Breno poradna - podlahové krytiny
Jiří Novotný
Ahojte, do nového bytu jsme si nechali udělat indukci, ještě jsme nekoupili žádné hrnce, potřebovali bychom poradit nějaké dobré. Budu vdečná za inspiraci ![]()
Abych pravdu řekla, žádné speciální hrnce nemáme. Na indukci můžeš koupit cokoliv, na co se ti chytne magnet, který často bývá přímo k varné desce. My máme obyčejné hrnce, které koupíš v každých domácích potřebách a pár nerezových ![]()
My mame kupovane v Ikea a jsem s nima moc spokojena
staly par korun a slouzi dobre.
Ahoj, my máme Aston a řekla bych, že dobrý. Už se nám několikrát něco připálilo a vždy to šlo dobře dolů bez následků na hrnci. A že teda ten karamel držel ![]()
V sadě jsou čtyři hrnce různý velikosti, tři pánve a jeden hrnec-pekáč do trouby. Jen mi vadí, že ta největší pánev je dost těžká.
Tulipy, v usich zustava voda z mycky, asi bych vybirala jine. jak pisou holky, staci, kdyz drzi magnet. IKEA je urcite dobra volba, mame panvicku.