Jela byste sama na wellness pobyt či do lázní?

805
22.12.18 11:34

Sama na wellness pobyt či do lázní

Byla jste některá sama na wellness pobytu nebo jela do lázní? Chtěla bych si zajet na prodloužený víkend třeba do maďarských lázní, tak poptávám jakékoliv zkušenosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

4782
22.12.18 11:58

Ano. Vždy jsem si tam někoho k sobě našla. Bylo to super na vyčištění hlavy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Twixinka
22.12.18 12:41

já byla sama na dovolené na Mallorce a byla to ta nejlepší dovolená v mém životě :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
21359
22.12.18 13:27

Já jela sama když měl mladší syn 15 měsíců, potřebovala jsem to jako sůl, vyspat se, odpočinout, být sama. Nejela jsem daleko. Bylo to na víkend,hotel Janáček Teplice nad Bečvou. Parádní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
805
22.12.18 13:31

@janickaIII @andelka83 Super. :) A byli jste se i venku projít? A u jídelního stolu budu sedět sama, že? To mi nevadí ale.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
805
22.12.18 13:32
@Twixinka píše:
já byla sama na dovolené na Mallorce a byla to ta nejlepší dovolená v mém životě :kytka:

Věřím! Dokáži si tvou dovolenou představit. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.12.18 14:09

Jezdím každoročně sama na wellness víkend a je to naprosto super, vždycky si hrozně odpočinu :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
805
22.12.18 14:11
@kittylittle píše:
Jezdím každoročně sama na wellness víkend a je to naprosto super, vždycky si hrozně odpočinu :)

A to jsi ten víkend zavřená v tom hotelu nebo chodíš sama se projít ven? Já nevydržím být právě někde zavřená.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4782
22.12.18 14:52

@tzipora chodila jsem normalne ven a u stolu hsem sedela vzdy s nekym. jedou se sesla celkem fajn parta a jezdili jsne pak spolu ba cyklovylety.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Twixinka
22.12.18 16:18

@tzipora tak ja to nemyslim v tom smyslu,ze jsem si tam uzivala kazdy den s jinym apod :roll: jen jsem si nikdy za tyden na dovolene tak neodpocinula jako prave tady,kdyz jsem byla uplne sama ;) bylo uzasne to,ze jsem se nemusela na nikoho ohlizet,ze jsem sla kam jsem chtela a kdy jsem chtela :) nebyla jsem tam na zadne party,nemela tam zadny ulet,proste nic,to ja nedelam 8)

• Nahlásit
  • Citovat
21359
22.12.18 18:14
@tzipora píše:
@janickaIII @andelka83 Super. :) A byli jste se i venku projít? A u jídelního stolu budu sedět sama, že? To mi nevadí ale.

Ne, seděla jsem s dalšími klienty. Vždycky jsme pokecali. A pálili za mnou všichni chlapi,byla to sranda ( mně bylo 30, byli to starší pánové, většinou důchodci,ale pobavilo to,bylo to milé). Užila jsem si procedury,koukala do noci na TV,ráno spala, snídani jsem měla připravenou.. paráda. A šla jsem se i projít na kolonádu, poseděla u řeky. Konečně klid. Předtím jsem byla 3 roky v kuse buď těhotná,po porodu nebo kojící,a doma ponorka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10293
22.12.18 18:17

Babicka (65) takto jezdí do tater a špindlu a tak, sedne na vlak, ubytuje se chodí plavat a na tury. dedu už boli kolena, driv jezdili spolu, ted jedzi sama. ;) je spokojena, s kym sedi u stolu, ale fakt netusim…

Příspěvek upraven 22.12.18 v 18:49

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
805
22.12.18 18:46
@debra.morgan píše:
babicka (65) takto jezdí do tater a špindlu a tak, sedne na vlak, ubytuje se chodí plavat a na tury. dedu už boli kolena, driv jezdili spolu, ted jedzi sama. ;) je spokojena s kym sedi u stolu, ale fakt netusim.....

Uvažuji právě i o tom Slovensku. Není to daleko, hory mám ráda. Tak to máš šikovnou babičku. :) S tím stolem chápu. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.12.18 19:56

@tzipora chodím do sauny, bazénu, na masáže, nebo se i projít, podle nálady. Já v práci i doma pořád musím s někým mluvit, tak jsem ráda sama. Můžu si dělat co chci, kdy chci, neptat se nikoho na nic. Na jídlo chodím do restaurace, sedím sama, čtu si a je mi skvěle. Balzám na duši :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26116
23.12.18 20:30

Jela jsem takhle na dovolenou sama do Malagy a byla to moje nejlepší dovolená :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama