Saje vodu župánek z umělého materiálu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Petrusche
Kecalka 316 příspěvků 02.02.11 16:48
Saje vodu župánek z umělého materiálu?

Ahojky, mám takový praktický dotaz. Chtěla bych dcerce koupit další župánek. Měly jsme frote 100% bavlna, pěkně sál, při sprchování po plavču jsem jí ho jen nasadila a byla suchá. Teď potřebuje větší.Koukám, že frote župánků je málo, všude vidím flísové nebo prostě „chlupaté“ župánky. Jsou pěkné, hebounké, přijemné, ale nevím, jestli dobře sajou. Jakou máte s nimi zkušenost. Oblékáte ho na mokré tělíčko, nebo nejdřív usušíte? Díky.

Reakce:
jenny.fields
Nadpozemská drbna 25274 příspěvků 02.02.11 17:08

Moje zkušenost je, že nesaje. Mám jeden doma. Super teplý, krásně chlupatý, ale používám jen na suché tělo. Jinak nasaje trošku a nepříjemně studí.

dzarunka
Neúnavná pisatelka 15039 příspěvků 3 inzeráty 02.02.11 17:10

když vylezu z vany tak jedině froté župan a hřejivý heboučký až pak na pyžamo,košilku-hřeje ale nesaje a jak už bylo psáno studí :-(

Petrusche
Kecalka 316 příspěvků 02.02.11 17:12

Takže na to plavčo do bazénku by se asi moc nehodil, co?

jenny.fields
Nadpozemská drbna 25274 příspěvků 02.02.11 17:18
Petrusche píše:
Takže na to plavčo do bazénku by se asi moc nehodil, co?

To fakt ne. Doma přes pyžamo. :mrgreen:

Petrusche
Kecalka 316 příspěvků 02.02.11 17:26

Díky za rady. Jsem ráda, že jsem ho dosud nekoupila, byl by fakt nepříjemnej. Koupím zas osvědčený froťáček :lol:

Bersaba
Echt Kelišová 7664 příspěvků 02.02.11 17:33

Nesajou. Dostali jsme jeden darem a malá ho začala nenávidět po dvou minutách. Na mokrý tělíčko fakt jedině froté.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >