Sada na gelové nehty

bercam
15.2.10 12:41

Sada na gelové nehty.

Prosím maminky,poradily byste mi s výběrem ne moc drahé,ale zase dobré sady na gelové nehty.Chtěla bych si je vyzkoušet dělat doma,ale nevím jakou sadu si vybrat.Hlavně,aby tam bylo vše,co je k tomu potřeba.Děkuji :think:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

9219
15.2.10 13:13

http://www.aukro.cz/…big_lux.html mám jí doma a je super :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2296
15.2.10 13:47

jj potvrzuju, taky ji mám doma, je skvělá :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10690
15.2.10 13:51

Ahoj. Se sadou ti neporadím ale pokud si chceš dělat nehýtky doma tak nepodceňuj dezinfekce…
Viděla jsem pár nabídek těchto sad, bohužel ani u jedné nebyla v ceně dezinfekce...... a zanést si plíseň není nic příjemného. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17042
15.2.10 19:28

Ahojky, taky si dělám doma gelové nehtíky a troufám si říct, že pěkné a kvalitní, nikdy mi nepadaly ani se neodchlipovaly. Respektive dělala jsem si je do porodu, teď co se prcek narodil, si na to zatím čas neudělám. Navíc by mi při mimču překážely, vím to. Měla jsem je ještě v porodnici, i když jsem plánovala do porodu je sundat, nestihla jsem to. Pro mě to bylo strašně nepraktické při přebalování a převlékání, tak jsem ještě v porodnici vzala pilník a jela :mrgreen:
No ale k tvému dotazu… na sadě jako takové až tak nezáleží, pokud alespoň lampa za něco stojí. Já dostala sadu jako dárek, bylo v ní spousta věcí, ale popravdě jsem je postupně všechny kromě lampy, štětce a čtverečků vyměnila.
Takže sada do začátku je dobrá, ale je fajn dokoupit si zvlášť kvalitní gely a tipy (umělé nehty). Bez toho dobré nehty neuděláš. A ta dezinfekce je taky nutná!
Mě dlouho trvalo, než jsem se to naučila, i proto, že jsem používala ty tipy a gely ze sady. Poté co jsem je vyměnila za značkové to šlo skoro samo. Samozřejmě nějaký cvik je potřeba. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1762
15.3.10 20:18

Ahojky, nehtíky dělám, jestli budeš chtít můžu poradit co a kde nakoupit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
evik86
6.7.10 11:04

Ahoj, taky si dělám gelovky doma sama a na www.cnshop.cz jsem našla pěkné barevné gely a velký výběr destiček konad za přijatelné ceny :palec: .
Eva

• Nahlásit
  • Citovat
denis.kaa
19.9.10 13:49

Dotaz

Ahojky četla jsem tvůj komentář. Chtěla bych si dělat nehty doma sama.Ale vůbec o tom nic nevím. Ani jsem nikdy nebyla na gelových nehtech u kosmetiček apod. Kdybys mi poradila co a jak byla bych ti moc vděčná. Kdyžtak napiš na můj e-mail ***@seznam.cz…předem díky :-)

• Nahlásit
  • Citovat
Tereza155
8.10.10 16:43

Chtěla bych se zeptat kde nakoupit věci na domácí dělaní gelových nehtů.=))

• Nahlásit
  • Citovat
Lennysek
12.3.11 12:12

péče o gelové nehty

manisa píše:
Ahoj. Se sadou ti neporadím ale pokud si chceš dělat nehýtky doma tak nepodceňuj dezinfekce…
Viděla jsem pár nabídek těchto sad, bohužel ani u jedné nebyla v ceně dezinfekce...... a zanést si plíseň není nic příjemného. :palec:

To je pravda, spoustu užitečných rad, jak se vyhnout problémům s nehty, jak je modelovat doma atd. naleznete tady: gelové nehty

• Nahlásit
  • Citovat
Jitule 1987
28.10.13 08:24

Holky co si myslite o Charlie nails? Potrebovala bych poradit

• Nahlásit
  • Citovat
16.3.17 12:39

Ahoj. Nemáte někdo zkušenost s těmi gelovými laky z DMka, prodávají sadu, jeden barevný a druhý bezbarvý. Je to dobré, nebo si mám raději koupit nějakou profesionální sadu? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama