Sama na rizikovém. Jak to zvládnout?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
8.11.21 08:50

Sama na rizikovém. Jak to zvládnout?

Zdravím, jdu si pro radu. Jsem v 19tt a přítel se prostě rozhodl, že nás nechce. Dělá všechno pro to, abych se odstěhovala ale jsem na rizikovém, takže peníze jsou nic moc. Občas zajdu i na brigádu, když mi to zrovna nevolnosti dovolí. Ale to furt nestačí.. :zed: Chtěla jsem se jen zeptat, jestli tu byla maminka ve stejné situaci a jak si poradila? Já totiž úplně nevím, jak bych utáhla sama nájem když vidím ty ceny.. :nevim: Předem říkám, že nemám žádnou kamarádku u které bych mohla zůstat a rodina mi taky nemůže pomoct-ani finančně. Tak jak tohle řešit prosím? :?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5259
8.11.21 08:54

Na rizikovém na brigádu? 8o No starat se musí nastávající otec. Má/bude mít vyzivovaci povinnost k Tobě i k dítěti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1618
8.11.21 08:56

Prvne me zarazi, ze jsi na rizikovem a chodis na brigady to je mozne jak prosim te?? Nemas nikoho v rodine nebo kamaradku, kam bys mohla docasne jit, to nemas zadne uspory? Pak jedine hledat spolubydleni, poradit se na socialce an co vse muzes mit narok..On ti bude muset platit, na tebe i na dite, ale hledala bych uz ted kam se odstehujes, at nemas stres..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.11.21 08:57

@brisco Ano,v době vycházek na nenáročnou brigádu na dvě hodiny. Řekl mi, že když dceru nebude vychovávat od malička, že nechce být v rodném listě a nebude nic platit. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
2195
8.11.21 09:00

Tak by měl vědět, jak se mu prodraží, když to půjde přes soud. S takovým přístupem asi nejsnazší cesta.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.11.21 09:00

@PAN66 Když píšu že nemám kam jít, tak to myslím asi vážně, že nemám. Jinak bych se tady takhle blbě neptala, kdybych byla zabezpečená. :)

• Citovat
  • Nahlásit
10876
8.11.21 09:01
@brisco píše:
Na rizikovém na brigádu? 8o No starat se musí nastávající otec. Má/bude mít vyzivovaci povinnost k Tobě i k dítěti.

Tak ve vycházkách může dělat cokoliv. :nevim:

Jako těžko tady radit. Alimenty budou až po porodu. Takže tady jsi měla mít úspory. Leda nějaký spolubydleni do porodu. :nevim: když není možnost jít někam k rodině nebo přátelům

Příspěvek upraven 08.11.21 v 09:01

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1618
8.11.21 09:01
@Anonymní píše:
@brisco Ano,v době vycházek na nenáročnou brigádu na dvě hodiny. Řekl mi, že když dceru nebude vychovávat od malička, že nechce být v rodném listě a nebude nic platit. :nevim:
@Anonymní píše:
@brisco Ano,v době vycházek na nenáročnou brigádu na dvě hodiny. Řekl mi, že když dceru nebude vychovávat od malička, že nechce být v rodném listě a nebude nic platit. :nevim:

Jestli muzes na brigadu, muzes i do orace, vychazky nejsou na brigady, kor kdyz jsi na rizikovym, jestli ho nemas jentak..a leda na cerno, ale az nekde zkolabujes v praci, zo bude teprve zajimave, kdo zameetna prosimte tehotnou na rizikovce nacerno??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1618
8.11.21 09:02
@Anonymní píše:

To chtit muze, ale ma smulu..holt to das k soudu no..a ma smolika.. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10876
8.11.21 09:02
@Anonymní píše:

Až na to, že o tomhle on nerozhoduje. Na to je malý pán.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27049
8.11.21 09:03
@Anonymní píše:

Nechtít může. Ho normálně dáš k soudu kvůli otcovství a alimentům na sebe a na dítě.

Jak dlouho jste spolu? Dítě je asi neplánované, co? Taky by mě celkem zajímalo, co na tento jeho přístup jeho rodiče? Chovat se takhle můj syn, tak ho asi jako matka slušně proplesknu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.11.21 09:04

@PAN66 Přišla jsi rejpat nebo poradit? :D Já se tě vůbec neptala, jestli můžu tohle nebo támhleto, ale na něco jiného. :palec: Tak jestli s tím nemáš zkušenost a nemůžeš nějak poradit, běž se prosím věnovat něčemu jinému. Mě úplně není fajn na to, abych se tady s někým dohadovala.

• Citovat
  • Nahlásit
5259
8.11.21 09:04
@Anonymní píše:

Ale bude :lol:, na to jsou zákony. Sice se chvíli budete popotahovat po soudech, ale platit bude. Teda pokud jsi si jistá, že je dítě jeho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8034
8.11.21 09:05
@Anonymní píše:

No opravdu si nemůže vybírat jestli tam chce nebo nechce být zapsany :lol: vtipálek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5259
8.11.21 09:06
@Anonymní píše:
@PAN66 Když píšu že nemám kam jít, tak to myslím asi vážně, že nemám. Jinak bych se tady takhle blbě neptala, kdybych byla zabezpečená. :)

A kam bys chodila? Máš tam trvalé bydliště? Kde jsi bydlela předtím? Pokud jsi na nemocenské, máš tam nahlášený pobyt, kdyby přišla kontrola?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat