Sádrový odlitek ženského klína

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Dračice 2 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.11.17 11:22
Sádrový odlitek ženského klínu.

Ahoj Holky. Něco na odlehčení od politiky. Daly byste si udělat sádrový odlitek vašeho klinu, třeba jako dárek od partnera? Že by vám to objednal a zaplatil, nebo samy pro sebe jako takovou netradiční věc?

https://www.playtvak.cz/…ordmani.aspx?…

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

LuSof
Kecalka 325 příspěvků 27.11.17 11:34

Ne :mrgreen: Mám odlitek svých prsou, ale klín ne :mrgreen: jako na co? :lol:

unuděná
Kelišová 5147 příspěvků 1 inzerát 27.11.17 11:34

Me to prijde ujety. a k tomu zbytecnej lapac prachu :mrgreen: Mnohem hezci darek je podle me treba citlive vyfoceny nebo nakresleny akt.

Příspěvek upraven 27.11.17 v 11:35

Tichošlápek
Echt Kelišová 9141 příspěvků 27.11.17 11:35

Jako na co? :lol: je to ujety

žampion
Závislačka 3724 příspěvků 27.11.17 11:36

A pak si jí jako vystavíš doma v obýváku nebo co s tím 8o 8o

wanillca
Kecalka 460 příspěvků 27.11.17 11:39

Určitě ne, nemyslím, že bych chtěla, aby mi tam tekla sádra… a pak taky - co s tím? jako že by to partner ukazoval kamarádům? :mrgreen:

wanillca
Kecalka 460 příspěvků 27.11.17 11:40

@unuděná přesně :palec:

Janli
Závislačka 4990 příspěvků 27.11.17 11:41

Jako že by si někde vystavoval mojí panímandu? Třeba v kanceláři místo naší rodinné fotky :mrgreen:. Nebo, že by si věšel frndy na zeď jako myslivec trofeje 8o? To fakt asi NEE!

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 16028 příspěvků 27.11.17 11:42

Třeba to někdo sbírá. Fotky, ty má každej. :mrgreen:

Ester13
Kelišová 5634 příspěvků 27.11.17 11:43

K čemu proboha?

GabinkaCh
Ukecaná baba ;) 2125 příspěvků 27.11.17 11:47

Ten odlitek pipiny je :poblion:

Uživatel je onlineaxlpol
Závislačka 2648 příspěvků 95 inzerátů 27.11.17 11:54

Třeba můj otec je takový bohém, něco jako slabší ovar Saudka, takže vím, že otec, brácha i jeho syn, všichni mají podobnou povahu, by takový dárek ocenili, určitě by je nadchl :pankac:…můj manžel by to neocenil, ale nemůžu se přidat k ostatním, fakt znám lidi co by se jim to líbilo.

Příspěvek upraven 27.11.17 v 11:56

terinka4444
Hvězda diskuse 65796 příspěvků 27.11.17 11:55

Vúbec si to neumím představit, manžel je sochař, takže mimo jiné ovládám perfektně výrobu forem, silikonových, už jsem formovala kdejaký kus lidského těla, nicméně lít sádru rovnou na pipku? No ty kráso. Kdyby to dělal alespoň tak, že udělá silikonovou negativní formu a z toho odlitek. Nechápu, že si tohle někdo nechá.

pohledzdruhestrany
Echt Kelišová 7607 příspěvků 27.11.17 11:59
@terinka4444 píše:
Vúbec si to neumím představit, manžel je sochař, takže mimo jiné ovládám perfektně výrobu forem, silikonových, už jsem formovala kdejaký kus lidského těla, nicméně lít sádru rovnou na pipku? No ty kráso. Kdyby to dělal alespoň tak, že udělá silikonovou negativní formu a z toho odlitek. Nechápu, že si tohle někdo nechá.

Mohla by do toho manželovi vyvrtat douru a tu vystlat silikonem, aspoň by to bylo typické užité umění…jo a ještě odtokový kanálek. A když čtu slovo kanálek, tak mě napadají i další zlepšováky. :mrgreen:

Pechynna
Kecalka 262 příspěvků 27.11.17 12:01

Nenechala a ani jako darek bychb to teda nechtěla dostat.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Tohle Jirku položí! Andrea Pomeje přiznala vztah s tímto svalovcem

Po přečtení těchto řádků zůstanou nemocnému Jiřímu Pomejemu oči pro pláč.... číst dále >

Vondráčková promluvila o rozchodu s Plekancem: Bylo to překvapení!

Když Tomáš Plekanec před týdnem prostřednictvím sociálních sítí informoval,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Reklama