Reklama

Sama na Silvestra - jak to přežít? :(

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.12.16 14:18
Sama na Silvestra-jak to přežít?:(

Dobrý den,
Prosím o zachování anonymity, dle jména mě tu mohou poznat lidé z okoli, kteří neví a jen odsuzují.
Jde o to, že jsem bezdětná, za rok jsem nebyla schopna si najít partnera, kamarádky mam vdané s rodinou.Na Silvestra budu zase sama :( všichni s někým budou, budou se bavit a ja zůstanu sama :,(
Jak ten den a večer přežít? Samotné se mi nikam nechce.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

PetraJ
Kelišová 6690 příspěvků 30.12.16 14:20

Taky budu sama. Děti budou jako každej rok u babičky a já zůstanu doma se psem. Udělám si chlebíčky, budu koukat na telku a utišovat psa.
A do novýho roku si budu přát toho chlapa. :lol:

ka2ka
Extra třída :D 12672 příspěvků 1 inzerát 30.12.16 14:21

Sivestr je den jako každý jiný, vezmi si něco dobrého a pust si film v tv stejně nic nedávají

tasa
Echt Kelišová 8977 příspěvků 30.12.16 14:22

S knížkou, s televizí, inetem…dobrý jídlo a pití. než začnou petardy, tak procházka.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.12.16 14:23

@PetraJ vidím,že v tom nejsem sama.Aby se nám příští rok zadarilo :palec:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.12.16 14:24

@ka2ka pro některé není Silvestr jako každý jiny. zakladatelka
Před je výjimečný oslavami atd

Uju
Kelišová 6514 příspěvků 30.12.16 14:24

Taky jsem byla jeden rok sama. Dcera (to ji byli asi dva)spala a s manželem jsem byla pohádaná, takšel ke kámošovi. No, udělala jsem si chlebíčky, k sobě hodila pytel chipsů a flašku číza a seděla a na skypu si psala s PC kámošem co taky byl sám a nikam se mu nechtělo. No, na tu bídu jsem se bavila fajn-a možná i líp než můj chlap

Jinak tedy musím připsat, že já nikdy neprovozovala bujaré oslavy konce roku, takže mi ta pohodička fakt nevadila.

Příspěvek upraven 30.12.16 v 14:26

Kobea 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.12.16 14:25

Já budu taky sama :pankac:. Děti jsem odložila k otci (teda mají tam podle rozsudku být). Budu se přes den poflakovat doma, navečer se pozvu k našim na ovar, pak zasednu k emiminu, pustím s telku a bude to. Udělám si pár chlebíčků :mrgreen:. Koupila jsem si dvoulitrovku koly. Možná si pozvu domů kocoura (čtyřnohého :mrgreen: ). Jeden se nechá, druhý ne. Ale je možné, že se někam schovají.

Tak třeba se tady někde na nějaké diskuzi sejdeme :pankac:. Bude to prima :dance:.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.12.16 14:26

@tasa v ten den a večer mě tohle bavit nebude. vsichni někde a já sama doma

ka2ka
Extra třída :D 12672 příspěvků 1 inzerát 30.12.16 14:26
@Anonymní píše:
@ka2ka pro některé není Silvestr jako každý jiny. zakladatelka
Před je výjimečný oslavami atd

když si to budeš takhle říkat o to víc ti bude smutno :nevim:

Sněžení
Zasloužilá kecalka 606 příspěvků 30.12.16 14:27

Silvestr jsem naposledy slavila pár let po škole. je to jinak celkem nudnej svátek, když člověk po 30ti ví, že 1.ledna bude stejně (dobře nebo blbě) jako 31.12 a nejlepší je TV nezapínat stejně bude všude Menšík nebo Novotný a kol..

jonatanka
Závislačka 2966 příspěvků 30.12.16 14:27

Odpoledne bych si šla zacvičit, zaplavat či zaběhat…večer víno, knížka či internet

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.12.16 14:28

@Kobea ty to bereš tak optimisticky :) jak čtu, tak nebudu na Silvestra jediná sama doma

Ajuše
Ukecaná baba ;) 1229 příspěvků 30.12.16 14:28

Já teda nevím, jak ty tvoje kamarádky s rodinou slaví. Ale my s malejma dětma asi jako každý den. Uložíme je, a pak jdem v 10 spat taky

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.12.16 14:30

@ka2ka nemusím ani říkat, stačí když ví, že se na mě všichni vykašlali a já budu sama :(

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Nejzrůdnější vražedkyně Česka? Fikáčková drtila kojencům hlavy, nesnášela jejich křik

Do historie české kriminalistiky se zapsala řada vrahů. Někteří byli nebývale... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama