Salmonela miminko zkušenosti

Anonymní
17.9.21 11:47

Salmonela miminko zkusenosti

Mám 5m holčičku jsme hospitalizovany na infekčním 3 den. První den mela nejvyšší teplotu 38 a pouze prujem. Nezvracela. Od té doby už jsme bez teplot a prujem je tak 1-2× za den. Je plněné kojena a basti krásně. 2× odběry krve dopadli dobre vše v pořádku, crp nízké. Ještě čekáme na kultivaci moči. Chci se zeptat na vaše zkušenosti, zda se vám horečky vrátili a za jak dlouho se dostala bakterie z těla? Děkuji moc

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26672
17.9.21 11:59
@Anonymní píše:
Mám 5m holčičku jsme hospitalizovany na infekčním 3 den. První den mela nejvyšší teplotu 38 a pouze prujem. Nezvracela. Od té doby už jsme bez teplot a prujem je tak 1-2× za den. Je plněné kojena a basti krásně. 2× odběry krve dopadli dobre vše v pořádku, crp nízké. Ještě čekáme na kultivaci moči. Chci se zeptat na vaše zkušenosti, zda se vám horečky vrátili a za jak dlouho se dostala bakterie z těla? Děkuji moc

už jsi to tu jednou psala, nevím, o co ti jde, jste pod dohledem lékařů, určitě nebudou hospitalizaci protahovat, když to nebude třeba a naopak, když to potřebné bude, tak nepustí tak malé miminko předčasně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4448
17.9.21 12:00

Ze stolice má bakterii potvrzenou?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.9.21 12:34

@Whitedog ano ano. Krev čistá, crp taky a ve stolici potvrzena salmonela. :?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
17.9.21 12:38

@stinga a o co jde tobě? Mě o to, ze hledam na maminkovsykm portálu,(který mimochodem slouží k tomu, aby jsme si predavali zkušenosti a zakládali diskuse) vaše zkusenosti a me otázky si klidně přečti znovu viz nahoře. - vrátili se vám horečky u miminek a jak dlouho kojene miminka měli salmonelu.
Nevis- nepis. Pokud chceš rejpalt jdi o diskusi níže.. takle zruzele matky miluju co se sem chodí stekat a dokazovat si něco co nejsou :roll:.. paní rejpalko posílám vám lepší naladu :kytka: :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
4448
17.9.21 13:48

Léčba je obvykle symptomatická. Tzn. vyřešit horečku a průjem. Antibiotika se nenasazují vždy. Než se střevo vyčistí od bakterie, může to trvat i půl roku. Ale neboj, tak dlouho v nemocnici nebudete ;-)
Kde k tomu, chudák, přišla?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3358
17.9.21 15:14

Můžu se zeptat z čeho to chytla? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.9.21 15:17

@Whitedog horecka ani prujem už právě nemá. :srdce: tak teď jsem i mluvila se sestrou a říká že je vidět že ji je dobře že horečka není už 2 dnem a prujmy taky ne tak snad se to dostane rychle z těla ven. Večer nás pousti :andel:. No to mi povídej, vůbec nevím :think: maso ani vejce nic takového doma se teď za poslední týden nepripravovalo a my s manželem jsme čísty:think: byli jsme ale na plaváni :nevim: tak jedině tam že by někdo ji sáhnu na něco jejího a dala si to do pusinky :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat