S partnerem sex 1x za 2 měsíce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.11.18 23:58
S partnerem sex 1x za 2 měsíce

Ahoj, je mi 25, jsem na mateřské s půlročním mimčem. Partnerovi je 32. Je strašně hodný, věřím že miluje mě i naše dítko. Jen mi vadí, že je poslední dobou nějak líný. Když příjde domů z práce, hraje si hry na počítači. Když jsem ho požádala, jestli by na chvilku pohlídal prcka abych si mohla udělat nějakou práci okolo domu (máme statek, naštěstí bez dobytka), řekne mi, že je unavený z práce a že chce klid. Otevře si pivo, počítač a večer jde spát. Připadá mi, že ani nejsme partneři. Sex máme jen 1× za dva měsíce. Nějak mě fyzicky nevzrušuje, jsme spise jak super kamaradi na cely zivot. Potřebovala bych, aby byl trošku akčnější. Mám pocit, že nežiju ale jen přežívám. Partnera miluji, až prcek povyroste, jistě bude skvělým otcem, jen miminko ho nejak nebaví hlídat. Dříve jsem chodila běhat, plavat, túry, chybí mi akčnost. Máte to někdo podobně?

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
Black_Orchids
Závislačka 3832 příspěvků 22.11.18 00:07

Vymaž mu hry z PC.

Anny A
Kecalka 143 příspěvků 22.11.18 00:08

To moc nezni jakoze je mu 32 ale 62 :? Pomluvila sis s nim o tom? Prijde mi to dost sobecky. Chapu ze je unaveny z prace ale to ty jsi z celodenniho hlidani taky ne? A potřebuješ se odreagovat atd. mela by jsi zacit běhat nebo neco co te bavi a on by ti mel více pomahat je to i jeho dite. A sex zacinas ty nebo on? Jedou za 2 mesice by mi to asi nestacilo… když zacnes ty tak nechce?

Příspěvek upraven 22.11.18 v 00:09

kve-tinka
Závislačka 4458 příspěvků 6 inzerátů 22.11.18 00:09

Jsem v 10tt a muz asi zazil sex naposledy pri vyrobe :oops: :mrgreen:
Proste jsem taaak unavena,nebo mi je zle,brblal,ted uz ne a chape. Snad me neco z vrchu polibi a ja budu pri chuti :mrgreen:
A vadi ti ze nemate sex,nebo ze uz nejsi vseobecne tak akcni?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.11.18 00:39

@kve-tinka sex mi nijak nechybi, ale kdyz uz tak se obcas obslouzim sama. Spise mi pripada ze bych potrebovala tu akcnost a akcnejsiho partnera ale menit ho nechci. Asi porad doufam ze casem budu spokojenejsi, pripada mi ze porad na neco cekam…

pedigka
Ukecaná baba ;) 1709 příspěvků 22.11.18 00:40
@kve-tinka píše:
Jsem v 10tt a muz asi zazil sex naposledy pri vyrobe :oops: :mrgreen:

Hezky napsané :mrgreen:

Božislava
Ukecaná baba ;) 1641 příspěvků 22.11.18 01:07
@Anonymní píše:
@kve-tinka sex mi nijak nechybi, ale kdyz uz tak se obcas obslouzim sama. Spise mi pripada ze bych potrebovala tu akcnost a akcnejsiho partnera ale menit ho nechci. Asi porad doufam ze casem budu spokojenejsi, pripada mi ze porad na neco cekam…

No jasně akčnějšího partnera a když to bude náhodou i v sexu, tak taky dobrý, hlavně když bude akční, jasně…

Russet
Extra třída :D 12262 příspěvků 22.11.18 01:40
@Anonymní píše:
Ahoj, je mi 25, jsem na mateřské s půlročním mimčem. Partnerovi je 32. Je strašně hodný, věřím že miluje mě i naše dítko. Jen mi vadí, že je poslední dobou nějak líný. Když příjde domů z práce, hraje si hry na počítači. Když jsem ho požádala, jestli by na chvilku pohlídal prcka abych si mohla udělat nějakou práci okolo domu (máme statek, naštěstí bez dobytka), řekne mi, že je unavený z práce a že chce klid. Otevře si pivo, počítač a večer jde spát. Připadá mi, že ani nejsme partneři. Sex máme jen 1× za dva měsíce. Nějak mě fyzicky nevzrušuje, jsme spise jak super kamaradi na cely zivot. Potřebovala bych, aby byl trošku akčnější. Mám pocit, že nežiju ale jen přežívám. Partnera miluji, až prcek povyroste, jistě bude skvělým otcem, jen miminko ho nejak nebaví hlídat. Dříve jsem chodila běhat, plavat, túry, chybí mi akčnost. Máte to někdo podobně?

Dítě mu obleč a řekni, ať s ním jde ven. Nebo jděte společně ven na vzduch. U PC si neodpočine, akorát z toho zblbne.

Alkata
Zasloužilá kecalka 597 příspěvků 22.11.18 02:54
@Russet píše:
Dítě mu obleč a řekni, ať s ním jde ven. Nebo jděte společně ven na vzduch. U PC si neodpočine, akorát z toho zblbne.

Samozřejmě, ze si odpočine. Aniž bych se ho chtěla zastávat, tak nechápu kde se bere ta představa, ze forma odpočinku musi byt pro všechny stejná a nejlépe dle ženy.

Russet
Extra třída :D 12262 příspěvků 22.11.18 04:51
@Alkata píše:
Samozřejmě, ze si odpočine. Aniž bych se ho chtěla zastávat, tak nechápu kde se bere ta představa, ze forma odpočinku musi byt pro všechny stejná a nejlépe dle ženy.

Jasně, když dřepí hodiny v pozici skrčence u PC a vejrá na přiblblé hry, tak si dozajista odpočine :roll:

blumen
Hvězda diskuse 42907 příspěvků 22.11.18 06:08
@Alkata píše:
Samozřejmě, ze si odpočine. Aniž bych se ho chtěla zastávat, tak nechápu kde se bere ta představa, ze forma odpočinku musi byt pro všechny stejná a nejlépe dle ženy.

Presne.

ivašot.
Kelišová 6757 příspěvků 22.11.18 06:46
@Anonymní píše:
Ahoj, je mi 25, jsem na mateřské s půlročním mimčem. Partnerovi je 32. Je strašně hodný, věřím že miluje mě i naše dítko. Jen mi vadí, že je poslední dobou nějak líný. Když příjde domů z práce, hraje si hry na počítači. Když jsem ho požádala, jestli by na chvilku pohlídal prcka abych si mohla udělat nějakou práci okolo domu (máme statek, naštěstí bez dobytka), řekne mi, že je unavený z práce a že chce klid. Otevře si pivo, počítač a večer jde spát. Připadá mi, že ani nejsme partneři. Sex máme jen 1× za dva měsíce. Nějak mě fyzicky nevzrušuje,jsme spise jak super kamaradi na cely zivot. Potřebovala bych, aby byl trošku akčnější. Mám pocit, že nežiju ale jen přežívám. Partnera miluji, až prcek povyroste, jistě bude skvělým otcem, jen miminko ho nejak nebaví hlídat. Dříve jsem chodila běhat, plavat, túry, chybí mi akčnost. Máte to někdo podobně?

No nevím, ale myslím, že super kamarád by i dítě pohlídal, kdybys ho poprosila. A tvůj partner se nevěnuje ani vlastnímu dítěti :think:

akavi
Kecalka 135 příspěvků 22.11.18 06:47

Připadá mi, že ani nejsme partneři. Sex máme jen 1× za dva měsíce. Nějak mě fyzicky nevzrušuje, jsme spise jak super kamaradi na cely zivot.

Sex máte tedy jednou za 2 měsíce kvůli tomu, že tě nepřitahuje?

LaPaloma
Ukecaná baba ;) 2194 příspěvků 22.11.18 07:48

Když nezasáhneš teď, dokud jste mladí, tak budeš litovat.
Zjednej si pořádek, nemusí to být po dobrém, když to po dobrém nepochopí.
Stanov si časy a dny, kdy NEBUDEŠ DOMA. Bude se o své dítě starat.
V podstatě to je jediné, co by dělal a čím by byl k něčemu dobrý, abys s ním udržovala to kamarádství.

Jak bylo řečeno výše - super kamarád by pohlídal dítě i cizí, tohle je navíc jeho.
Super kamarád by s Tebou komunikoval a dokonce rád.
Kdyby chtěl povýšit na kamaráda s výhodou, tak by se děly další věci.
Ale on nechce.
Proč z něj dělat manžela??? Pouze dočasně. Nic netrvá věčně. Tuhle situaci neprodlužuj déle než se vrátíš do práce.

Zkus ho probudit k životu společnými aktivitami, ideálně venku a mimo PC, dej s ním vážný rozhovor na téma, co od něho očekáváš do budoucna, pokud spolu máte být, nebo si časem stanovte, kdy kdo bude doma a hledej si jiného chlapa. Nezůstávej s něčím, s čím by nebyla ani stará ženská.

Hroznej puberťák
Kelišová 5490 příspěvků 22.11.18 07:58

Bude jistě skvělým otcem, jen miminko ho nebaví? Tak jistě… Je „unavený“ a doma nehne prstem, ani sex nic, ale jinak je to super kamarád :mrgreen: Taky mám super kamarády, ale partner by měl fungovat jinak.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Těžkej Pokondr zuří kvůli údajné cenzuře. Ředitelka Supraphonu: Ondráček je uražený lhář!

Miloš Pokorný (54) a Roman Ondráček (52) z hudebního dua Těžkej Pokondr... číst dále >

Tanečnice Lálová o Svobodovi: Několikrát jsem ho švihla kordem přes nohy!

Nikdy neměli ambice dostat se tak daleko, ale stalo se. V samotném finále... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >