Reklama

Sádrový odlitek ženského klína

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Dračice 2 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.11.17 11:22
Sádrový odlitek ženského klínu.

Ahoj Holky. Něco na odlehčení od politiky. Daly byste si udělat sádrový odlitek vašeho klinu, třeba jako dárek od partnera? Že by vám to objednal a zaplatil, nebo samy pro sebe jako takovou netradiční věc?

https://www.playtvak.cz/…ordmani.aspx?…

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

LuSof
Kecalka 325 příspěvků 27.11.17 11:34

Ne :mrgreen: Mám odlitek svých prsou, ale klín ne :mrgreen: jako na co? :lol:

unuděná
Kelišová 5431 příspěvků 1 inzerát 27.11.17 11:34

Me to prijde ujety. a k tomu zbytecnej lapac prachu :mrgreen: Mnohem hezci darek je podle me treba citlive vyfoceny nebo nakresleny akt.

Příspěvek upraven 27.11.17 v 11:35

Tichošlápek
Extra třída :D 10054 příspěvků 27.11.17 11:35

Jako na co? :lol: je to ujety

žampion
Závislačka 3729 příspěvků 27.11.17 11:36

A pak si jí jako vystavíš doma v obýváku nebo co s tím 8o 8o

wanillca
Kecalka 461 příspěvků 27.11.17 11:39

Určitě ne, nemyslím, že bych chtěla, aby mi tam tekla sádra… a pak taky - co s tím? jako že by to partner ukazoval kamarádům? :mrgreen:

wanillca
Kecalka 461 příspěvků 27.11.17 11:40

@unuděná přesně :palec:

Janli
Kelišová 5667 příspěvků 9 inzerátů 27.11.17 11:41

Jako že by si někde vystavoval mojí panímandu? Třeba v kanceláři místo naší rodinné fotky :mrgreen:. Nebo, že by si věšel frndy na zeď jako myslivec trofeje 8o? To fakt asi NEE!

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 16488 příspěvků 27.11.17 11:42

Třeba to někdo sbírá. Fotky, ty má každej. :mrgreen:

Ester13
Kelišová 5723 příspěvků 27.11.17 11:43

K čemu proboha?

GabinkaCh
Ukecaná baba ;) 2291 příspěvků 27.11.17 11:47

Ten odlitek pipiny je :poblion:

axlpol
Závislačka 2654 příspěvků 87 inzerátů 27.11.17 11:54

Třeba můj otec je takový bohém, něco jako slabší ovar Saudka, takže vím, že otec, brácha i jeho syn, všichni mají podobnou povahu, by takový dárek ocenili, určitě by je nadchl :pankac:…můj manžel by to neocenil, ale nemůžu se přidat k ostatním, fakt znám lidi co by se jim to líbilo.

Příspěvek upraven 27.11.17 v 11:56

terinka4444
Hvězda diskuse 67121 příspěvků 27.11.17 11:55

Vúbec si to neumím představit, manžel je sochař, takže mimo jiné ovládám perfektně výrobu forem, silikonových, už jsem formovala kdejaký kus lidského těla, nicméně lít sádru rovnou na pipku? No ty kráso. Kdyby to dělal alespoň tak, že udělá silikonovou negativní formu a z toho odlitek. Nechápu, že si tohle někdo nechá.

pohledzdruhestrany
Echt Kelišová 8091 příspěvků 27.11.17 11:59
@terinka4444 píše:
Vúbec si to neumím představit, manžel je sochař, takže mimo jiné ovládám perfektně výrobu forem, silikonových, už jsem formovala kdejaký kus lidského těla, nicméně lít sádru rovnou na pipku? No ty kráso. Kdyby to dělal alespoň tak, že udělá silikonovou negativní formu a z toho odlitek. Nechápu, že si tohle někdo nechá.

Mohla by do toho manželovi vyvrtat douru a tu vystlat silikonem, aspoň by to bylo typické užité umění…jo a ještě odtokový kanálek. A když čtu slovo kanálek, tak mě napadají i další zlepšováky. :mrgreen:

Pechynna
Kecalka 262 příspěvků 27.11.17 12:01

Nenechala a ani jako darek bychb to teda nechtěla dostat.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Novinář Chášakdží umíral příšerných sedm minut, na konzulátu řádili uklízeči

Novinář Džamál Chášakdží umíral dlouhých sedm minut, během kterých byl mučen.... číst dále >

Věra Špinarová bude mít svou sochu. Bohužel připomíná úplně někoho jiného

V Ostravě došlo k slavnostnímu odhalení bronzové sochy Věry Špinarové.... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >