s vytokem obcasne odchazejici hlenova zatka okolo 20tt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Haidule
Zasloužilá kecalka 764 příspěvků 21.02.09 21:24
s vytokem obcasne odchazejici hlenova zatka okolo 20tt

Chtela bych se optat zda mate nektera zkusenost s tim,za by vam odchazela hlenova zatka jeste drive nez ve tretim trimestru.Me obcas odejde docela dost velky kus hlenu,jde ted o to zda se obnovuje ci ne :roll: ,napred jsem se vzdy divila ze me dost pobolivaji posevni svaly,jako kdyz jsem myvala menzes,pote treba vecer nebo druhy den byl na slipce hlen.Tak uz vim proc me ty svaly vzdy boli.Je fakt ze obcas taham prcka,ma 15 kilo,obcas tasky s nakupem a manzel i pres me nalehani se uspokoji do me a ne ven(sperma zmekcuje hrdlo).
Trosku se bojim abych si nezadelavala zbytecne na problemy s tim ze nebudu uzavrena hlenem,aby nedoslo k nejake infekci treba ze sexu nebo neco podobneho,mam samozrejmne v planu si zavolat radeji MUDre,ale zajimaly by me i vase nazory zkusenosti…a dnes je sobota..
Diky

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Munz
Stálice 86 příspěvků 21.02.09 22:44

Ahoj Haidule, ja si nemyslím , že v 20tt Ti odchádza hlienová zátka, jej odchod súvisí len spôrodom. Ja som v 37tt a tiež sa mi vylučuje oveľa viac hlienovitého výtoku počas celej gravidity, dokonca niekedy cítim ako vyteká. Ale neriešim to. A manžel mi tiež „zmäkčoval“ hrdlo spermiami až doteraz :) a nebojím sa predčasného pôrodu. To len v prípade, že je telo už pripravené na pôrod tak to tie prostaglandíny môžu urýchliť, ale nie vyvolať.
Tak sa zbytočne nestresuj a užívaj si to :D

dalmatinka 123
Hvězda diskuse 48551 příspěvků 21.02.09 23:09

Ahojky.Myslím že hlenová zátka to takle brzy být nmuže,spíš jde o hlenovitý výtok,ten jsem měla celé těhu,doktor říkal že to souvisí z kvasinkama které jsou v těhu běžné.

Jinak nevím jak ostatní,ale ze mě když vylezla hlenová zátka,tak to byl kus krve,velké asi jako dlan,myslela jsem si nejdřív že to je snad placenta :lol: :lol: ,vubec žádný pruhledný gel :roll:

Taky sem četla že spermie porod nevyvolají,že sice nějaký množtví tech vyvolávacích hormonu obasují,ale psali že by to muselo být sperma alespon z 5-8 mužu aby to pusobilo :lol: :lol:
Na mě to teda nezapusobilo vubec,přenášela jsem ještě 14 dni a to jsem těch 14 dní uháněla manžela tak 2× denně aby to už bylo.

Přeji hezké těhu a k tomu doktoru si raději zavolej,at nic nezanedbáš

Haidule
Zasloužilá kecalka 764 příspěvků 21.02.09 23:25

munz me opravdu odchazi hlenova zatka…jsem podruhe tehotna,vim jak vypada. Toto je opravdu rosolovity husty treba i 5cm dlouhy hlen,vytoky mam stale i hustejsi,mam je uz nekolik let.Toto vytok neni a navic jak jsem psala tak predtim me vzdy velice boli posevni svaly… :roll:
Jinak vim ze odchod hlenu souvisi az s porodem,proto me to zarazi,ze jsem 21tt a uz by se to nejak uvolnovalo z nejakeho duvodu.Tak i jsem dvakrat potratila a prvni tehu bylo rizikove se skoro predcasnym porodem na konci 7.mesice..... :?
Snad je vse v poradku,nemam strach nejak to dopadne,ale spis me to praveze zarazi.

kamco hlenova zatka muze byt zakrvena i nemusi,ja jsem treba priklad toho ze jsem ji mela cistou :) JInak s tema spermiema…je fakt ze by clovek nemel brat spoustu veci vazne,brat to v uvahu ale s rozumem,ale tak v ruznych situacich te pak napadne cokoliv ze?… :lol:

Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.02.09 23:36

Zavolej do porodnice, zeptej se a šmitec.
Nepřihlášená vega

Munz
Stálice 86 příspěvků 22.02.09 00:26

Ja som už tiež rodila a moja hlienová zátka vyzerala ako hustejší biely hlien bez krvi a hned mi začala odtekať aj plodovka, tak len vďaka tomu som vedela, že to bola tá zátka. Bola som presvedčená, že to nie je možné aby odišla zátka v 20tt bez toho aby sa Ti spustil pôrod. Ale je pravda, že nie som odborník :lol: .
dúfam, že Ti to potvrdia aj tí odborníci a dáš vedieť či je to možné. A držím palce aby bolo všetko v poriadku
Kati

Gabinka
Kelišová 6545 příspěvků 22.02.09 08:46

Haidule to spíš zátka nebude, ale - jako pokud manžel nerespektuje, že jaksi nechceš, aby si dával pozor, tak to radši nic…jde o to,k dyž nechceš…ne?

kristynab
Echt Kelišová 9130 příspěvků 22.02.09 08:57

Velke mnozstvi hlenu ze me jde cele tehotenstvi, u me to je cipkem, podle mne to zatka jeste byt nemuze.

VERONIKA
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.02.09 09:22

Já si taky myslím, že na odcházející hlenovou zátku máš ještě hoooooodně času!!! :wink: :wink: :wink:

Hojný výtok je v těhu úplně normální, to ti řekne každý gyndr. a každá jsme jiná a máme toho hlenu víc nebo míň a taky to záleží na kultivaci - někdo trpí na kvasinky atd. a někdo vůbec a podle toho je i množství hlenu!
Já jsem měla hlenovou zátku jako veliký krvavý cucek a ten mi odešel chviličku před porordem v 39tt!

Pokud ti vadí sperma a máš pocit, že „změkčuje“ tak nechápu proč si důrazně netrváš na tom, že prostě sperma neeee!
Pokud by manžel nerespektoval moje přání tak by měl dosexováno a asi na dost dlouho aby to pochopil!!!
Není to o tom, že si chlap uleví a ty máš z toho těžkou hlavu!!!

Užívej si těhu a nestresuj se :wink: :wink: :wink:

Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.02.09 10:27

Haidule, pokud by to byla opravdu zatka, znamenalo by to, ze se oteviras, a to v teto dobe neni vubec dobre. Na tvem miste bych se hned sebrala a jela do porodky, at te prohlidnou. Me zase kolem 20 tt odtekala plodovka, nakonec se to samo zastavila, pry se obcas stane, ze se v polodovem obalu objevi mala trhlinka, ktera se sama zaceli, ale bylo dobre, ze jsme jeli, nechali si me tam tri dny na pozorovani a bylo to ok. Ale taky byt nemuselo.
Pokud jsi presvedcena, ze je to zatka, radeji jed !

Lacenka
Neúnavná pisatelka 18633 příspěvků 22.02.09 11:11

No píšeš, že si potratila, v minulém těhu ti hrozil předčasný porod a vy doma vesele sexujete??? To snad to první co se v takových situacích zakazuje, ne? Já jsem teď jen malinko zašpinila a doktor mi okamžitě důrazně vysvětlil, „no já bych teď do toho rozhodně nedloubal!!“ Manžel to plně respektuje a prý by ho nějaké dloubání v takové situaci ani nenapadlo… Jestli si ještě nejela do té porodnice, tak zítra ráno nakluš na akutku do ordinace a nechej se pořádně vyšetřit. Vždyť riskuješ život miminka - ještě nemá v případě předčasného porodu šanci přežít!!!

Haidule
Zasloužilá kecalka 764 příspěvků 22.02.09 11:46

Dekuji vsem za nazory i rady…

jsem si 100% vedoma ze toto NENI vytok jak jsem jiz psala vim jak zatka vypada a na vytoky trpivam takze i vim jak vypada vytok,samozrejmne i ted mam vetsi vytok a to co pozoruji je opravdu husty car hlenu ktery se da natahovat jako nejaka guma,opravdu je to cast zatky
sex lacenko zrovna dvakrat nesexujeme,milujeme se jen obcas pokud je to jednou tydne je to moc,ale kdyz uz tak praveze manzel nerespektuje moje pozadavky jeho uspokojeni :roll:

anonymni koukam opravdu se muze stat cokoliv 8O Vse brat s rozvahou ale nic na lehkou vahu… Jsem zvedava co me rekne doktorka v pondeli…
Dnes jiste jikam jet nemuzu,manzel me rekl ze si za to muzu sama ze nosim nakupy a kdesi cosi…jiny by me hned vezl do nemocnice :?

Cetla jsem ze odchod hlenove zatky je sice takovym hlasicem prichazejiciho porodu,ale u nekoho to trva dny u nekoho i mesic…Nejak to dopadne,doufam ze dobre,uvidime zda to neco je nebo neni…Jedna znama tedy taky potratila v patem mesici :roll: U nas je snad vse v poradku,uvidim zitra no.. :roll:

fidla
Kecalka 469 příspěvků 22.02.09 12:03

U druheho tehu mi taky kratce po 20tt odchazel hlen, mudra mi na prohlidce rekla, ze se musim setrit a bude to v poradku. Hlenova zatka se pry obnovuje. Na nejakou dobu jsme odbourali sex a problem zmizel :wink:
Ale jelikoz kazde tehotenstvi je jine, kazdopadne co nejdriv bych k Dr.zasla!

Danylea
Ukecaná baba ;) 1852 příspěvků 22.02.09 12:06

No ja tedy zasnu nad tvym manzelem 8O Ze te za prve co se sexu tyce nerepektuje, a za druhe, ze je schopen ti tohle rict 8O Jinak ja se priklanim taky k tomu, aby ses co nejdriv nechala prohlidnout, nejlepsi by bylo dnes, no ale kdyz manzel odmita :roll: tak zitra, no snad to dopadne dobre…

suvik
Nadpozemská drbna 26952 příspěvků 22.02.09 12:58

Čtu jen jedním okem, ale ten manžel mě taky naštval, co to je jako?!!!! Resp. proč si to necháš líbit?! Tak snad ty jsi těhotná a jaký jeho uspokojení, obzvláště po potratech 8O 8O 8O To snad není možný (jako ten chlap!)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama