůbec nehneš. Skus sním promluvit a nebo mu řekni hele máš hodně svého od příštího týdne jdu já tam a budu tam každý týden třeba masáž nebo tak i kdyby si měla někde jen posedět s kámoškou a ty hlídáš dítě je nás obou tak mám taky právo a uvidíš.

petra3891
Nováček 9 příspěvků 24.02.18 19:14

@Makca87 Chyba je urcite na obou stranach. Ale nutit chlapa do toho, aby se staral o svou rodinu mi proste neprijde v poradku. :(

petra3891
Nováček 9 příspěvků 24.02.18 19:17

@mamina444 Mluvi se mnou jak kdy. Snazim se s nim komunikovat, ale je introvert. Ja vim byl i pred tim, ale kdyz se napr. zeptam jak bylo v praci, tak mi rekne jo dobry. Kdyz si s nim chci povidat napr. pred spanim, tak slysim jsem unaveny nebo ted nemuzu, nebo mi rekne at povidam. :(

Makca87
Kelišová 7109 příspěvků 24.02.18 19:19

@petra3891 Nikdo nevíme, proč je ten chlap takový, jaký je… Každopádně nechápu, jak dva partneři nedokáží mezi sebou komunikovat a nevyříkat si to, kor když už mají závazky.

petra3891
Nováček 9 příspěvků 24.02.18 19:22

@Makca87 Ja bych s partnerem rada komunikovala, ale musi chtit oba.

Makca87
Kelišová 7109 příspěvků 24.02.18 19:25

Za 7 let jste se spolu nenaučili komunikovat, i když je introvert?

mamina444
Kecalka 234 příspěvků 24.02.18 19:27
@petra3891 píše:
@mamina444 Mluvi se mnou jak kdy. Snazim se s nim komunikovat, ale je introvert. Ja vim byl i pred tim, ale kdyz se napr. zeptam jak bylo v praci, tak mi rekne jo dobry. Kdyz si s nim chci povidat napr. pred spanim, tak slysim jsem unaveny nebo ted nemuzu, nebo mi rekne at povidam. :(
:,( a jé tak to už chápu že se cítíš jako by jste mu byly na obtíž. Přesně tak by si to vyložila spousta žen a oprávněně. Tady je každá rada drahá. Možná bych si srovnala zda to zvládnu bez něj sama a podle toho se rozhodla.Dnes už vím že opravdu chyba je vždy na obou stranách takže možná je někde něco co si přehlédla. Klape vám to v sexu a tak? On každej říká třeba že sex není důležitej ale pro mnoho chlapů je. pokud klape což se taky hůře zjištuje spousta lidí se i v tomhle přetvařuje. Tak bych asi šla k věci poslyš mám dojem že jsme ti na obtíž máš nás vůbec rád. Pokud tě utne tím že dneska nemám náladu sem unavenej nebo tě nechá jen vykecat a skoro žádná reakce tak už tě bohužel dlouho má někde. No a kvůli němu pak nemá cenu se trápit zbalila bych se a šla. Pokud bych neměla kam tak bych navrhla jemu aby šel třeba by si pak i uvědomil nebo by se to někam hlo. :zed:

petra3891
Nováček 9 příspěvků 24.02.18 19:32

@Makca87 Bohuzel po porodu ta komunikace nejde. Pred timto bylo vsechno v poradku i komunikace.

petra3891
Nováček 9 příspěvků 24.02.18 19:36

@mamina444 Urcite souhlasim, ze je sex dulezity ve vztahu. Jak jsem psala, tak sex v posledni dobe 1-2× za mesic. Mne to nestaci. Na druhou stranu, kdyz si me chlap doma nevsima a nemluvi, tak potom tezko se mi chce vecer neco podnikat. Jsem z toho zoufala. Fakt se moc snazim, ale prijde mi, ze uplne zbytecne. :,(

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Černošský James Bond? Tak ať Mandelu hraje Luděk Sobota! říká Klaus ml.

„Přichází čas pro herce, který není bělochem,“ řekla prý dlouholetá... číst dále >

Pomeje zavolal do redakce Expresu kvůli milenci své ženy. Co vám chce říct?

Jak jsme vás jako první informovali, Andrea Pomeje již není sama. Po jejím... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Dagmar Pecková: Lidé mi chyby odpouštěli, ale já si kopala hrob

Stála na slavných světových operních a koncertních scénách, zpívala pod... číst dále >

Reklama