Sama s dětmi - jak to teď bude

Anonymní
29.5.16 09:17

Sama s dětmi ,jak to teď bude

8o ahoj měla, bych otázku
Mozna, bych se měla stydět, ale potřebuji poradit :think:
Mám 8 letého syna s ex, kterym nežijí 7let, tak jsem byla sama. Pár vztahů bylo, ale nic k nastěhování atd… Takže jsem na výchovu a finance byla sama, jelikoz jsem nemohla práci na smlouvu, protože nebylo kam dat syna mám jen matku ta pracuje a bydli 50km daleko. Tak jsem si našla, jak maly šel do školky, práci na dohodu a byla na Up
V práci si to hlídali a ja mohla vydělat mac 4200kč, aby nezastavili dávky. Ale, to co jsem vydělala strhli, takze. Ale krásně jsme se synem vyzili. Matka pomáhala a pomáhá :hug:
No, ted k věci :? Pred třemi měsíci jsem potkala super kluka, aspon jsem si to myslela :think: dvě večeře jeden výlet se synem a já si myslela, ue konečně po 4letech jsem nasla někoho. A bum co se stalo, přes mobil napsal, ze na to není připravený, že si vztah nehledá, bylo mu super, ale hledá něco jiného. Párkrát sem mu psala atd…nakonec zjistila, ze někoho má, přestala jsem se ponizovat. Přece jen jsme se viděli max 5 krát
Zjistila jsem, že sem těhotná ms byla rozhazane, nemám ji pravidelnou par let, problemy mam
A jsem ve 13tt zjistila jsem to, před 4dny, když jsem začala silně krvácet mimo cyklus a letěla do nemocnice. Hned z tama jsem mu volala a psala, ale jeho odezva pokud můžeš dej to pryč a pokud si to nechám až se to narodí povinnostem se nevyhne finančně mi pomůže, ale vztah semnou ne, ze se vrátil k ex a chce s ní zůstat.
Takže, teď se cítím hrozně :( věřím, že bych to i sama zvládla tri roky na MD pak školka a práce na výpomoc ta se najde vždy, ale bojím se, že budu mít problémy na socialce, že jsem těhotná a zase sama… :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11131
29.5.16 09:26

Socialka fakt nehodnoti tvuj osobni zivot a kolik deti mas s kolika otci. to vazne neni predmetem jejich prace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11131
29.5.16 09:27

Mimochodem, syn ma 8 let a ty celou dobu delas na dohodu jsi na UP?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26588
29.5.16 09:29

A co chceš dělat? NA potrat jít nemůžeš, můžeš dát dítě k adopci. Nechápu, že se nechráníš.
Jemu se vůbec nedivím.
Co to znamená problémy na sociálce? 8o Jako že ti někdo vynadá nebo co?
Tak snad jsi dospělá a navíc na sociálce vidí jiné věci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
29.5.16 09:29

TO MĚ HLAVA NEBERE.

Já tomu fakt nerozumím.
V době, kdy je antikoncepce snadno dostupná, nechat se lehkovážně poslat mezi těhotné.
Určitě by tady hned řvaly mamyčky a bydlenky, že není povinnost brát hormonální antikoncepci. To není, šohaj si mohl nasadit „čepičku“ když už jste se chtěli sklouznout.

A jinak: připadá ti fér vůči dětem, aby si dopřáli ten luxus vyrůstat bez otce? Dvě děti, každé s jiným a ani s jedním z otců nežiješ. Paráda… :roll:
Tak místo trošky odpovědnosti se spolehneme na výpomoc, případně na štědré sociální dávky od státu a budeme hrdět chodit s hlavou vztyčenou, jak jsme nezávislé a samostatné. :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.5.16 09:33

@Ali-Ali nene prvni 4 roky na mateřská dovolená, pak jsem pracovala skoro rok, protoze matka po operaci nemohla nikam, pak se vrátila do sve práce a ja odešla. A našla jsem si práci na dohodu a byla, jako samozivotelka. Pracuji kde se da aspon kde se dá na pár hodin denně

• Citovat
  • Nahlásit
11131
29.5.16 09:35
@Anonymní píše:
@Ali-Ali nene prvni 4 roky na mateřská dovolená, pak jsem pracovala skoro rok, protoze matka po operaci nemohla nikam, pak se vrátila do sve práce a ja odešla. A našla jsem si práci na dohodu a byla, jako samozivotelka. Pracuji kde se da aspon kde se dá na pár hodin denně

a proc s osmiletym ditetem nemuzes do klasicke prace?

na prvni dite dostavas alimenty?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27306
29.5.16 09:37

Takže jsi s ním na prvním rande spala bez ochrany nebo jak? No, pozdě bycha honit jako.. a sociální nezajímá, že jsi sama zase, to si spíš asi o tobě budou drbat okolo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.5.16 09:37

@Grenzer ne ex vubec zájem neměl začal fetovat a takovým, bych nebyla syna videl dvakrát. A to semnou byl dva roky před malým. A davky?? No neberu desetitisice dostávám do životního minima, k tomu co si zarobim.
Ochranu jsme neměli, to je pravda :( ale druhé dítě bez táty nebude psal, že bude pomáhat a pokid budu souhlasit bude ho i navštěvovat a brat k sobě, aby věděl, že ma otce, který ho miluje.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
29.5.16 09:39

@pikola ahoj nene první sex byl s ochranou, ale další týden večeře atd…prostě se na to nějak zapomnělo
Ani, by mě nenapadlo toto, jelikoz se lecim se spodkem a jezdim na onkologii…

• Citovat
  • Nahlásit
53985
29.5.16 09:40

:? :? blbá situace ale spát s někym koho sotva znám bez ochrany je docela odvaha :jazyk: Ted je každá rada drahá no, neuděláš nic moc. Jemu se nedivim, o vztah mu nešlo, otázka jak velké budou alimenty asi nic moc no. 2 děti a každé s jinym :?. To budeš mít rd na 4 roky? To bude dost almužna :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.5.16 09:40

Holky děkuji za odpovědi
Poradím se přímo, tam

• Citovat
  • Nahlásit
7320
29.5.16 09:43
@Anonymní píše:
@Grenzer ne ex vubec zájem neměl začal fetovat a takovým, bych nebyla syna videl dvakrát. A to semnou byl dva roky před malým. A davky?? No neberu desetitisice dostávám do životního minima, k tomu co si zarobim.
Ochranu jsme neměli, to je pravda :( ale druhé dítě bez táty nebude psal, že bude pomáhat a pokid budu souhlasit bude ho i navštěvovat a brat k sobě, aby věděl, že ma otce, který ho miluje.

Blba situace. Ale pokud dodrzi to, co ti rekl…tak aspon tak. Na potrat nemuzes, jedine bys musela adopci. Takhle, jestli resis jen to, co si budou povidat na socialce, tak bud v klidu. Jim do toho nic neni. Navic, to druhe by otce melo. To ze spolu nezijete, to uz je vec jina.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.5.16 09:44

@Markéta80 to asi bude almužna, ale s tim uz neudělám nic :roll:
Vim, ze dítě s každým jiným, ale jsou moje a lidi kolem mě nezajímají
Prostě udělala jsem si to sama a věřím, ze to zvládnu, protože jsem si prosla peklem a ještě mě čeká testy na onkologii pokud to bude vazne pri porodu odeberou delohu :,(
Ale ja i mimi, pak budeme ok
Verim, ze to zvládnu a postaram se určitě nejsem jediná

• Citovat
  • Nahlásit
930
29.5.16 09:44

8o No mazec, nechápu 8o, v dnešní době, když je tolik možností, jak se chránit?! A tvým hlavním problémem je to, že máš strach, že tě na sociálce budou soudit? Máš strach, že ti by ti nepřiznali dávky? Tak to můžeš být v klidu, bohužel to tak nefunguje. Achjo, proč mě tohle vždycky tak vytočí?? :zed: :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat