Saccharomyces cerevisiae přemnožení v 15tt těhotenství

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
23.5.22 11:04

saccharomyces cerevisiae přemnožení v 15tt těhotenství

Dobrý den poslední dobou mě trápily hodně vodnaté výtoky a pálení v pochvě šla jsem tedy za doktorem udělal mě ster a zjistilo se že mám přemnožene saccharomyces cerevisiae doktor vůbec nevěděl o co se jedná (prej ten název slyšel poprvé) a když jsem volala na výsledky tak mě do telefonu řekl že se jedná o nějakou lehkou bakterii která neohrozí těhotenství a předepsal mě Macmiror 500 komplex začala jsem ho užívat jenže po pár dnech užívání se mě problémy ještě víc zhoršily vysadila jsem prášky tedy na jeho pokyn a zjistila si na internetu že to není vůbec bakterie ale kvasinka která je málo častá chci se zeptat jestli touto kvasinkou někdo trpěl a co mu pomohlo? Achjo to má člověk zato že věří doktorům. :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
792
23.5.22 11:12

Anonymní

Musela jsem to dohledat v literatuře, protože jsem nevěřila, že člověk může chytit kvasinku pivní. Hele všeobecně vysadit cukr, nasadit probiotika (klidně i na zavádění) a myslím, že zrovna Macmiror zabírá i na kvasinky. Potom intimní mýdlo a hygiena. Spíš je otázka, jestli není problém v přecitlivělosti na účinnou látku, pokud jsi pak měla problémy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25
23.5.22 11:25

Je to prý méně časté ale asi je to možné když mě to vyšlo ze stěru, já právě na sladkém celkem ujížděla, právě si myslím kdyby to byla alergická reakce tak by se projevila už na začátku užívání, jenže mě se to stalo až 6 den brání léku. Asi ta kvasinka je nějaká více agresivnější kor když jsem jedla sladké po kyblech, protože jsem netušila že to kvasinka je. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
792
23.5.22 11:27

@Eliska1994 ano, proto jsem to dohledavala 🙂 to sladké bývá často kámen úrazu, kvasinky se na živí, proto se to vždycky u léčby doporučuje 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat