Samé dcery a žádný kluk. Není to partnerovi líto?

Anonymní
7.2.21 09:34

Samé dcery a žádný kluk. Není to partnerovi líto?

Ahoj, čekáme první dítě. Včera jsme zjistili, že je to holka. Od začátku jsem tak nějak podvědomě chtěla kluka. Asi hlavně kvůli manželovi a taky tátovi, aby měl vnuka (jsme dvě ségry).

Od včera jsem z toho trochu zklamaná. Ptala jsem se manžela a ten prý je rád, že čekáme holku. Vím, že je to rouhání a mám být ráda, že je (snad) zdravá. Navíc určitě chceme ještě jedno a třeba to bude kluk. Jenže třeba to bude taky holka.

Moje otázka je na ty, kteří mají samé holky a další dítě už mít nebudou. Není to vašemu partnerovi líto, že nebude mít syna? Přece jen já už si představovala, jak ho bude učit opravovat motorky a další ty klučičí věci a ono to vypadá, že zatím nic.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2253
7.2.21 09:36

Opravovat motorky můžou i holky :nevim: já jsem s taťkou dělala všechno a nikdo nemá žádnou újmu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51104
7.2.21 09:40
@Anonymní píše:
Ahoj, čekáme první dítě. Včera jsme zjistili, že je to holka. Od začátku jsem tak nějak podvědomě chtěla kluka. Asi hlavně kvůli manželovi a taky tátovi, aby měl vnuka (jsme dvě ségry).

Od včera jsem z toho trochu zklamaná. Ptala jsem se manžela a ten prý je rád, že čekáme holku. Vím, že je to rouhání a mám být ráda, že je (snad) zdravá. Navíc určitě chceme ještě jedno a třeba to bude kluk. Jenže třeba to bude taky holka.

Moje otázka je na ty, kteří mají samé holky a další dítě už mít nebudou. Není to vašemu partnerovi líto, že nebude mít syna? Přece jen já už si představovala, jak ho bude učit opravovat motorky a další ty klučičí věci a ono to vypadá, že zatím nic.

Kamarád má 3 dcery a jak je pyšnej. Že si prý připadadá jako nějaký král :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20773
7.2.21 09:44

Máme dvě holky a manžel je s tím v pohodě, další dítě nechce. A můžu ti říct, že i když mám bráchu, tak s tátou jsem auta opravovala já, zedničila já, na střelnici s ním jezdím já. S bráchou si nerozumí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
465
7.2.21 09:46

Máme dvě holky a já bych neměnila ani za nic :D Holky jsou super! Taky jsem ze dvou sester.
Je to sice klišé, ale hlavní je, aby bylo mimi zdravé. Navíc čekáte první, třeba se ještě zadaří a nakonec budeš mít doma mužskou přesilovku… :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9641
7.2.21 09:47

Možná je to rouhání, ale kdybych měla samé holky, byla bych šťastná. Kdybych měla samé kluky, trápilo by mě to.
Je to kvůli tomu, že tchyně si málokdy užijí hezký vztah se snachou a vnoučaty, pokud nedrží hubu a krok a neskáčou jako roboti dle požadavků snachy.
I tak většinou vidí vnouče méně často, než rodina od snachy. Takže se raduj, máš lepší šanci na kvalitní rodinný život.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3073
7.2.21 09:49

Máme jednu dceru, manžel je nadšený, čekáme druhé dítě a víc si přejeme taky holku. Kluka budem mít taky rádi samozřejmě, ale preference jsou jasné :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.2.21 09:52

Já myslím, že správný chlap to nahlas nepřizná, ale pokud má třeba 3 dcery, tak ho mrzí, že nemá kluka.
Známý má 3 dcery a vždy tvrdil, jak se cítí jako král a je s tím v pohodě. No, a pak si pořídil čtvrté dítě s jinou a je to kluk a hádej co, svítí jako sluníčko..

• Citovat
  • Nahlásit
4123
7.2.21 09:52

Mame 2 holky. Mladsi ma tatinka omotaneho okolo prstu. :mrgreen: Starsi je zas jeho partacka, jezdi s nim na ryby, pomaha mu neco kutit. Kdyz se tatinka obe nabazi, prijdou zamnou a jsou to moje princezny se vsim, co k tomu patri. Spokojeni jsme oba. Dalsi dite chceme, ja bych chlapecka brala, chlapovi je to jedno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4123
7.2.21 09:55
@Anonymní píše:
Já myslím, že správný chlap to nahlas nepřizná, ale pokud má třeba 3 dcery, tak ho mrzí, že nemá kluka.
Známý má 3 dcery a vždy tvrdil, jak se cítí jako král a je s tím v pohodě. No, a pak si pořídil čtvrté dítě s jinou a je to kluk a hádej co, svítí jako sluníčko..

Ja jsem si tohle myslela taky a i myslim. Jen muj chlap mi do toho nezapada, je mu je to vazne jedno. Ale mozna je to tim, ze nase starsi opravdu, jako kluk nekdy je. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4343
7.2.21 09:57

Já jsem ze tři holek a můj tatik s tím byl vždycky ok, já byla ještě benjaminek a úplně mě zboznoval a říkal mi Zlatuška. Nikdy ani slovem nezmínil, ze by mu kluk chyběl, spis naše mati z toho byla špatná, chtěla chlapečka. Moje segry mají jenom holky a já mám teda dva syny… můj muž chtěl hodně holčičku, ale když není, není, je šťastný. Uvidíš, až se malá narodí, budete šťastní oba dva, premyslis nad něčím, co stejně naskočí po porodu tak automaticky, ze i kdybyste měli těch holek 10, tak je budete milovat :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2822
7.2.21 10:02

Podle mě každého chlapa trochu mrzí, že nemá toho pokračovatele rodu :nevim:
Ale určitě se tím nijak netrápí.
Známá má 3 syny a ta zase chtěla alespoň 1 holku. Ale je šťastná, že má 3 zdravé děti :srdce:
Určitě se doma nelituje, že má 3 kluky :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.2.21 10:10

Muj manzel tedy bere dobre, ze ma dve holky, mluvili jsme otom nekolikrat, sla bych i do tretiho, ale pak prisla koronakrize, vypoved a financni problemy, takze dalsi uz nebude. Motorky spolu opravuji, koukaji na prirodopisne filmy, procitaji automoto casopisy, na telicvik jsou nase holky zdatnejsi, nez kdektery kluk.

• Citovat
  • Nahlásit
5943
7.2.21 10:16

Hlavně se s tím nedá nic dělat. :mrgreen: A s čím se nedá nic dělat, to se musí brát tak, jak to je a všechno ostatní je ztráta času.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3343
7.2.21 10:23

Každou chvíli si tu někdo stěžuje, že nemá vysněnou holčičku, teď zase chlapečka :roll: Asi mají lidi málo opravdovych starostí, když si neváží toho, co mají. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat