Reklama

S přítelem jsme měli trojku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.08.18 14:25
S pritelem sme meli trojku

Dobry den, s pritelem sme meli trojku, ale nez prisel sex byla predtim predehra a jak jsem videla jak druha ho uspokojuje oralnim sexem.. tak sem si to rozmyslela a nemohla jsem dal… porad mi vrta hlavou co se stalo pritel rika ze on to nechtel, ale kdyby nechtel prece nelezi a nenecha si to delat… toci to na me ze je to moje vina a i se hadame skrz to mate nekdo zkusenost??? Jak vas vztah pak dopadl? Me docela ted napadaji myslenky co kdyz sel za tam tou holkou kdyz nejsem doma a takove myslenky…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Reakce:

Stargust
Kecalka 167 příspěvků 10.08.18 14:28

Ty jo jo toto možné? :roll: :think:

Nmdl
Ukecaná baba ;) 1886 příspěvků 10.08.18 14:28

A co si očekávala, když jste se domlouvali na trojce? Že se tvého partnera ani nedtokne, nebo že si budete číst Vergília v originále?
Pokud to dopadlo takovým fiaskem, tak si promluvte, vysvětli mu jen, že jsi na to příliš žárlivá a už to nezkoušejte. Téma pohřbít, zakopat a už se v tom nepitvat.

Kriss Tina
Kelišová 5013 příspěvků 10.08.18 14:29

A čí ta trojka byl nápad tvůj nebo jeho? Pokud tvůj a on na to přistoupil tak si za to můžeš sama a není přece jeho problém že meníš názory, stejně jako by to byl jeho nápad, tys musela souhlasit. Pokud ti vadila ta jedna věc měli jste si předem udělat pravidla :nevim: pro každého to není no…

Uživatel je onlineChauvinist
Neúnavná pisatelka 16366 příspěvků 10.08.18 14:30

Jojo, je to tvoje vina. No a pošli mi na tu kočku číslo, já jí to vysvětlím a bude to všechno v pohodě :jazyk:

Stargust
Kecalka 167 příspěvků 10.08.18 14:31

@Nmdl @Kriss Tina Tak nějak myšleno… :palec:

terinka4444
Hvězda diskuse 67196 příspěvků 10.08.18 14:38

:mrgreen: jako ti vadí, že cizí mu ho kouřila a nejvíc ti vadí, že on se nechal a neskopl jí z postele? A o čem tedy pak jinak trojka je? Jasně že trojku málokdo provozuje, přestože v sexuálních snech bych řekla, že je celkem obvyklá, protože to málokdo ustojí.

Detsa
Extra třída :D 10712 příspěvků 10.08.18 14:39
@Anonymní píše:
Dobry den, s pritelem sme meli trojku, ale nez prisel sex byla predtim predehra a jak jsem videla jak druha ho uspokojuje oralnim sexem.. tak sem si to rozmyslela a nemohla jsem dal… porad mi vrta hlavou co se stalo pritel rika ze on to nechtel, ale kdyby nechtel prece nelezi a nenecha si to delat… toci to na me ze je to moje vina a i se hadame skrz to mate nekdo zkusenost??? Jak vas vztah pak dopadl? Me docela ted napadaji myslenky co kdyz sel za tam tou holkou kdyz nejsem doma a takove myslenky…

Představa a realita je vždycky trochu jiná. To se stává, není to nic nenormálního … zkusili ste si to a znovu už ne, taková je zkušenost a tak bych to i bral. Ale na můj vkus mu nemůžeš vyčítat, že měl sex (nebo se nechal uspokojit) s jinou, když jste na to oba přistoupili přece :nevim:. Měla si to zastavit ihned, když ti to bylo nepříjemné, nebo si domluvit předem nějaká pravidla.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.08.18 14:58
@Anonymní píše:

Zkusila jsem to také, jednou a naposled. Byla jsem mladá. Když už trojka, tak nikdy se svým přítelem… Takže se ti vůbec nedivím. Pokud je ve vztahu jinak vše ok, zkus to hodit za hlavu, ale asi to bude chtít čas..

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.08.18 15:02

do trojky bych šla leda s dvěma muži, s další ženou nikdy :lol:
Ammanda

GirlsNick
Kecalka 293 příspěvků 10.08.18 15:16

Já osobně bych nesnesla pohled na to jak mému příteli dělá dobře jiná žena.
Zároveň si myslím, že do zdravého vztahu to nepatří ..

Russet
Extra třída :D 10974 příspěvků 10.08.18 15:16
@Anonymní píše:

Tak na tohle bych žaludek neměla. Jak dlouho spolu jste, že jste považovali za nutné to tak „zpestřovat“?!

rokris
Kelišová 6031 příspěvků 10.08.18 15:20
@Russet píše:
Tak na tohle bych žaludek neměla. Jak dlouho spolu jste, že jste považovali za nutné to tak „zpestřovat“?!

Zaráží mě, kolik lidí zrovna toto za zpestření považuje. A pak se diví..

Russet
Extra třída :D 10974 příspěvků 10.08.18 15:25
@rokris píše:
Zaráží mě, kolik lidí zrovna toto za zpestření považuje. A pak se diví..

Asi mladej. Měl erotické představy. Jemu se to určo líbilo. Já bych zabalila čemadan a šla :(

Petule030
Kelišová 5739 příspěvků 1 inzerát 10.08.18 15:25
@GirlsNick píše:
Já osobně bych nesnesla pohled na to jak mému příteli dělá dobře jiná žena.
Zároveň si myslím, že do zdravého vztahu to nepatří ..

Souhlasím do puntíku. Kvůli první větě bych na to nikdy nepřistoupila.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Asia Argento zakouší vlastní hořkou medicínu: Vraťte mi moji práci! škemrá

Herečka Asia Argento (42) přišla o post porotkyně v italském X Factoru, neboť... číst dále >

Radku, děkujeme: Djokovič připravil pro Štěpánka překvapení, přáli i Nadal a Federer

„Hodně štěstí do další životní etapy,“ to slýchal Radek Štěpánek nejčastěji.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >