Sactosalpinx a odstranění vejcovodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Nysmo
Kecalka 328 příspěvků 31.01.17 10:36
Sactosalpinx a odstranění vejcovodu

Ahoj holky, prosím je tu někdo kdo měl sactosalpinx, odstranili mu vejcovod a přirozeně po laparoskopii otěhotněl? Za jak dlouho se vám prosím povedlo otěhotnět po laparoskopii?
Já jsem byla v listopadu 2016, kde mi odebrali levý vejcovod. Od té doby jsem měla jeden cyklus s cystou (hned po operaci) a druhý s folikulem cca 1,4 cm, ale pak už bohužel nepovyrostl. Nyní mám na další 3 cyklus doporučený clostilbegyt. Máte někdo podobné zkušenosti? Děkuji moc :kytka: :andel:

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.01.17 12:13

V srpnu 2016 jsem měla mimoděložní v ústí pravého vejcovodu a že by stejně nebyl průchozí, tak mi ho vzali, aby se tam nedělaly záněty. Ve třetím cyklu od laparky jsem otěhotněla z levého vaječníku, přes levý vejcovod a momentálně končím 14tt. Tak hlavu vzhůru. Laparka není nic hrozného, ale je to operace no.. Neboj, dobře to dopadne a taky se prtěte dočkáš ;-) Držím palce :palec: J.

Nysmo
Kecalka 328 příspěvků 01.02.17 09:59

Děkuji za odpověď, stále věřím, že se i nám podaří přirozeně otěhotnět ;) pokud přijde MS, tak zkusím další cyklus s clostíkem. :andel:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Stěhování do bytu za 15 milionů! Chystají Plekanec a Šafářová domov pro jeho syny?

Tomáš Plekanec nenechává nic na náhodě. Kanadské soudy sice teprve budou o... číst dále >

Rozešli se v autě! Plekanec tlačil, aby to zveřejnili. Otec Vondráčkové o detailech rozchodu

Informace o rozchodu Tomáše Plekance a Lucie Vondráčkové přišla loni v srpnu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >