Salmonelóza na konci těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Nufink
Povídálka 17 příspěvků 28.08.19 15:16
Salmoneloza na konci tehotenstvi

Ahoj.
Potrebuji radu.Dnes je to uz mesic co jsem se nakazila salmonelou.Jen ja. Moje rodina co semnou zije Ne! Jsem 35tt a doktorka mi dnes rekla ze pokud budu mit salmonelu i za 14dnu pri dalsim odberu.Tak budu muset rodit az v Opave na infekcnim. Zajimalo by me jestli uz tady nekdo toto pri porodu mel, a jak to probiha?
Dite mi po porodu vezmou?
Budu ho moct kojit?
Potize jako prujem jsem mela asi tyden od te doby stolice i ja se citim Normalne. Vubec to na sobe nepozoruji. Dekuji za vsemozne rady.Moc se bojim a na netu se neda nikde vycist odpoved na moje otazk :nevim:

Reakce:
mrazik6
Zasloužilá kecalka 966 příspěvků 28.08.19 16:14

Tuším, že v březnu trpěla kauzou „salmonela“ porodnice ve Zlíně. Onemocněla většina rodiček a sester jednoho patra. Určitě je to k dohledání na internetu. Nevím, jak probíhala následná péče - přikládání miminek k prsu atd.

Věra1972
Stálice 89 příspěvků 28.08.19 16:31

Kamarádce kdysi salmonela vyvolala porod a malá ji měla také

Nufink
Povídálka 17 příspěvků 28.08.19 18:26

@Věra1972 ahoj dekuji. a nevis jak to u kamaradky probihalo dale kdyz se ji miminko nakazilo?

Nufink
Povídálka 17 příspěvků 28.08.19 18:30

@mrazik6 ano to jsem taky cetla. A taky jsem se nedocetla jak to probihalo s kojenim atd…na netu jsem se akorat docetla ze pokud je dite zdrave tak ho matka nakazena salmonelou kojit muze. materske mleko pomaha proti infekcim.

Věra1972
Stálice 89 příspěvků 28.08.19 18:52
@Nufink píše:
@Věra1972 ahoj dekuji. a nevis jak to u kamaradky probihalo dale kdyz se ji miminko nakazilo?

Vím, že také normálně kojila, ale malá i když byla bez průjmu, tak salmonelu ze stěrů, měla ještě po půl roce.

Nufink
Povídálka 17 příspěvků 29.08.19 16:57

@Věra1972 rodila v porodnici? neodvezli ji nikde na infekcni oddeleni?

Věra1972
Stálice 89 příspěvků 29.08.19 17:09

Jj, normálně v porodnici, neměla tušení, že má salmonelu… Samozřejmě personál byl nadšený, že každou chvíli po ní vytira… Byla fakt chudák, den předtím byla v cukrárně na zákusků. Rodila 36tyden :?

Nufink
Povídálka 17 příspěvků 30.08.19 03:09

@Věra1972 aha.no chudaak kamoska teda :roll: u me se to prave ze vi ze jsem nakazena. jeste mam mesic do porodu.tak jenom doufam ze se toho zbavim nez prijde porod. Prece doktori kdyz vi ze jsem nemocna a dite se muze nakazit porodnimi cestami tak by mi meli udelat cisare? Ted me tak napada ze ho meli udelat i te tve kamosce kdyz tak trpela 8o :,(

Váš příspěvek
Reklama