S partnerem se vídáme málo, co vy?

1
28.4.21 16:27

S partnerem se vídáme málo, co vy?

Ahojky :)
Mám takovej dotaz ohledně svého vztahu.
Jsme s přítelem 2 roky a poslední dobou se vídáme strašně málo, maximálně jednou týdně o víkendu třeba od soboty do nedele, ale minulý vikend jsme spolu vubec nebyli a už to je 10 dni co jsme se nevideli.. a to od sebe bydlíme cca 3 km.
ani nenapsal jestli nebo kdy se uvidime..

Přitel má náročnou práci, dělá pořád noční směny a pres den vzdycky spi.. probudí se větsinou az vecer a jde zase do práce.. v pátek chce vetsinou sám doma odpočívat a vidíme se tedy až v sobotu odpoledne..
Ani si nevolame protoze proste neni kdy když pořad spi nebo zařizuje svoje veci..

Já bych chtěla se vídat časteji jako dřív ale není prostě kdy, buď spí a nebo kdyz se vzbudi odpoledne ve všedni den tak si dělá svoje věci.. a prostě se mu nechce spis zamnou.. a to tvrdi že mě miluje

Nevím no ale dřív kdyz jsme spolu byli cca rok jsme se vidali obden a nekdy i kazdy den a bylo to všechno v pohodě. Ale nadruhou stranu zase nedělal noční.

Trápí mě to a on to ví, ale prostě má toho poslední treba už pulrok vážně moc.. a chce asi svůj klid a potrebuje odpočívat

Ale zajímá mě váš názor na to

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
63703
28.4.21 16:30

@Jančaa33 byli jsme od sebe 200 km.. Někdy přijel na otočku chlap, někdy na víkend já.. Ale my máme každý svoje děti, tak se to podrizivalo jim.. Jste kousek od sebe.. To mi přijde divné

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.4.21 16:34

@martina.se tak to je obdivuhodný 200 km :) :D
My děti nemáme je nám krátce 20 teprve :D ale mrzí mě to dost jak to je.. mám ho fajt ráda a rada s ním trávím čas

• Citovat
  • Nahlásit
953
28.4.21 16:36

I když chodí na noční tak vidět se jednou za 10 dní je vážně bída.. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63703
28.4.21 16:37
@Anonymní píše:
@martina.se tak to je obdivuhodný 200 km :) :D
My děti nemáme je nám krátce 20 teprve :D ale mrzí mě to dost jak to je.. mám ho fajt ráda a rada s ním trávím čas

Zvládli jsme to 2.5 roku.. Nemít prcka, asi bydlíme odděleně doteď :think: ale kde je vůle, tam je cesta, no.. Neříkám, že nebyly týdny, kdy jsme se neviděli, ale psali jsme si denně atd..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.4.21 16:41

@Dara90
Ano jednou za tyden nebo teď za těch 10 dni je fakt hrozně malo.. citim se sama a kdyz začnu mluvit o rozchodu tak řekne, že o tom furt jen kecám a že on se rozchazet nechce.. :nevim: že spolu nemusime bejt snad pořád
Je to těžký ale rozejit se važně nechci :(

• Citovat
  • Nahlásit
1508
28.4.21 17:02

Ahoj, nevím, kolik vám je, ale my se vídali třeba jednou za víkend zpočátku, občas i jednou za 14 dní. Štvalo mě i když se třeba dva dny neozval, přišla jsem si pro něj vlastně nedůležitá, ale vydržela jsem se také neozvat. Přineslo to ovoce, chtěla jsem už od toho pomalu dávat ruce pryč, ale frekvence našich schůzek se naštěstí zvyšovala. I jeho ozývání se. Potvrdilo se mi, že když chlap nemá ženskou jistou a poslušně mu stále nevolá/nepíše ona, má zájem. Samozřejmě ne každý, bohužel na některé chlapy jsem se mohla načekat a neozvali by se. Každopádně v tomto případě v závislosti na jeho cestách jsme se vídali víc a víc potom. Před víkendem vždy hodně potěšilo, že se ptal, co podnikneme :) už jsem věřila, že je to „my“. Po roce už máme domek a bydlíme i dle sčítání lidu v jedné domácnosti, po dvou letech neexistuje abychom se jednou denně aspoň nesešli mobilem nebo zprávami. Kdybych ani po roce neviděla postup, dala bych ruce pryč. Ale mně bylo 29. Ono se o tom jinak přemýšlí, když je člověk mladší, třeba ve 20 letech, když je toho času víc. Já věděla, že času moc nemám a nemůžu se zdržovat s někým, kdo třeba nechce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1508
28.4.21 17:11

Teď koukám, že jsem už nečetla, že píšete, že vám je 20 let. Tak to jste mladí a možná ještě bydlíte u rodičů, ale ozývat se jednou za 10 dní - přičemž vidíte se možná ještě méně a to nechci vědět, jak často máte třeba intimní chvilky… Jste ve věku, kdy to má být úplně super a můžete si užívat mládí spolu - tak mi to přijde prostě divné. Vždyť máte být parťáci, co spolu prostě podnikají i třeba obyčejné věci, naplánovat si společně víkend a tak. Nemusíte spolu být 24 hodin denně, ale prostě bez společných zážitků je to o ničem… Mít vztah je sdílet s někým svůj život. Párkrát za měsíc, to mi přijde jako povrchní známost, snad se mýlím.
Když jste od sebe navíc takový kousek. Nebavili jste se o společném bydlení?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
821
28.4.21 17:13

Zkus se úplně stáhnout, jestli mu začneš víc chybět a začne vyvíjet snahu.
Pak budeš mít jasno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.4.21 17:14

@quera ahoj :)
Je nám kolem 20 :D
Tohle neozývání mi fungovalo dřiv, teď už vubec.. prostě neodepišu třeba dobry rano nebo nenapišu přes den a on se neozve už s tim co se děje.. jako jo treba napise jestli jsem v pohode a když se neozvu tak už pak nepiše..zkousela jsem to

Mrzí mě jak to je a už nevim jak dál, protoze v tom málu času kdy se vidime je vetšinou ješte protivnej kuli blbostem na mě :(

• Citovat
  • Nahlásit
28.4.21 17:19
@Jančaa33 píše:
Jsme s přítelem 2 roky a poslední dobou se vídáme strašně málo, maximálně jednou týdně o víkendu třeba od soboty do nedele, ale minulý vikend jsme spolu vubec nebyli a už to je 10 dni co jsme se nevideli.. a to od sebe bydlíme cca 3 km.

Přitel má náročnou práci, dělá pořád noční směny a pres den vzdycky spi.. probudí se větsinou az vecer a jde zase do práce.. v pátek chce vetsinou sám doma odpočívat a vidíme se tedy až v sobotu odpoledne..
Ani si nevolame protoze proste neni kdy když pořad spi nebo zařizuje svoje veci..

Já bych chtěla se vídat časteji jako dřív ale není prostě kdy, buď spí a nebo kdyz se vzbudi odpoledne ve všedni den tak si dělá svoje věci.. a prostě se mu nechce spis zamnou.. a to tvrdi že mě miluje

Nevím no ale dřív kdyz jsme spolu byli cca rok jsme se vidali obden a nekdy i kazdy den a bylo to všechno v pohodě. Ale nadruhou stranu zase nedělal noční.

Trápí mě to a on to ví, ale prostě má toho poslední treba už pulrok vážně moc.. a chce asi svůj klid a potrebuje odpočívat

Ahoj já jsem sice s přítelem přes měsíc a vidame se jenom o víkendu ale voláme si ráno a večer ale taky mě to dlouho nebude bavit a to bydlime od sebe kousek takže tě obdivuji že ty to takhle tahnes 2 roky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.4.21 17:22

@quera já u rodičů a on už sám a teď se bude stěhovat jinam, a vždycky jsme planovali společné bydlení ale v posledni době uz se o tom nebavime a on o tom, že do novyho bytu bych mohla už s nim neřekl ani slovo :nevim:

Bylo to super, zažitku jsme meli vic než dost.. i na dovolené jsme spolu byli a bylo nám spolu nejlíp.. udělal pro mě věci o kterych si jiné holky/ženy mužou nechat zdát, byl zkrátka nejlepší :D
Ale poslední pulrok to je všechno uplně jiné.. a to před par mesici prosil jak chce být semnou.. nevím co se to děje.. ale má ted hodně problémů

• Citovat
  • Nahlásit
3138
28.4.21 17:23

https://new.csfd.cz/…ere/prehled/

🤷🏻‍♀️ 🤔

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.4.21 17:27
@Jančaa33 píše:

Nejsi v tom sama :,( Mě je necelých 30 let a jemu je 40+…
Každý máme své děti, nebydlíme spolu. V začátcích semnou chtěl být každou volnou Chvilku, jeden čas u mě byl každý den trvalo to rok, skoro jako společný bydlení. Jeho děti mu to výčtaly, žárlily.
Ted se vidíme nejdřív jednou za 14 dnů, ale spíš ještě méně. O sexu ani nemluvím, strašně mi chybí chlap! Jestli to tak půjde dál, což si myslím že ano, tak až potkám nějakého fajn chlapa ukončíme to.
Ještě k tomu sexu… Asi už nemá ani potřebu, protože když přijel naposledy, tak mu říkám, že mám zrovna své dny :roll:
On že to vůbec neva, že nepřijel kvůli sexu :mrgreen:
Mě to chybí moc a proto to vidím, že to nedopadne dobře, to se prostě nedá.

• Citovat
  • Nahlásit
1508
28.4.21 17:31
@Anonymní píše:
@quera já u rodičů a on už sám a teď se bude stěhovat jinam, a vždycky jsme planovali společné bydlení ale v posledni době uz se o tom nebavime a on o tom, že do novyho bytu bych mohla už s nim neřekl ani slovo :nevim:Bylo to super, zažitku jsme meli vic než dost.. i na dovolené jsme spolu byli a bylo nám spolu nejlíp.. udělal pro mě věci o kterych si jiné holky/ženy mužou nechat zdát, byl zkrátka nejlepší :D
Ale poslední pulrok to je všechno uplně jiné.. a to před par mesici prosil jak chce být semnou.. nevím co se to děje.. ale má ted hodně problémů

No tak nezbyde, než se zeptat. Já to teda měla tak, že on furt makal a já hledala nemovitosti a domlouvala schůzky s makléři, prostě jsem byla sekretářka :mrgreen: Dal mi volnou ruku, že mám prohledat vše a on pak se mnou vše projde a řekne, kam by šel na prohlídku a tam jsme šli taky spolu. Ale zajímal se, každý den jsme si psali a volali. I teď, když je třeba pár dní pracovně pryč, prostě zavolá a nebo já, střídáme se rovnoměrně.
Neozvat se neznamená, že když ti napíše dobré ráno, že neodepíšeš! Normálně hezky odpověz. Až když on se neozve, tak to je blbý.
Mělo by to být ideálně cik cak, taky někdy buď iniciativní, ale zas ne pořád.
Třeba dnes mu napiš první. Zítra až se snaží on (to mu neříkej). Domlouvali jste se třeba na nějakou dovolenou? Je něco, co vás společně baví? Třeba sport, koníček…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat