Salmonela 5 měsíční kojené miminko

Anonymní
16.9.21 11:17

Salmonela 5 mesicni kojene miminko

Máte někdo zkušenosti s takto malým miminkem kdy mu byla potvrzena salmonela? Jak to probíhalo? Měli atb q byli jste v nemocnici? Za jak dlouho bylo v pořádku díky moc.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1067
16.9.21 11:26

Dcera měla v roce, původně nás chtěli hnát na infekční na Bulovku, ale to jsem odmítla, protože jsem měla ještě malé mimino k ní. Dceři nejvíc pomohl nápoj ORS200, koupíš v lékárně. Léky jí žádné nedávaly, jen se řešilo opruzení a ten průjem se vyřešil tím ors.
Ale tvoje miminko je menší, ani nepíšeš, jaké má potíže.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.9.21 11:43

My jsme v nemocnici. Má casty průjem a brali ji vytery a v, padá to na nějakou bakterií prý. Nejvyšší teplotu měla v noci v konecniku 38,5 ale teď ji už nemá vůbec. Nezvrací a papa krásně (plně kojena). Říkali mi že kdyby nebyla vysoká horečka a vysoké CRP tak bez atb ale jinak nasadit :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
17.9.21 06:56

Prosim o zkusenosti 8o

• Citovat
  • Nahlásit
1067
17.9.21 16:11

Tak to bude, dobrý, když je malá jinak v pohodě. Tak podle toho co vykultivují, zvolí léčbu. Podle mne bude v pořádku do pár dni po nasazení léčby. Na tohle tělo reaguje rychle, neboj se. Ale zeptej se lékařů když už tam ležíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.9.21 20:58
@Anonymní píše:
Máte někdo zkušenosti s takto malým miminkem kdy mu byla potvrzena salmonela? Jak to probíhalo? Měli atb q byli jste v nemocnici? Za jak dlouho bylo v pořádku díky moc.

Ahoj, my byli ještě mladší (cca 3. měsíce).. bojujeme doteď, v nemocnici nás napojili na fyzak, glukózu a najeli jsme na bezlaktozove mléko.. žádná antibiotika nedávali.. zvýšili jsme probiotikum..

Důvod anonymu: rodina zná mou přezdívku ale neví že jsme byli se salmoskou v nemocnici..

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat