Sama na silvestra přítel pryč

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
26.12.19 20:44

Sama na silvestra přítel pryč

Přijde vám v pořádku, když přítel jde na silvestra pryč nekde pit a bavit se a nechá me doma na novy rok samotnou s 5ti měsíční holcickou? Já myslím ze na novy rok by jsme měli být spolu.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Meredithx
26.12.19 20:46

Ne, nepřijde. Holt otazka priorit.

• Citovat
  • Nahlásit
19526
26.12.19 20:46

Nepišeš co ho to k tomu vedlo a co tomu předcházelo. Takže těžko říct

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10103
26.12.19 20:47

Záleží na okolnostech. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4835
26.12.19 20:48
@Anonymní píše:
Přijde vám v pořádku, když přítel jde na silvestra pryč nekde pit a bavit se a nechá me doma na novy rok samotnou s 5ti měsíční holcickou? Já myslím ze na novy rok by jsme měli být spolu.

Ne, nepřijde mi to normální. Manžel byl se mnou doma už když jsem byla těhotná. A silvestr teď trávíme se synem doma :nevim: nevadí nám to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26.12.19 20:50

Prijde mi to dost sobecky. Muj byl se mnou doma vloni, synovi byl tyden, a letos jsme taky doma spolu, i kdyz bychom radeji nekam sli :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
mývalova žena
26.12.19 20:54

Záleží na dohodě. Nevím, proč by se nemohl normálně na Silvestra pobavit dle starých zvyků, když se vrátí v rozumné době a tak, druhý den se normálně účastní nějakého novoročního oběda…a když já tedy nejsem doma už na rozsypání. Pak bych ale čekala, že je někde on ustoupí a dopřeje mě, především, když je dítko na světě.

Vánoce bych pochopila, ale mám pocit, že se ten Silvestr až moc přeceňuje, ale asi jsem v menšině, která ctí, že Silvestr je fajn strávit s přáteli, a zároveň je to normální pracovní den. Neklaďme důležitost na věci, které ve vztahu opravdu důležité nejsou.

• Citovat
  • Nahlásit
58543

Muj muz je bud v praci, kdyz mu vychazi sichta nebo je doma (letos doma).
Tvuj je nejspis velmi mlady a nevyboureny, takze si Silvestra bez pareni neumi predstavit :nevim:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19461

Napiš, ať přispívají jen ti, kteří s tebou souhlasí a pak to ukaž přítelákovi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4314
26.12.19 20:55

Taky mi to neprijde normalni, vzdycky jsme na silvestra s manzelem spolu, loni bylo dceri 10 mesicu a zustali jsme spolu doma, letos tedy musi do prace, ale to je jina vec.. kdyby sel slavit silvestra beze me, byla bych poradne nas*ana :cert: :D edit: jo, kdyby sel bekam, baze chvili za kamosema, tak by mi to taky nevadilo, ale celej vecer ne..

Příspěvek upraven 26.12.19 v 20:57

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24392
26.12.19 20:55

Nevim, zalezi jak to mate.My teda travime vzdy spolu a ruzne, ale kdyby si na chvilu odskocil a vratil se, asi bych byla v pohode. Zalezi jak by to taky prezentoval a jak bych se citila.Ale ja nemela problem, ani kdyz treba mala mela 4mesice, pozvat k nam znamy a travit to spolecne a vesele.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43120
26.12.19 20:56
@Anonymní píše:
Přijde vám v pořádku, když přítel jde na silvestra pryč nekde pit a bavit se a nechá me doma na novy rok samotnou s 5ti měsíční holcickou? Já myslím ze na novy rok by jsme měli být spolu.

Ne, normální to není. Ale jestli váš vztah stojí za prd, nečekej, že na tebe bude brát ohledy zrovna poslední den v roce. Já silvestrovské oslavy moc neprožívám, co mám dítě, tak vůbec nikam daleko nechodíme. Maximálně přijde někdo k nám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24392
26.12.19 20:59

No a nebo jak pise @Russet na tebe celkove ohledy nebere, tak nepocitej, ze bude brat ohledy i na Silvestra. Podle me se v takovych situacich zrcadli vas vztah.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14050
26.12.19 21:02

Nás by ani nenapadlo, abychom nebyli všichni spolu :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21838
26.12.19 21:05
@Anonymní píše:

A jinak to ve vasem vztahu vypada jak? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat