Reklama

Sama se dvěma dětmi - třetí na cestě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.12.16 08:49
Sama se dvěma detma.. Treti na ceste

Ahojky,
Uz nevim kam se obrátit, kvuli nynejsimu priteli jsem znicila manželství, ted spolu bydlíme s myma dvema miláčka, 10 a 5 let, přítel ma taky dva, puberťáky, chodi obcas o vikendu, spis jen kdyz neco potřebuji, byla to laska jako tram, zpriznene duse, porad ho moc miluju, ted jsem zjistila, že jsem těhotná, okamzite poznal, ze se neco deje, ja jsem byla docela rada, i kdyz je to neplanovane, podotýkám pro rejpalky, ze antiku jsem mela!!! Vedela jsem, ze on uz děti nechce, je o 11 let starší, bude mit 42 let, takze reakce očekávána, ze nechce, ze uz se tesil az deti odrostou, ze uz budeme mit klid, ale zároveň me ujistil, ze by mě na potrat nikdy neposlal kdybych to nechtela vylozene sama, ze ho se mnou vychova, bude ho mit rad, ale ze nadšenej z toho neni, nevim co s tím, nechci jit na potrat, ale sama se toho bojim, nevim jak by to bylo s penezama, ted pracuji, nebo jestli mam odejít a zkusit to sama, ty jeho puberťáci me sežerou, bojim se… :zed:

Reklama

Reakce:

Jana525
Závislačka 4756 příspěvků 31.12.16 09:01

Nezavidim situaci a neporadim, tohle si kazdy musi rozhodnout sam.
Spis nechapu, ze kdyz chlap vi, ze nechce dite, proc se nepostara o antikoncepci sam. Mohl si to jeste pojistit kondomem a nebo jit na sterilizaci.

Spojka2
Kecalka 179 příspěvků 31.12.16 09:03

Řekl, že tě podpoří a mimco s tebou výchova tak do toho jdi. Těhu možná nebude klidove ale až toho malého tvorečka uvidí všechny neduhy přejdou a bude rád :hug: na puberťáky se vykašli ti budou mít vždycky nějaký problém :kytka:

zuzan
Ukecaná baba ;) 2451 příspěvků 31.12.16 09:09

Já když to tu čtu tak jsem ráda že antiko neberu podle zdejších diskuzí má úspěšnost tak deset procent to by byly vyhozené peníze.

Jinak dítě si nech já mám třetí a dva pubertaky a člověk úžasně omládne s tím prckem, jsou z ní nadšení vsichni sourozenci i babičky.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.12.16 09:12

Asi máš pravdu, ma moc rad deti, i ty moje, hlavne toho malyho… Mají krásný vztah… Taky si myslim, ze jeho srdce roztaje nad miminkem… :,( teď jsme postekani, jeho ex ho furt otravuje, pomlouvá mě… Je to devka, co mu záhybala kde mohla, a me uz praskly nervy a jela jsem monolog, byla jsem hnusná, ale uz jsem musela všechno rict, ta jeho minulost me zabije, vim, ze nad tim zbytečně moc premyslim, ze mam kaslat na to co bylo, ale podvedomi je svine :andel: :roll:

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28522 příspěvků 31.12.16 09:58
@zuzan píše:
Já když to tu čtu tak jsem ráda že antiko neberu podle zdejších diskuzí má úspěšnost tak deset procent to by byly vyhozené peníze.Jinak dítě si nech já mám třetí a dva pubertaky a člověk úžasně omládne s tím prckem, jsou z ní nadšení vsichni sourozenci i babičky.

tady to vážně nápadně selhává. Patrně chyba výrobců. :think:

Tunrida
Hvězda diskuse 47191 příspěvků 31.12.16 10:10

Takže ty přemýšlíš nad odchodem, protože ti tatík řekl, že nadšený z toho není? Ale nečekala jsi, doufám, že bude skákat radostí do stropu, když jemu je 42 a děti má teď vlastně 4, že ne?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.12.16 11:01

Zůstala jsem před lety sama se dvěma dětmi, můj další muž měl už dospělou dceru a máme spolu další dvě děti (první když mu bylo 40 a druhé ve 42), neboj se toho, stalo se, přece to nevinné miminko nezabiješ…určitě to zvládnete a bude ho milovat

martina.se
Hvězda diskuse 56922 příspěvků 31.12.16 15:50
@Anonymní píše:
Ahojky,
Uz nevim kam se obrátit, kvuli nynejsimu priteli jsem znicila manželství, ted spolu bydlíme s myma dvema miláčka, 10 a 5 let, přítel ma taky dva, puberťáky, chodi obcas o vikendu, spis jen kdyz neco potřebuji, byla to laska jako tram, zpriznene duse, porad ho moc miluju, ted jsem zjistila, že jsem těhotná, okamzite poznal, ze se neco deje, ja jsem byla docela rada, i kdyz je to neplanovane, podotýkám pro rejpalky, ze antiku jsem mela!!! Vedela jsem, ze on uz děti nechce, je o 11 let starší, bude mit 42 let, takze reakce očekávána, ze nechce, ze uz se tesil az deti odrostou, ze uz budeme mit klid, ale zároveň me ujistil, ze by mě na potrat nikdy neposlal kdybych to nechtela vylozene sama, ze ho se mnou vychova, bude ho mit rad, ale ze nadšenej z toho neni, nevim co s tím, nechci jit na potrat, ale sama se toho bojim, nevim jak by to bylo s penezama, ted pracuji, nebo jestli mam odejít a zkusit to sama, ty jeho puberťáci me sežerou, bojim se… :zed:

zajímavý, jak všem selhává ha :mrgreen: zvlášť, když druhý dítě nechce.. Nepočítej, že roztaje. Pokud nechce, tak se to nejspíš nezmění.. njn, pálilo Tě dobré bidlo, teď máš následky.. rozhodnout se musíš ovšem sama - jestli to zvládneš sama, hurá do toho :nevim:

martina.se
Hvězda diskuse 56922 příspěvků 31.12.16 15:53
@Anonymní píše:
Zůstala jsem před lety sama se dvěma dětmi, můj další muž měl už dospělou dceru a máme spolu další dvě děti (první když mu bylo 40 a druhé ve 42), neboj se toho, stalo se, přece to nevinné miminko nezabiješ…určitě to zvládnete a bude ho milovat

jo, bude strašně happy, když děti nechce.. nemaluj to růžově, takhle to nefunguje..

Divná Bára
Stálice 98 příspěvků 31.12.16 19:11
@Burj Chalifa píše:
tady to vážně nápadně selhává. Patrně chyba výrobců. :think:
:D :D ano souhlasím

lektorka
Kecalka 292 příspěvků 31.12.16 19:31

Jak dlouho se znate?
Tohle bude asi takova zkouska vztahu. Uvidis, jak se zachova a co na to rekne. Podle toho bych se zaridila.Taky si ujasni, co chces ty.

Gosi
Kelišová 5509 příspěvků 31.12.16 19:59

Pokud bejvalej manžel platí a stará se o vaše děti, tak by to nemuselo bejt niják hrozné… máš práci, snad ti bude tak, abys tam vydržela až do mateřské, pak mateřská a rodičák, výživné od prvního manžela na děti, výživné od přítele na vaše společné dítě a na tebe a bude ti pomáhat… tahle situace mi nepříjde zas tak zlá… blbý mi příjde akorát tvoje vyjadřování o jeho dětěch a bejvalý… :nevim:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

V Německu huj, v Česku fuj: EU se loudá s nápravou dvojí kvality (nejen) potravin

Češi zase dělají nálety na německé supermarkety a diskonty. Situace, která... číst dále >

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama