Reklama

Píšu si na seznamce. Je to nevěra?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

admin
Extra třída :D 10887 příspěvků 13.01.17 12:44
Sama na rodičovské a píšu si na seznamce. Je to nevěra?

Dobrý den, maminky,

chystáme pro vás další článek. Tentokrát se bude věnovat tématu „on-line nevěry“. Máme pro vás pár otázek k zamyšlení. Opět nemusíte odpovídat na všechny:

Je pro vás komunikace v on-line seznamkách nevěra? Proč ano/ne?
Co si pod pojmem „on-line nevěra“ představujete?
Co podle vás může být důvodem k navázání vztahu přes internet, přestože je daná osoba v reálném světě zadaná?
Co byste radili těm, kteří takovou situaci zažívají?

Těšíme se na vaše odpovědi,

za eMimino,
adminka Zuzka

Reklama

Reakce:

DMartina
Zasloužilá kecalka 569 příspěvků 13.01.17 12:54

Podle mě je nevěra všechno, co nechci, aby se dozvěděl můj partner / manžel. Nebo o čem vím / přemýšlím, že by se mu asi nelíbilo, vzbuzovalo by to otázky a pochybnosti atd. Co by bylo na vysvětlování. Takže z tohoto pohledu, ano, psaní na seznamce by pro mě znamenalo nevěru.

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.01.17 13:00

Určitě by mě hodně mrzelo kdyby si manžel psal na internetu s jinou ženou na jiné než čistě kamarádské úrovni. Nevím přímo jestli bych to nazvala jako nevěru, ale svým způsobem je asi nevěra vše, co by dělal za mými zády schválně. Myslím si, že někteří to dělají čistě z důvodu aby si zvedli sebevědomí, v reálu by to mnoho z nich neudělalo.

jdukolem
Hvězda diskuse 49251 příspěvků 13.01.17 13:01

Pokud s někým komunikuju jen tak, někde na fóru tak je to v pořádku, ale cíleně se zaregistrovat na seznamku? To už zavání něčím nekalým.. obzvláště pokud není dotyčná schopná říct - :milý „Karle“ jsem registrovaná tam a tam.. pro mě je seznamka o seznámení a kdyby tam partner byl tak by mi blikal majáček a ráda bych rozhodně nebyla

FreeLady12
Nadpozemská drbna 26427 příspěvků 13.01.17 13:19

Asi takto, pokud bych přišla na to, že si manžel on-line zvedá sebevědomí na seznamkách (chatech), nadšená bych nebyla, ale rozhodně by to nebyl důvod k rozvodu. Za nevěru to nepovažuji.

V případě, že by ale došlo k reálnému setkání, rozumějte sexu… ano, to už by pro mě byl důvod k rozvodu a nevěra v pravém slova smyslu.

Nicméně co si budeme povídat - jakmile si někdo začne s někým pravidelně dopisovat, dřív nebo později to u setkání stejně skončí. :think:

Co se týká pojmu „on-line nevěra“ tak se mi vybavují takové ty livechaty. To je pak trochu jinej level.
Teď jsem si zkusila představit jak nachytám manžela jak čučí na monitoru na nějakou nahou slečnu dělající si před kamerou dobře a zcela upřímně musím říct, že bych se asi začala smát :mrgreen: Asi bych ji šla také pozdravit :mrgreen:

pe-terka
Neúnavná pisatelka 15544 příspěvků 13.01.17 13:54

@admin klasická nevěra to ještě být nemusí - záleží na obsahu korespondence. Každopádně je to hra s ohněm a rozhodně bych se do ní nepouštěla, pokud si nemíním radikálně rozkopat dosavadní vztahy.
Jedinci, který je v reálném vztahu spokojený, bych radila vůbec na takové servery nelézt. Je to tenkej led.
A co je k tomu vede? Kromě nespokojenosti s dosavadním partnerem to může být i pocit nudy, zevšednění, zanedbání…Snažila bych se takové rozpoložení řešit s reálným partnerem, ne kdesi na seznamce.
Kdybych zjistila, že můj muž „nezávazně“ brouzdá po seznamkách, budu hooodně naštvaná. takže to sama taky nedělám. Tohle není řešení vztahových problémů.

Nikody
Kecalka 190 příspěvků 13.01.17 14:00

Na seznamce by se jako „zadaná“ komunikovat asi nemělo, ale nevím no, věc názoru. Beru to podle sebe, kdybych našla manžela, že si píše na seznamce, asi by to nemělo nejlepší dopad.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.01.17 14:40
@FreeLady12 píše:
Asi takto, pokud bych přišla na to, že si manžel on-line zvedá sebevědomí na seznamkách (chatech), nadšená bych nebyla, ale rozhodně by to nebyl důvod k rozvodu. Za nevěru to nepovažuji.

V případě, že by ale došlo k reálnému setkání, rozumějte sexu… ano, to už by pro mě byl důvod k rozvodu a nevěra v pravém slova smyslu.

Nicméně co si budeme povídat - jakmile si někdo začne s někým pravidelně dopisovat, dřív nebo později to u setkání stejně skončí. :think:

Co se týká pojmu „on-line nevěra“ tak se mi vybavují takové ty livechaty. To je pak trochu jinej level.
Teď jsem si zkusila představit jak nachytám manžela jak čučí na monitoru na nějakou nahou slečnu dělající si před kamerou dobře a zcela upřímně musím říct, že bych se asi začala smát :mrgreen: Asi bych ji šla také pozdravit :mrgreen:

Jo to my se vzdy smejeme doma, manzel pracuje u policie (jsem v zahranici, nevim jestli a jak by to resila policie v CR) a casto jim tam chodi chlapi (vetsinou zenati) hlasit jak si pres skype takto chatovali s nejakou slecnou, delali si u toho dobre, a ona je nahrala a pak zacla posilat mejly posli mi castku xxx nebo to video zverejnim/poslu tvym pratelum na fb atd, nektere i zverejnily.. To je rovnou i potrestana online nevera :lol:
Anonym, manzelova prace.

ppalea
Extra třída :D 11984 příspěvků 13.01.17 14:48

Řekla bych že je to nevěra ve stádiu přípravy.. :lol:

FreeLady12
Nadpozemská drbna 26427 příspěvků 15.01.17 08:04
@Anonymní píše:
Jo to my se vzdy smejeme doma, manzel pracuje u policie (jsem v zahranici, nevim jestli a jak by to resila policie v CR) a casto jim tam chodi chlapi (vetsinou zenati) hlasit jak si pres skype takto chatovali s nejakou slecnou, delali si u toho dobre, a ona je nahrala a pak zacla posilat mejly posli mi castku xxx nebo to video zverejnim/poslu tvym pratelum na fb atd, nektere i zverejnily.. To je rovnou i potrestana online nevera :lol:
Anonym, manzelova prace.

Tak to je hodně dobrý :mrgreen:
Jak se to pak řeší??? Myslim jako policie? Vyhodnocuje se to jako nějaký trestný čin vydírání? Skutečně? Dohledá se dotyčná a je obeznámena s obviněním?
Neni to pro toho chlapa ještě horší? Tak jako tak se to rozmázne u případného řízení 8o :mrgreen:

Když tiše pošle peníze tak má šanci, že bude klid… když dotyčnou udá na policii, prozrazení je 100% jisté.

Mno… mají to těžké ti muži no… chudáčci :mrgreen:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama