Sada prkének s noži Cook and Smile

24.6.21 06:48

Sada prkének s noži Cook and Smile

Dobrý den, nemáte někdo zkušenosti se značkou Cook and Smile?

Uvažuji o nákupu sady prkének s noži. Vypadá to, že je to nová značka. Na Heureka jsem už našla pozitivní hodnocení, ale zatím jen první. Na stránkách ale mají pěkná hodnocení, ráda bych vyzkoušela. Používá už někdo?

Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24425
24.6.21 07:18

@KamilaJirakova tak nevím, jestli je to nepovolená reklama nebo se mám podivovat nad tím, o jakých banalitách někdo založí diskusi :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24.6.21 11:19

@stinga Není to úplně levná záležitost, tak jsem chtěla vědět, jestli někdo nemá zkušenost. Líbí se mi ten koncept a design, ale nerada bych to za ty peníze po pár použitích vyhodila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24425
24.6.21 11:52

@KamilaJirakova aha, tak to jo, ale očividně se nikdo nechytá, já to taky neznám

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.6.21 11:35
@KamilaJirakova píše:
Dobrý den, nemáte někdo zkušenosti se značkou Cook and Smile?

Uvažuji o nákupu sady prkének s noži. Vypadá to, že je to nová značka. Na Heureka jsem už našla pozitivní hodnocení, ale zatím jen první. Na stránkách ale mají pěkná hodnocení, ráda bych vyzkoušela. Používá už někdo?

Děkuji

Viděla jsem reklamu na Instagramu, taky mě to hned zaujalo. Podělí se někdo o zkušenost? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.6.21 15:45

Recenze

Mám je to a jsou praktické, dětem chci dát to nejlepší, proto nerada krájím maso a ryby na stejném prkýnku, občas jsem se spletla ted už se to nestane. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat