Sactosalpinx a odstranění vejcovodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nysmo
Kecalka 328 příspěvků 31.01.17 10:36
Sactosalpinx a odstranění vejcovodu

Ahoj holky, prosím je tu někdo kdo měl sactosalpinx, odstranili mu vejcovod a přirozeně po laparoskopii otěhotněl? Za jak dlouho se vám prosím povedlo otěhotnět po laparoskopii?
Já jsem byla v listopadu 2016, kde mi odebrali levý vejcovod. Od té doby jsem měla jeden cyklus s cystou (hned po operaci) a druhý s folikulem cca 1,4 cm, ale pak už bohužel nepovyrostl. Nyní mám na další 3 cyklus doporučený clostilbegyt. Máte někdo podobné zkušenosti? Děkuji moc :kytka: :andel:

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.01.17 12:13

V srpnu 2016 jsem měla mimoděložní v ústí pravého vejcovodu a že by stejně nebyl průchozí, tak mi ho vzali, aby se tam nedělaly záněty. Ve třetím cyklu od laparky jsem otěhotněla z levého vaječníku, přes levý vejcovod a momentálně končím 14tt. Tak hlavu vzhůru. Laparka není nic hrozného, ale je to operace no.. Neboj, dobře to dopadne a taky se prtěte dočkáš ;-) Držím palce :palec: J.

Nysmo
Kecalka 328 příspěvků 01.02.17 09:59

Děkuji za odpověď, stále věřím, že se i nám podaří přirozeně otěhotnět ;) pokud přijde MS, tak zkusím další cyklus s clostíkem. :andel:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Zkušený demonstrant a tichá „rebelka“! Poznejte dvojici, která hodila kytky do koše

Občané České republiky si v sobotu 17. listopadu připomínali výročí sametové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >