Sama už od těhotenství ve 26 letech

Anonymní
26.7.21 18:33

sama už od tehotenstvi ve 26 letech

Zdravím, byla sem s partnerem 8 let a po rozchodu sem prisla na to ze jsem tehotna. premyslela sem o potratu, ale nakonec miminko mam - dvou mesicni. byvaly partner prispiva a obcas se prijde podivat ale je to pro mne hodne psychicky narocne…je tu nekdo, kdo zazil neco podobneho? jak ste to zvladly? :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
26.7.21 18:36

Ahoj, jsem na tom podobně, je to náročné, ale mám velkou podporu rodiny a je nám takhle líp, než kdybychom byli spolu 😊 a věřím, že vám taky, jinak byste byli spolu :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
26.7.21 18:46

Já jsem sama od zjištění těhotenství ve 24 letech, dítě bude mít teď už 5 let, jak jsem to zvládla - psychicky těžce, reálně - podpora rodiny - bydlela jsem doma, matka i když pracující, co mohla, dítě pohlídala, jinak nikdo,
finančně - zaměstnavatel mi vozil práci domů od 9 měsíců dítěte, přitom jsem se starala doma o ležáka, + podpora rodiny,
chce to zatít zuby, nepropadnout sebelítosti a najít si na tom to hezké, co mě nezabije, to mě posílí,
otec dítě nikdy neviděl, jeho rodina o něm neví - obojí je jeho rozhodnutí
smutné, ale realita

• Citovat
  • Nahlásit
1076
26.7.21 18:46
@Anonymní píše:
Zdravím, byla sem s partnerem 8 let a po rozchodu sem prisla na to ze jsem tehotna. premyslela sem o potratu, ale nakonec miminko mam - dvou mesicni. byvaly partner prispiva a obcas se prijde podivat ale je to pro mne hodne psychicky narocne…je tu nekdo, kdo zazil neco podobneho? jak ste to zvladly? :kytka:

ahoj myslim ze se nema trapit ze si najdes chlapa skterym to bude dobre a bude hodny a bude brat dite jako svoje

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25639
26.7.21 18:51
@B4RC3LON4 píše:
ahoj myslim ze se nema trapit ze si najdes chlapa skterym to bude dobre a bude hodny a bude brat dite jako svoje
.

Příspěvek upraven 27.07.21 v 17:45

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.7.21 06:35

Ahoj, já otehotnela ve 23 a bývalý me nutil jít na interrupci, ja se rozhodla děti si nechat a tak jsme se hned na začátku mého těhotenství rozešli. Narodily se mi krásná dvojčátka, sice predcasne, takze jsem 4× denne s nimi cvicila, kazdy tyden jezdila na rehabku atd., ale byla a jsem za ne neskutecne ráda :srdce: nikdy jsem nemela žádnou hlídací babicku nebo kamaradku, takze permanentně na ne sama, ale šlo to :) v jejich roce a půl jsem se seznámila s mym současným manzelem :srdce: určitě si vás taky nějaký taťka najde :)

• Citovat
  • Nahlásit
15126
27.7.21 17:27

Poprvé v 19, podruhé ve 22. Poprvé to bylo těžší, v druhém těhotenství a s dvouletakem za zády už nebyl čas se v tom hrabat. Ale lhala bych, kdybych tvrdila, že to byla procházka růžovým sadem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2131
27.7.21 17:33

Měla jsem to podobně, akorát mi tehdy bylo 20 :lol: možná diky tomu jsem to brala tak nějak sportovně a zvládala jsem to v pohodě jak s prací, tak s doděláním školy a i se zábaviu,… je pravda, že teď už sem docela pose*a a asi bych to nezvládala jako tenkrát, ale neboj, tim že jste sami život nekončí ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
940
27.7.21 17:38

@Tamtama obdivuju tě. To jste se vždycky rozešli v těhotenství?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15126
27.7.21 17:57
@nototo píše:
@Tamtama obdivuju tě. To jste se vždycky rozešli v těhotenství?

Na špatném výběru partnera není co obdivovat. ;) A ano, pokaždé ve třetím měsíci. A ne, třetí dítě nechci, ani kdyby mě uplaceli. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
940
27.7.21 18:27
@Tamtama píše:
Na špatném výběru partnera není co obdivovat. ;) A ano, pokaždé ve třetím měsíci. A ne, třetí dítě nechci, ani kdyby mě uplaceli. :lol:

To je síla. No nedivím se

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat