Sága Stmívání, Nový měsíc, Zatmění a Rozbřesk od S.Meyerové

6.4.09 19:20

Sága Stmívání, Nový měsíc, Zatmění a Rozbřesk od S.Meyerové

Ahoj holky,

nenajde se tu někdo, koho nadchla sága od Stephenie Meyerové stejně tak jako mě? :twisted:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

989
6.4.09 20:08

Dííík, sem zkoukla po netu obsah a už to mám objednané v knihovně. Všechny 3 díly. Tohle přesně miluju. Ještě jednou děkuju za tip.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.4.09 21:23

Nemáš zač, ale už jsou ty díly 4, mě čeká od zítřka ten čtvrtý. Čte se to jedním dechem.

Jinak jeslti jsi zaslechla o filmu Stmívání (nebo v angličtině Twilight), premiéra byla někdy v listopadu nebo prosinci, tak je to zfilmovaný první díl knížky :wink: Sice je to trochu oholený ve srovnání s knížkou, ale je to zajímavá podívaná!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2733
7.4.09 07:29

Ahoj hlásíms edo klubu:) mě to mamka doporučila před 2 měsíci, zhltla jsem to dvakrát na posezení, i 4.díl. BDost mě to nadchlo jako odpočinkév čtení, teď mě to trochu přešlo, ale bylo načase, neb se mnou nebyla řeč , než jsem to dočetla, chudák domácnost:)
jinak na netu jsou i amatérské překlady, tak jsem Rozbřesk četla už před měsícem.
Jo a pokud budeš chtít, mám uložených 12 kapitol prvního dílu, co napsala Meyerová z pohledu Edwarda, ale bohužel nikdy nedopsala…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.4.09 09:57

Ahoj Kristain, to jsem ráda, že nejsem jediná, kdo po tom „šílí“ :lol: Těch 12 kapitol Midnight sun mám z internetu staženo a už jsem kousek četla. Meyerová to dopsala celý, ale nějakej člověk z jejího profesního okolí, kterému důvěřovala těch 12 kapitol uveřejnil na internetu bez jejího svolení a tak se naštvala a nevydá to. Ještě napsala jeden díl hned po Stmívání (dá se říct, že to bude 5-té pokračování po rozbřesku), ale zatím ho věnovala své starší sestře a můžeme jen doufat, že ho vydá i oficiálně :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2733
7.4.09 13:02

aha, no škoda, že je jen těch 12 kapitol… Jak říkám, vzalo mě to dost, ale připadala jsme si trochu blbě, coby 30tiletá:) pro náctileté holky to musí být fakt bomba! a vidělas Stmívání film? Stáhla jsem si ho z netu, je fajn, ale pochopitelně jako vždy je kniha mnohem lepší. Ale celkem vybrali hlavní hrdiny tak, jak jsem si je představovala…až teda na Rosalii, ta mě zklamala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.4.09 18:15

Já ve skrytu duše doufám, že to nakonec vydá. No já si taky připadám blbě (i když mi je jen 23), ale ten příběh je tak strhující, že prostě jsem se do toho zakoukala. Nejdřív jsem si stáhla film, před Vánoci jsem ho nestihla a pak už ho nějak nedávali a až pak jsem četla knížku, mám to tak skoro vždy - i s Harrym Potterem i s Pánem prstenů :lol: Jediná věc, co mě zklamala na knížce je to, že má měkký desky, to mi na tom mrzí :? A film? Ten se mi líbil taky a už se těším na premiéru druhého dílu (v ČR koncem listopadu), jsem zvědavá, co všechno do děje zanesou a jak to změní, protože třeba toho přítele Belly otce už nechali umřít v tom prvním díle. A herecké obsazení? Mno :oops: Robert Pattinson je kusan, jeho vzhled se na tu roli úplně hodí :twisted:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2398
7.4.09 20:52

pridavam se. dnes jsem docetla rozbresk a je mi z toho docela smutno ze uz je konec.sebralo me to dost.zitra to zacnu cist zas od zacatkue. Midnight sun Steph dopise, uz to ofiko oznamila ale vubec netusi kdy to vyjde.brzo to asi nebude :cry:
ja jsem nejdriv videla film a libil se mi tak prumerne, na knizku jsem narazila az pak a to se s filmem neda srovnat.myslim ze az po precteni se da ten film pochopit .no mohla bych psat o tom roman, taky je mi skoro 26 ale do tohohle jsem se zabouchla jak pubertacka :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.12.09 19:00

ahoj holky můžu se přidat??? jestli sem ještě někdo chodí…jsem na tom podobně jako Nikiki…
knížky miluju, ale už dlouho se mi nestalo, aby mě nějaká knížka oslovila tolik jako Twilight saga.
Minulý týden jsme byli v kině na New moon… a film se mi taky moc líbil a taky hudba - originální a moc pěkná…
:srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15406
5.12.09 19:12

Ahojky, tak já se taky přidávám :lol: knížky mám doma všechny a taky jsem před týdnem zkoukla v kině Nový měsíc…je to paráda, jen škoda, že tak krátké oproti knížce!! :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.12.09 19:23

rhiannon moje řeč… ;-) těším se na filmové Eclipse, které asi potřetí čtu a má premiéru 30.6.2010 :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9299
8.12.09 17:34

Ahoj holky,

tak se k vám přidavam a musím říct filmy a knihy fakt bomba.. Zamilovala jsem si totálně děj..Už se nemužu dočkat 3dilu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15406
12.12.09 11:12

Zuzi, Eclipse bude mít premiéru už v červnu? 8-o já myslela, že zase na podzim…ale to neva, jen nevím, jak se dostanu do kina s dvouměsíčním prckem :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9299
18.12.09 14:12

Muj bude mít měsíc…manža bude jezdit kočárkem kolem kina a ja se pudu koukat…a budu doufat že spí…:D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
nikus
22.12.09 12:01

tak to sme na tom stejne mam doma 1 2 stmivani a cekam na 3 4 zatim je buzdu mit jen na knizce nevite jestli uz se zacala 3 nebo 4 natacet nebo kdy zhruba maji vyjit ??odepiste na muj e-mail kuju :-* :roll:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama