Přítelkyni masáž klitorisu nic nedělá a ztrácí chuť na sex

Anonymní
13.1.20 12:43

S přítelkyní masáž klitorisu nic nedělá a ztrácí chuť na sex

Dobrý den, s přítelkyní jsme spolu 2 roky a máme dítě. Mnoho měsíců přítelkyně ztrácí chuť na sex a sex, který býval obden, už je 1× do týdne a někdy ani to ne. Se sexem musím většinou začínat já, tak jako i s všeobecnými intimnostmi. Nechtěla mi to říct, ale pak to z ní při nějaké debatě vypadalo, že už nemá takové chutě na sex a ani na něj skoro ani nepomysli, nepotřebuje ho a sama při sexu tam dole málo kdy něco cítí a nebo je to jen chvilkové. Na sex si se mnou nikdy nestěžovala, dokonce si ho vychvalovala a byla spokojená, jen se v ní najednou něco zlomilo, změnilo a je tam dole mrtvá. Orální sex nebo masáž klitorisu s ní nic nedělá už od začátku jejího sexuálního života. Zkouseli jsme různé věci a hračky, ale nepomohlo to. I hračky vaginální ji nic moc neříkají, ne že by je neměla, jen ji nedokážou uspokojit, jak by chtěla, chlap je chlap. Takže i takové pomůcky ji rozkoš neprivolaji. Hlavní věci, kterou bych chtěl zmínit je to, že masáž klitorisu s ní nic nedělá, jako by ho tam neměla, ale o pár milimetrů níž tam nějaký ten svůj bod má, ale to jí jej lehce vzruší, po delší masturbaci ji to začne bolet. Přítelkyně nemůže dosáhnout orgasmu, jak vaginálního, tak při masturbaci klitorisu. Mohli by jste mi ženy nějak poradit, říct svůj názor, zkušenosti a nebo jestli jste nezažili co samé a tuto situaci nějakým způsobem nevyresili?
Děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
13.1.20 12:47

Kolik je vašemu dítěti? My máme syna rok a půl a věř mi, že tak do toho roka jsem taky neměla skoro ani pomyšlení. S dítětem máme fakt fofry a navíc pokud byla poraněná a šitá, tak to celkem trvá než se to úplně zahojí, mě to do teď občas jakoby štípe.

• Nahlásit
  • Citovat
104
13.1.20 12:54

Nevím, jak staré máte dítko, ale nekojí třeba přítelkyně? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31
13.1.20 12:56

Ženské musíš do hlavy, jak tam jednou jsi, děláš si s tělem co chceš. Funguje to spolehlivě na každou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1379
13.1.20 12:58

Pokud je mimčo malé a partnerka kojí, může být ztráta libida daná i tím. Užívá-li antikoncepci, může to být další faktor, plus obecně únava, nová životní role, zaměření primárně na potomka…

Druhá věc je, jestli za klitoris považujete to správné místo - nemyslím to zle, ale napadlo mne to po rozhovoru s kamarádkou, která se kasala svými hojnými sexuálními zkušenostmi, kdy mj. vyprávěla, jak s jedním borcem našli „hodně dobrý místo, výš než klitoris.“ Stále jsme nechápali, co je myšleno tím „výš než“, až jsme se nakonec dobrali tomu, že se domnívala, že klitoris jsou malé stydké pysky. Takže to místo „výše“ byl vlastně klitoris… :)

Mrkněte na knížku „Miminko nebo manžel“, je hodně dobře napsaná a je tam pohled z obou stran. Za sebe bych jinak doporučila trpělivost, nevyčítat, netlačit na pilu, převzít někdy starosti o dítko a nechat ji dobře vyspat, budovat partnerské kratochvíle typu společných večeří bez dítka a soustředit se na takovou tu „vztahovou“ omáčku, která nutně se sexem nesouvisí, ale vytváří nezbytnou atmosféru a nastavení v hlavě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49082
13.1.20 12:59
@Permon píše: Ženské musíš do hlavy, jak tam jednou jsi, děláš si s tělem co chceš. Funguje to spolehlivě na každou.

to by mne zajimalo kolik chlapu tohle dokaze

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.1.20 13:02

Dítěti je 7 let, dítě není mé. Takže po porodní „problémy“ se nejedná. Kdyby ano, tak bych to chápal.
Se mnou má 2.vaznejsi vztah, takže věci kolem pro ni jsou některé nové. Možná je to i tím, že nebyla zvyklá mít vedle sebe tak dlouho chlapa, možná za to může její změna co se týče sexu a intimností. Pokles sexuální aktivity, ale i doteků mě vadí, nejdřív jsem se snažil jí to nedávat moc najevo, ale jak to trvá dýl, už to nedokážu v sobě držet tak jak dřív, je to možná i jeden z důvodů, proč ten sex není tak častý, možná si připadá, že na ni tlačím. Rád bych pochopil co se děje, abych ji s tím pomohl a jas sexuální život byl alespoň z poloviny tlakový, jako před tím, ale bohužel i ona sama neví, čím to je. Nejdřív to dávala za vinu antikoncepci, že ji pokleslo libido, ale teď 3 měsíce ji nemá a je to stále stejné. Kdybych alespoň věděl, jak na její tělo, jak ji uspokojit, jak ji dopřát třeba po náročném dnu, aby se uvolnila, bohužel asi oba nevíme jak. Že nemůže dosáhnout orgasmu ji vadí stejně jako mě a rád bych jí pomohl. Sex si málo kdy užije, spíš to někdy bere jako povinnost a to mě trápí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1674
13.1.20 13:03

Dva roky, to je blbý, to už nejde reklamovat :think:

Možná bude stačit dát jí chvíli pokoj. Třeba jen masáž zad bez čehokoliv dalšího.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.1.20 13:04

Myslím, že je to nějakou dobu po porodu normální, hodně ženám klesne libido, ale postupem času se to zase začne pomalu vracet do normálu.. Musis se s tím smířit s být trpělivý, časem bude zase vše tak, jak jsi byl zvyklý..
Co by obecně mohlo pomoct - když se více zapojis do chodu domácnosti a ženě ulehcis, dopřejes čas na odpočinek a relax, někdy je třeba ta Žena jen ze všeho utahana, pomoc partnera proto vždy ocení a pak má i energii na hrátky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2569
13.1.20 13:05
@Venetia píše:

Prave. To neumi ani ta zenska sama, jak je sama sobe slozitou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31
13.1.20 13:08
@Venetia píše:

Moc ne, ale tím ta rada není o nic horší, když ji to fyzicky nevzrusuje, má to seklé v hlavě a může si s tělem hrát jak chce, nepomůže to.
Skoro každá mi říká, jak nikdy nestříkala, jak to nejde a pak kouká.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31
13.1.20 13:09
@Cenarius píše:
Prave. To neumi ani ta zenska sama, jak je sama sobe slozitou.

Právě proto, že jsou pro sebe složité, ale pro druhého nejsou. Většinou je dost jasné, jak se budou chovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.1.20 13:10
@Josef_t píše:
Dva roky, to je blbý, to už nejde reklamovat :think:Možná bude stačit dát jí chvíli pokoj. Třeba jen masáž zad bez čehokoliv dalšího.

Ano, 2 roky, což není nějak dlouhá doba, sám jsem měl několik delší vztahů a takové problémy jsem v něm nikdy neměl. Masáž, líbání a všelijaké další věci jejího těla už má několikrát ode mne za sebou, ale žádná změna se nekoná. Spestreni v sexu jsme taky měli, zkoušeli nové věci, dokonce hráli erotickou hru, ale bez nějakých větších zmen. Možná bych řekl, že to může být jejím nedosažením orgasmu, který za svůj život neměla.

• Nahlásit
  • Citovat
5435
13.1.20 13:13

Nejspíš má v práci jinýho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.1.20 13:14

Ne každá žena musí mít citlivý klitoris, není to univerzální ovladač na vzrušení ženy. Toho mého se nikdo nesmí ani dotknout, je to pro mě krajně nepříjemné. Musíš hledat jiné erotogenní zóny, máme jich opravdu hodně, ale problém většiny chlapů je ten, že znají jen dvě… :?

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama