Reklama

Saje vodu župánek z umělého materiálu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Petrusche
Kecalka 316 příspěvků 02.02.11 16:48
Saje vodu župánek z umělého materiálu?

Ahojky, mám takový praktický dotaz. Chtěla bych dcerce koupit další župánek. Měly jsme frote 100% bavlna, pěkně sál, při sprchování po plavču jsem jí ho jen nasadila a byla suchá. Teď potřebuje větší.Koukám, že frote župánků je málo, všude vidím flísové nebo prostě „chlupaté“ župánky. Jsou pěkné, hebounké, přijemné, ale nevím, jestli dobře sajou. Jakou máte s nimi zkušenost. Oblékáte ho na mokré tělíčko, nebo nejdřív usušíte? Díky.

Reklama

Reakce:

jenny.fields
Generální žvanilka 24723 příspěvků 02.02.11 17:08

Moje zkušenost je, že nesaje. Mám jeden doma. Super teplý, krásně chlupatý, ale používám jen na suché tělo. Jinak nasaje trošku a nepříjemně studí.

dzarunka
Neúnavná pisatelka 15037 příspěvků 4 inzeráty 02.02.11 17:10

když vylezu z vany tak jedině froté župan a hřejivý heboučký až pak na pyžamo,košilku-hřeje ale nesaje a jak už bylo psáno studí :-(

Petrusche
Kecalka 316 příspěvků 02.02.11 17:12

Takže na to plavčo do bazénku by se asi moc nehodil, co?

jenny.fields
Generální žvanilka 24723 příspěvků 02.02.11 17:18
Petrusche píše:
Takže na to plavčo do bazénku by se asi moc nehodil, co?

To fakt ne. Doma přes pyžamo. :mrgreen:

Petrusche
Kecalka 316 příspěvků 02.02.11 17:26

Díky za rady. Jsem ráda, že jsem ho dosud nekoupila, byl by fakt nepříjemnej. Koupím zas osvědčený froťáček :lol:

Bersaba
Echt Kelišová 7664 příspěvků 02.02.11 17:33

Nesajou. Dostali jsme jeden darem a malá ho začala nenávidět po dvou minutách. Na mokrý tělíčko fakt jedině froté.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Nejznámější český vodník Josef Dvořák: Na prahu osmdesátky vypadá prostě skvěle

Když se řekne vodník, každý si hned vybaví Josefa Dvořáka (76). Herec totiž,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >