Sama? Už nemůžu, co mám dělat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.01.19 04:10
Sama? Už nemůžu, co mám dělat?

Nemám se komu pořádně svěřit, zkusím se z toho vypsat. Je to pro mě citlivé, tak se předem omlouvám za anonymní vložení a prosím předem, ty co by chtěli rýt, ať raději nepíší - moc děkuji :).

Zkusím to lehce popsat od začátku, nebudu vypisovat, jak to začalo a vše podrobně, to by jsme tu byli asi týden :D.

Poznala jsem člověka, co mi dal plno lásky, kterou jsem nikdy pořádně ve vztahu neměla. Zamilovali jsme se do sebe tak moc, že jsme bez sebe nemohli téměř být. Pořád jsme si psali, volali, setkávali se :) Měl syna předškoláka z bývalého manželství. Z počátku mě malý moc nebral, díky své mamince, která mu vykládala své… kolikrát jsem si myslela, že spolu nebudeme, protože malý pro něj, je vším (což chápu). Po nějaké době to bylo všechno super, správně…jezdili jsme na výlety, malý chtěl být i se mnou, o taťku se podělil ;) vše jak, kdyby jsme byli rodina my tři :srdce: Bydlel u rodičů, já pak chvilku s ním. Po nějaké době jsme si řekli, že by nám nevadilo mít miminko. Kdyby to tak byla holka, vždy jsem si jí přál - říkal!!! Po další době se to stalo - otěhotněla jsem. Vše v pořádku, byli jsme rádi ;) jen mi řekl, že synovi to řekne sám, ať to na něm nechám. Neměla jsem s tím problém. A tak, čekáme miminko, jdeme bydlet spolu - Našli jsme si pronájem bytu. Po třech měsících, to začlo skřípat. Choval se jinak, vše bylo jiné…nemluvil moc, nespal se mnou… Říkala jsem si, že na něj můj těhu stav asi dopadl, jen se poptám. Odpověď žádná. Jenže jednoho krásnýho dne, jsem zjistila, co se děje. Začal si vypisovat s ex manželkou o sexu atd… Mě navykládal, že řeší syna, ale prd, bylo to jinak. Nebudu to rozvádět celé, už takhle to bude román. No… Posílal si s ní nahé fotky, komunikoval víc, než musel, atd… MVše klidně přede mnou. Mě řekl, že vztah už se mnou nechce, dítě už vubec ne a byť za to to malé nemůže, nenávidí ho. Bohužel, toto v době, kdy jsem byla v 6 měsíci. Tudíž po měsíci, tohoto boje, kdy jsem tiše seděla, nechala to být a čekala, že přestane. To vygradovalo tím, že mě u ní začal pomlouvat. Já jsem si ho chtěla pojistit děckem, nemusí být ani jeho. Že se mě nemůže zbavit, měsíce mě vyhazuje z bytu a já nejdu, atd, atd. Vše jsem viděla, četla, nedělá se to, ale vlezla jsem mu do mobilu :zed:
A tak po tom, řekla jsem, že odcházím. Neuvěříte jak byl rád. Do očí mi nikdy nic neřekl, řekla jsem mu, že jsem to četla - nemá se za co stydět a co by měl vysvětlovat :pocitac: V den odchodu, kdy jsem pomalu nevěděla kam, jsem skončila u mé matky s přítelem, v bytě 1+1. Zoufalá, sama, těhotná a nevěděla jsem, co dál. On ihned smazal na soc. síti vše okolo nás. Týden jsem v kuse brečela. Pak mi napsal, že v rl nechce být, ať neplánuju ani soudy a že to dítě nenávidí, ať jí dám pak do babyboxu, když už nejde potrat. Nemá k nám žádný city. Tolik dceru chtěl!!! To mě sebralo ještě víc. Ztratila jsem vše, co jsem měla, co mi on dal, milovaný člověk -zadupal štěstí. Lusknutím prstu jsem nemám nic. Žádný pochopení a oporu.
Dnes je to měsíc a půl, bez něj. Bydlím pořád u matky. Umožnila mi mít místnost sama pro sebe a dítě. Nemůžu si dovolit platit byt, nemám nárok na mateřskou, ve všem se plácam, on slíbil, jak se o nás postará ( pravda finance u něj nebyly problém). Dnes, kdy zařizuju výbavičku, mám to vše jen tak tak, kdy mi i „naši“ z mála pomáhají. Opravdu, kdyby tu nebyli, hodila bych si to! :,( :,( Do dnes mi nepíše sám ani řádek. Ani zmíňka, jak mi je, co malá, zda není potřeba něco koupit, zařídit, atd… Ano malá! Tady má tu svou vytouženou dceru, kterou si tak moc přál a vzdal se jí! :,( Jak to bude? Co mám dělat? Miluju ho, brečím, potřebuju ho a chci, aby tu byl pro nás! Jsem na dně psychicky. Nevím, zda dceru zvládnu sama, zda k ní city všechny budu mít, jestli budu dobrá máma, vše se mi motá a bojím se. Bude dcera vážně bez otce? Já bez lásky? Co porod, kdo se mnou bude? Bojím se!!! :,( :( :,( :( hrozně moc se bojím. Ano nepodepíše otcovství sám, můžu to dát soudně, ale toho se bojím taky, nechci to tak, chci vše dobře a jak to má být. Dcera je jeho, tím jsem si jistá! Jen do dnes nikdo z jeho rodiny neví, že s ním čekám dítě. Nikomu to neřekl, ani synovi! Jen ta jeho ex to ví a ta do něj hučí, že to není jeho atd. Svině to je! Rozvedli se, že mu zahýbala, nesnášel ji, ona se vdala a teď zahýbá tahle manželovi :pocitac: :zed: nechápu, proč se to děje a stalo se… bolí to, puká mi srdce… Mám měsíc do porodu, jak tohle dopadne? :nevim: :,(
Omlouvám se, nevím, jestli je to k pochopení, případně po otázce něco doplním. Zatím jsem hromada neštěstí, kdy se bojím, že dceru nezvládnu a on se k nám nikdy nevrátí a neozve se, ani nebude v rl. Chci mu ještě napsat, zda tu bude pro dceru atd, na mě se klidně může vybodnout, ale to dítě za nic nemůže a já si neodpustim, že by byla bez otce…
Kdyby se v tom někdo vyznal, splácala jsem to nějak dohromady, snad :think: tak mi napište, co by jste dělali, jak se mám trochu sebrat a jak mám přestat bulet… vážně jsem v koncích :,( možná si řeknete, že po roce a půl mít dítě je blbost, ale je to tak, tak to nehroťte prosím. Ráda bych četla spíše pozitivní věci. Negativů mám, až dost.
Jen nepište o adopci či babyboxu, tohle nikdy neudělám! Mamka mi pomůže, ale zázraky chtít nemůžu.
Děkuji, že jste mě nechali vypsat a přečetli si to :)
:mavam: :mavam: :mavam:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
LennyL1
Kecalka 487 příspěvků 12.01.19 05:36

Je mi to moc líto, ale tahle diskuze už tu nedávno byla. Přeji ať vše zvládneš.

pristelepe
Povídálka 45 příspěvků 12.01.19 05:37

Je mi to líto. Hrozná situace. Je to nevyzraly hlupák a bohužel ti ho osud poslal do cesty.
Budeš muset rozvazovat kroky, které uděláš.
Kde být mas, to je fajn. Pomoc maminky taky. Mas už všechno pro malou? Je tu spousta J holek, které by ti třeba i něco z potřeb pro miminko poslaly. Pak musíš zařídit porod. Mas kamarádku? Řekni ji co cítís a ze nechceš rodit sama. Odkud jsi?
Pak musíš rozmyslet , zda toho otce necháš zapsat do rodného listu. Jestli je to co píšeš, bála bych se, abyste se pak o malou nepretahovali a neříkal, ze ti ji vezme. Vím, ze výživné potřebuješ, teď mas nárok na výživné i pro sebe . Musíš všechny kroky zvážit a promyslet. Píšeš, ze mas toho zmetka rada a nevíš, zda budeš mít rada malou. No. Takže. To už neříkej. Jsi matka a dítě musí mít přednost. Všechna láska musí jít k tvému dítěti, ne k člověku , co si vás nezaslouží. :srdce:

kristyn.g
Závislačka 3011 příspěvků 12.01.19 06:43

Přesně tak jak píše předchozí, píšeš že miluješ toho idiota a dítě že nevíš… Tak to si rizmysli, to je přeci blbost mělo by to být opačně. Určitě to nějak zvládneš, jestli ho nechat zapsat do RL to si rizmysli to je těžká volba aby pak nebyly ještě větší problémy. Je to hrozný ubožák ten chlap, zřejmě byl jen zhrzený a měl tě celou dobu jen na truc manželce a to i s dítětem..

Aduš8
Závislačka 3422 příspěvků 12.01.19 07:12

Osud ti poslal do cesty pěkného hajzla. Ne, rok a půl není krátký doba na to, aby člověk plánoval dítě, když je ve vztahu vše v pořádku. Ale přehodnoť svoje priority, postarej se o své dítě jak nejlépe dovedeš. Ono ti tu lásku po porodu tisícinásobně vrátí, to žádný chlap nedokáže. Ten tvoreček tě bude bezmezně milovat, ať se stane cokoliv. :srdce: pokud máš kde bydlet, i když ne zrovna luxusně, nevymýšlej hlouposti, po porodu si zažádáš rovnou o rodičák. Když bude prcek větší, můžeš poprosit mamku o občasné hlídání a najít si brigádu. Jde všechno :) výbavička pro miminko není tolik důležitá a zase tolik potřeba není. Je hodně maminek, které z ní něco rády darují. :kytka: :kytka: :kytka:

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 64580 příspěvků 3 inzeráty 12.01.19 07:33

No, myslim, ze v tve situaci neni co rozmyslet a pokud otcovstvi nepodepise dobrovolne, tak to budes muset dat soudne, nemas na to se o dite sama postarat, takze alimenty budes potrebovat a urceni otce je i podminkou pro nektere davky…

cecetka
Echt Kelišová 7867 příspěvků 12.01.19 07:40

To jako fakt??? 8o 8o 8o Kdo toto vychoval??? :pocitac:

Jak pise @j.a.n.i1 budes to muset resit soudne. A uz ted bych dala soudu navrh na urceni prispevku pro tehotnou na zvysene vydaje v tehotenstvi a porizeni vybavicky. Nevim jak presne se to formuluje, na OSPOD by ti meli byt schopni poradit.
To je hnus :poblion:

mrav
Generální žvanilka 23075 příspěvků 12.01.19 07:50

Ahoj. Zapiš ho do RL. Chlapec bude platit. A dej ho k soudu. :mavam:

panenka87
Extra třída :D 13475 příspěvků 12.01.19 07:57

Jak pořád můžeš milovat někoho takového? To mě zaráží. I kdyby najednou otočil, měla bych velký problém se s ním dát dohromady. Očividně s Tebou být nechce, nemá Tě tak rád. S někým takovým bych nechtěla být.
Uvidíš, jak malá Ti všechnu lásku vynahradí. A jednou se budeš divit, kolik slz jsi vyplakala kvůli němu.

elpiska
Závislačka 2618 příspěvků 12.01.19 08:13

Mrzí mně, že má tvé dítě otce takového křiváka. Ale stalo se a pokud neuvažuješ, že dítě dáš k adopci nebo do babyboxu, jak ti navrhl, sama se finančně o dítě nedovedeš postarat. Nemůžeš dlouhodobě viset na krku mamce a příteli, pokud ti dali k dispozici jednu místnost z bytu 1+1, tak žijí v kuchyni?
Je třeba, aby dcerka dostávala výživné. Neohlížej se na to, co ti ten člověk řekl nebo napsal. On žádný tvůj vstřícný krok neocení. Nic mu nevysvětluj, nedoprošuj se, netelefonuj s ním, nenervuj se, jednoduše mu v smsce oznam, že ho jako otce uvedeš a že je na něm, jestli se k dítěti přihlásí dobrovolně anebo počká na rozhodnutí soudu. Máš také nárok na výživné pro sebe. A myslím, že o ledaco můžeš požádat ještě před porodem. Zajdi na OSPOD nebo jim napiš email, poradí ti. Neboj se a bojuj za sebe a dcerku, přece kvůli takovému hlupákovi nebudete živořit. Některé sociální dávky jsou otcovstvím podmíněny.

Příspěvek upraven 12.01.19 v 08:16

Malaga
Nadpozemská drbna 25264 příspěvků 12.01.19 08:15

To, že bude dcera bez otce není taková tragédie jako to, že bys ho chtěla zpět…
Vůbec se s ním neparej, do RL ho zapíš ať máš pro dceru aspoň nějakou kačku…a ujasni si priority, kdo by měl být pro tebe na prvním místě.....a on to rozhodně není…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.01.19 08:22

Potrebuješ psychoterapii. Protoze správná reakce by byla se naštvat. A to hodně nastvat. Ja bych to řešila soudně, pokud bych vůbec neměla peníze. Pracuješ? Pokud ne, našla bych si praci, i kdyby to mělo být v Mc Donalds. Jinak musíš se holka postavit na vlastní nohy a přestat byt dítětem. Jak emocionalně, tak financně. Život je krutej, ale jsou i horší věci. Manžela srazilo auto a chyběl kousek a byl mrtvý. Bývalý přítel měl krvácení do mozku. Úmrtnost 95%…ale přežil. Tím chci holka říct, jak je ten život kratkej a musíme se snažit každej den dělat všechno nejlíp jak dovedeme, abysme byli šťastní. Jdi stidovat školu, udělej si třeba kurz zubní instrumentařky­..stačí ti na to výučák, aby jsi to mohla absolvovat. Po instrumentářkách je ted sháňka a peníze mají dobrý. Ani se nenaděješ a po mateřský budeš mít uplatnění. Drž se a makej!!!

svapi
Ukecaná baba ;) 1455 příspěvků 12.01.19 08:26

Je mi moc líto, že ses dostala do takové situace…jak to, že nemáš nárok na PPM? Já vím, že tady holky píšou, že po zapsání do RL můžou přijít nepříjemnosti v podobě „tahání se o malou“, ale já bych ho k soudu dala. Člověk je přeci zodpovědný za to, co dělá…zachoval se odporně a nemůže mu to projit jen tak. Bude doplácet ještě za tebe. Jsem ráda, že máš takovou rodinu, která tě v tom nenechala, ale musí to být v tak malém bytecku moc těžké..držím pěsti, ať to dopadne všechno dobře. Porod bude to nejkrásnější, co tě v životě potká, dítě je přece dar :srdce: a kdo ví, třeba taky jednou potkáš někoho lepšího, kdo dá lásku vám oběma a budete šťastná rodina.

Jinak souhlasím s tím, co bylo napsáno výš. Najdi si práci, pokud mamka bude moct někdy pohlídat. Zdokonaluj se, ať si po mateřské najdeš práci a uživíš vás obě.

Příspěvek upraven 12.01.19 v 08:28

Lucius08
Zasloužilá kecalka 753 příspěvků 12.01.19 08:27

Nech ho napsat do RL. Dej ho k soudu, ať platí. Ještě bych dala vědět manželovi od té jeho ex, co víš ty… Tohle bych mu nedarovala :pocitac: … neboj se, jak se ti narodí dcerka, už se nebudeš takhle cítit :srdce: už nikdy se nebudeš cítit sama…přeji hodně sil :kytka:

divine woman
Extra třída :D 10213 příspěvků 12.01.19 08:30

Proč nemáš nárok na mateřskou? Jinak je mi tě líto. Potkala jsi pěkného haj.la. :hug:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Bomby Kim Kardashian: Šaty jí rozdělily prsa vejpůl!

O vrchovatou porci trapnosti se tentokrát postarala hvězda reality show a... číst dále >

Stěhování do bytu za 15 milionů! Chystají Plekanec a Šafářová domov pro jeho syny?

Tomáš Plekanec nenechává nic na náhodě. Kanadské soudy sice teprve budou o... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >