Sám neusne, dokáže si i dvě hodiny hrát

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Klaudie08
Stálice 54 příspěvků 31.01.19 20:57
Sam neusne dokaze si klidne 2 hodiny hrat

Ahoj Maminky mam prosbu muj maly 14. Mu bude 9mesicu mame rezim v 19hod kase v 20hod UM a spat ale jakmile ho ulozim a odchazim dokaze si i dve hodiny v postylce hrat stat a vse mozne jen ne spat musim tam 100krat jit davat dudlika delat ššš ale ne proste neusne pres den naspi tak 2hodinky v noci se taky budi mate nekdo podobny problem a jak to vyresit usne opravdu az kdyz je uplne ko ale kdyz bych tam nesla a nedrzela dudlika tak je vzhuru snad do rana dekuji za rady

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
nenivolnynick
Zasloužilá kecalka 542 příspěvků 31.01.19 20:59

Problém? Není snazší si tam s ním lehnout na chvíli?
S malým 20 minut ležím a on usne, má 2.5 roku a nikdy jsem po něm nějak nechtěla že musí usnout sám.. Navíc 9m je prcek :nevim:

Klaudie08
Stálice 54 příspěvků 31.01.19 21:01

Od mininka je zvykly usinat v postylce kdyz si ho vezmu k sobe do postele no tak se rozciluje a nasilim ho drzet nechci

Micaella22
Zasloužilá kecalka 902 příspěvků 31.01.19 21:02

On vi, ze 100× prijdes, proto nespi. Nechod tam vubec, kdyz bude brecet, tak bych to 2-5minut nechala a pripadne prisla je udelat ššš a rict, at spinka. Kdyz by byl histerak, to uz je jina… nasi se to takhle z hodiny blbnuti posunulo na 10-15min hrani si o samote a vytuhla. Stacil tyden? Ale co platilo u nas, nemusi u vas…

Micaella22
Zasloužilá kecalka 902 příspěvků 31.01.19 21:03

Btw moje taky nemela rada usinani se mnou, byla zvykla na svoji postel.

Klaudie08
Stálice 54 příspěvků 31.01.19 21:11

@Micaella22 no muj malej taky ne se mnou ani nahodou to je jako kdybych ho mucila tak ja to zkusim nebudu se ho snazit uspavat proste tam nepujdu at si treba 4 hodiny hraje blbne a budu doufat ze nam to taky pomuze snad nebude do rana vzhuru :roll:

tumpach
Kelišová 6538 příspěvků 31.01.19 21:12
@Klaudie08 píše:
Ahoj Maminky mam prosbu muj maly 14. Mu bude 9mesicu mame rezim v 19hod kase v 20hod UM a spat ale jakmile ho ulozim a odchazim dokaze si i dve hodiny v postylce hrat stat a vse mozne jen ne spat musim tam 100krat jit davat dudlika delat ššš ale ne proste neusne pres den naspi tak 2hodinky v noci se taky budi mate nekdo podobny problem a jak to vyresit usne opravdu az kdyz je uplne ko ale kdyz bych tam nesla a nedrzela dudlika tak je vzhuru snad do rana dekuji za rady

no myslím si, za prvé nechodit za ním, a nedělat šššš, protože ví, že tam přijde, za b mbud u uněj a uspi ho nee
a za druhý bych vykopla kaši a dala bych mu najt v sedm, protože jak je plný tak se taky špatně spinká, a kaši dala až ráno :)
kaše je na noc těžkáá :mavam: :mavam:

Sue2008
Kecalka 222 příspěvků 31.01.19 21:21

No a posunout vecerku? Nase holka je sice starsi, ale taky jsem mela predstavu, v kolik by mela spat. Z toho vsak bylo hodinove uspavani, kdy jsme byly vztekle obe. Tak jsme jidlo a koupani posunuli o hodku a ted kolikrat ani nevydrzi do konce pohadky. Kazdy ma jinou potrebu spanku :nevim: .

Aduš8
Závislačka 3402 příspěvků 31.01.19 21:24

Já syna uložím, rozsvítím tlumené světlo a nechám ho usínat. Většinou si tam chvíli povídá, někdy si hraje, ale do pár minut usíná. Stane se, že začne plakat, ale neběžím tam hned, protože by nezabral. Když je to,, volací" pláč, jdu tam, když jen,, usínací" tak vím, že trvá ani ne minutku. Mívá to i v kočárku. Ale večeři bych taky dávala dříve před spaním, pokud pak ještě dostává mléko. Je toho pro ten žaludek moc.

Veru1987
Ukecaná baba ;) 1047 příspěvků 31.01.19 21:46

Já bych zkusila změnit tu večeři, kaše jsou sacharidy dodá to energií, a je těžká na noc. A pak má ještě UM v čem je taky cukr. Takže bych zkusila dát třeba zeleninovou polévku, zeleninové placky apod. a pak to UM před spaním, to jsme taky dávali a 2,5 leté dávame do ted.

Klaudie08
Stálice 54 příspěvků 31.01.19 21:46

@Sue2008 jako ze by sel spat v 21hod?

Klaudie08
Stálice 54 příspěvků 31.01.19 21:50

Tak ja tu kasi skusim dat driv mozma ze je fakt nakopkej sni celou misku 150ml vody 4 vrchovaty lzice kase a pak 150ml mleka vzdy vse s chuti sni a vypije :lol:

Veru1987
Ukecaná baba ;) 1047 příspěvků 31.01.19 21:52
@Klaudie08 píše:
Tak ja tu kasi skusim dat driv mozma ze je fakt nakopkej sni celou misku 150ml vody 4 vrchovaty lzice kase a pak 150ml mleka vzdy vse s chuti sni a vypije :lol:

Já bych nechala kaše na snídaní. Není to vůbec vhodné na večeři.

Klaudie08
Stálice 54 příspěvků 31.01.19 21:59

@Veru1987 no budu to muset taky vyzkouset pokud to neklapne o neco driv tak se zrusi ale vymyslet snidane obedy svacinky a jeste vecere Ufff vse delam doma jen ty kasicky mi to vecer ulehcily dekuji moc za radu :palec:

Klaudie08
Stálice 54 příspěvků 31.01.19 22:02

@Aduš8 to mate dobry ze usne ten muj by si tam dokazal do rana hrat stat atd. Asi fakt jak tam furt litam tak neusne uz chodit nebudu a uvidime za tyden

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Erika Stárková z Mostu!: Vycpávám si prsa ponožkami, jsem maskot severu

Erika Stárková (34) je aktuálně nejslavnější herečkou Česka, díky roli Dáši v... číst dále >

První láska ji odsoudila k neštěstí. Vilma Cibulková stále hledá s muži štěstí

Je krásná, talentovaná, charismatická, ale ani to nestačilo k tomu, aby by... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >