Salmonela - kdy byly čisté stěry?

21.4.17 19:30

Salmonela - kdy byly čisté stěry?

Ahoj,

dcera (3 roky) má pozitivní salmonelu. Nakažená byla před 14ti dny, týden už je „zdravá“ - měla lehčí průběh, 2 dny teploty 38,5 a 4 dny průjmy. Zajímalo by mě, za jak dlouho vaše děti (případně vy, nebo rodinní příslušníci)jste měli čisté stěry??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Smazaný anonym
21.4.17 19:33

@MarryFrank Heh, někteří doktoři stěry neřeší vůbec. U nás byla pomalu epidemie (nakazili se na školkovém výletě) a jelikož už jsme byli jedenáctí (a zdaleka ne poslední), kdo volal, tak nás ani vidět nechtěla, ani na začátku ani na konci.

• Citovat
  • Upravit
21.4.17 19:37
@monrom píše:
@MarryFrank Heh, někteří doktoři stěry neřeší vůbec. U nás byla pomalu epidemie (nakazili se na školkovém výletě) a jelikož už jsme byli jedenáctí (a zdaleka ne poslední), kdo volal, tak nás ani vidět nechtěla, ani na začátku ani na konci.

No my máme zákaz školky, dokud nebudou čisté stěry - tzn. nebude infekční, na první kontrolní stěry máme jít příští týden, ale někde jsem četla, že se ta mrcha ve střevech drží i 5 měsíců…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24837
21.4.17 19:41

@MarryFrank U nás 2 měsíce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.4.17 19:50

@fragola to celkem jde… kez by. diky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24837
21.4.17 19:53

@MarryFrank Dáváte na to něco?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.4.17 19:57

@fragola teď už „jen“ lactobacily Biopron - plus mi doporučili co nejvíc kyselého

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24837
21.4.17 19:59

@MarryFrank Já jen jestli něco dáváte… My dávali Hylak. Přeju, ať je stěr co nejdřív negativní :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.4.17 20:02

@fragola děkuju moc, snad to bude brzo ok. Za měsíc se jí má narodit sestřička, tak bych nerada infekční domácnost

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24837
21.4.17 20:05

@MarryFrank U nás to bylo podobně. U dcery se na salmonelu přišlo v květnu a v červenci byla negativní, já v září rodila. Tak držím palec, ať je vše ok :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.4.17 20:05

@MarryFrank dcera taky měla ve třech letech trvalo to 4 měsíce a to jsem doma měla 4 měsíční nedonošené miminko!!! Naštěstí nikdo nic nechytnul!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
702
21.4.17 20:44

Neboj, při dodržování základních hygienických návyků se nemusíš bát :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu