Sada na výrobu piva a další tipy na dárek.

6125
15.1.19 23:06

Sada na výrobu piva a další tipy na dárek.

Ahoj, nemá tady někdo doma sadu na výrobu piva? Chci koupit manželovi k narozeninám a nevím, jestli to stojí za to. Pivo má rád, pořád kupuje lahváče, tak by se mu to mohlo líbit. Kdo máte doma, pls jsou chlapi spokojeni, využívají to? Kde jste kupovali a je výroba složitá?

Popř budu vděčná za tipy i na jiné dárky. Technika ho nezajímá, nečte, je to stavař. Zrovna dodělává náš nový dům (tak třeba i k této příležitosti). Chtěla bych něco originálního, nebo vtipného, něco co ho potěší a bude vědět, že na něj myslím i po společně strávených 18 letech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

1009
15.1.19 23:17

Ahoj, můj to dostal teď k Vánocům, zatím ještě nevaril, ale byl nadšený. Já mu to tedy prozradila pred Vánoci a on si v eshopu sám namackal ingredience, které chtěl. Koupila jsem na pivoteka.cz, je to bez nějakého extra vaření, spíš smíchání surovin, ale výsledek víc zaručený než si vařit mladinu atd.

Jinak je celkem hračička, takže už jsem za ta léta nakoupila různý technický věci, kdyžtak zítra zavzpomínam a pošlu ;)

Edit:teď čtu, že ho technika nezajímá, tak pak asi dalšíma darkama neposlouzim :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
870
15.1.19 23:42

@1pipa pokud si kupuje lahvace, tak by mu mohla přijít vhod „nákupní taška na pivo“, dělají různé velikosti, a tu mu rovnou naplnit různými třeba speciálními pivy. Je to skladnejsi varianta přepravky :)

Jinak teda přezdívka 1Pípa je trefná :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
210
16.1.19 00:15

Zdravím, taky jsem koupila manželovi k vánocům, velice spokojený, uvařil a je to pitelný, moc si ho pochvaloval.https://manboxeo.cz/netradicni-a-originalni-darky-pro-muze

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3418
16.1.19 07:15

Já jsem manželovi koupila sadu na vasepivo.cz. Nadšení obrovské, protože si to už dlouho přál. Zatím nevařil, teď se učí na státnice, tak to pak bude mít za odměnu.
Asi bych to nakupovala někomu, kdo o tom nic neví a ani o tom nepřemýšlel. Neji to zrovna záležitost jednoho odpoledne a je potřeba o tom něco načíst.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama