Sama maminka s 2 dětmi na dovolené

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.07.19 09:38
Sama maminka s 2 dětmi na dovolené

Ahoj, je tu nějaká maminka, co podnikla sama dovolenou s 2 malými dětmi? (3,5 a 6,5).
Letecky, autem větší vzdálenost…? Dá se to nebo pokud máte nějaké tipy na pobyt v ČR budu ráda za tip. :hug:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15105 příspěvků 10.07.19 09:40

Byla jsem s ročním a tříletým ve Španělsku. Jasně, ze se to dá :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.07.19 09:44
@Tichošlápek píše:
Byla jsem s ročním a tříletým ve Španělsku. Jasně, ze se to dá :)

Letecky? A úplně sama? :)

Popokatepetla
Závislačka 3411 příspěvků 10.07.19 09:45

Znám paní, co byla uplně sama autobusem v chorvatsku s šestiletou a tříletými trojčaty ;)

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 66894 příspěvků 10.07.19 09:46

Určitě se to da, ale ja se priznam, ze me to samotnou nebavi, tak jsem na to ulovila bezdetnou kamaradku. Sama jezdim jen na vylety, na ten muzu doporučit termaly Velke Losiny.

Alkata
Zasloužilá kecalka 788 příspěvků 10.07.19 09:57

Dá se to. Sice si ani chvilku neodpocines, ale což :D

Lama Lama
Hvězda diskuse 53814 příspěvků 10.07.19 09:59

Jezdím pravidelně, prostě 1 týden jen s dětmi a nikoho dalšího sebou nechci, hájím si to. Obvykle dávám kemp v ČR, chatku, aby bylo vyžití v okolí, tak v místě děti seženou partáky na hraní. Bezva to bylo v kempu Pilák u Ždáru nad Sázavou ( mají tam za hubičku šlapadla, lodičky, diskgolf, minigolf, pinpong, krásné hřiště, stánek), inline stezka, v okolí výlety po Olšiakových betonových sochách, singletrek v NMNM, Devět skal na pěšárny, inline Sázava Přibyslav, ve Ždáře pěkný akvapark…
Letos jedu do Českého ráje.
Byli jsme v Hamru na jezeře - koupání, inline, kola i pěšárny, sjeli jsme ploučnici tou průrvou, byli v lesním divadle ve Sloupu v Čechách na Louskáčkovi.

Dál, mimo Čr, jezdím, ale obyvkle jen cesta, na místě se setkáváme s dalšími kamarády, známými, příbuznými. Rakousko, Slovinsko,. Chorvatsko. Cestu většinou nutno připravit - dělám jim pracovní listy o zemi, kterou navštívíme, napůjčuji audio knihy a připravím spousta jídla, ovoce, zeleniny a jiného chroupání.

Lama Lama
Hvězda diskuse 53814 příspěvků 10.07.19 10:00
@Alkata píše:
Dá se to. Sice si ani chvilku neodpocines, ale což :D

Ale jo. Jen nemůžeš jet na samotu. Pro mě je optimální ten kemp, tam si děti vždycky najdou partáky.

topkiss
Kecalka 386 příspěvků 10.07.19 10:02

Já bych s dětmi taky něco podnikla, ale ty moje jsou ještě menší. 2 roky a 9 měsíců. A vzhledem k tomu, že ani jeden z nich ještě nemluví asi bych se spíš na dovolený zbláznila než abych si to užila. Takže když už tak jedině s někým. Ale ne že bych to nezvládla. Jen by to nebyla žádná velká změna od toho, co děláme doma.

Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15105 příspěvků 10.07.19 10:09
@Anonymní píše:
Letecky? A úplně sama? :)

Jj letecky a sama

Janina_81
Ukecaná baba ;) 2471 příspěvků 10.07.19 11:07

Záleží, jaké máš děti. Dovolená s dětmi dle mého není nikdy o odpočinku, u nás i když jedeme celá rodina, tak kluci stejně nejvíc tíhnou ke mně.

Pokud máš pohodové děti, tak bych se toho nebála a taky, pokud ti nevadí, že si třeba nebudeš mít večer s kým vypít skleničku vína. Já tohle vítám, lidí mám plné zuby z práce a jsem ráda, když mám večer klid od všech.

Ornwen
Kelišová 5355 příspěvků 10.07.19 12:26

Uplne sama bych s malýma nejela. To si fakt neodpocines. Ale jezdime treba dva dospeli a ctyri deti od dvou do ctyr a pul. A to uz je parta deti a to se da.
Autem bych se vubec bala, ale to je dano mymi detmi a mnou nevalnou chuti ridit. Tak od sesti si dokazu predstavit letadlo. Ale asi by me to samotnou taky moc nebavilo.

markytka3
Závislačka 2529 příspěvků 3 inzeráty 10.07.19 14:03
@Anonymní píše:
Ahoj, je tu nějaká maminka, co podnikla sama dovolenou s 2 malými dětmi? (3,5 a 6,5).
Letecky, autem větší vzdálenost…? Dá se to nebo pokud máte nějaké tipy na pobyt v ČR budu ráda za tip. :hug:

jezdim sama od narozeni druhorozene, v tomto veku jsme byli v Bulharsku, Lozenec, hotel Sunrise. Krasny hotel primo u piscite plaze, s bazenem, blizko lunaparku, houpackam, centra. A tomu, ze si neodpocines, never, nechapu lidi, proc maji tendence krafat do neceho, co nikdy nezazili. Samozrejme zalezi, jakou povahu maji tve deti, ale to mistni odsuzovatelky nemohou vedet. Tipuji, ze kdyz uvazujes o dovce sama, ze to nebudou zadna nezvladatelna ditka. Jedine negativum je, ze kdyz temer kamkoliv cestujes do hotelu, berou jedno ditko jako druheho dospeleho :-( Kdyby jsi chtela po cechach, tak uzasny je hotel Bauer v Bile nebo penzion Jirinka na Dolni Morave (tam je z detske hernicky kamera primo na velkou obrazovku umistenu nad barem :-)))), ev. ti mohu dat plno dalsich tipu na ubytko baby-friendly. :mavam:

p. s. a pokud jses komunikativni, tak si i tu sklenicku das :-)

Příspěvek upraven 10.07.19 v 14:11

markytka3
Závislačka 2529 příspěvků 3 inzeráty 10.07.19 14:06
@Ornwen píše:
Uplne sama bych s malýma nejela. To si fakt neodpocines. Ale jezdime treba dva dospeli a ctyri deti od dvou do ctyr a pul. A to uz je parta deti a to se da.
Autem bych se vubec bala, ale to je dano mymi detmi a mnou nevalnou chuti ridit. Tak od sesti si dokazu predstavit letadlo. Ale asi by me to samotnou taky moc nebavilo.
… kazdy clovek ma jinou naturu, autorka se pta na tipy a ne nazory, jak to maji ostatni. kdyby ji to zajimalo, dotaz preci polozi jinak? Jestli dobre ctu, tak se pta, zda tu je nejaka maminka se 2 detma, co tak jezdi. Ntb. ze si dovolenou neuzije, je totalni kravina, ale to clovek, ktery to nezazil, nemuze pochopit, tak autorku nedes. :mavam:
Ornwen
Kelišová 5355 příspěvků 10.07.19 14:29

@markytka3 autorka s pta, jestli tak nekdo jezdi. Tak rikam, proc tak nejezdim a moje rada je, ze ma jet tak/nekam kde deti vytvori partu. Takze ten kemp, co tu padl je fajn napad. Jet nekam na samotu do lesa se mi neosvedcilo.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama