Samopotrat a krvácení

Napsat příspěvek
Velikost písma:
229
13.6.20 14:51

@Nellinka2209 vše odešlo samo. Tělo si poradilo :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.8.20 15:35

Ahoj rada bych se zeptala, zda mate nekdo zkusenost s dlouhodobym spinenim a krvacenim jeste predtim, nez vyslo ven plodove vejce (obaly). V 8tt jsem zjistila, ze se plod asi vstrebal. Nebyl videt na UZV. Chteli me poslat na zakrok, ale nesla jsem. Vcera to byly 3 tydny, co to vim a cca 5 dni spinim a pred 2 dny ze me vyslo neco cca 1cm velkeho… vypadalo to jako plod, ale dr rikala, ze ten to nemohl byt, ze se vstrebal,.. ale na UZV byly stale videt obaly a tak me zenou dal na zakrok. Obcas ze me jde pak kapek krve a pak zas pul dne nic. A nebo neco vyjde kdyz se snazim zatlacit. Ale obaly nikde. Ma nekdo prosim zkusenost, ze k vylouceni obalu doslo az za vice dni po zacatku spineni? Prijde mi, ze to vsichni maji venku temer hned z toho co jsem se docetla a uz jsem z toho trochu nervozni. Jestli cekat a jak dlouho. Na zakrok jit nechci… diky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
423
5.8.20 16:02

@tanecnice27 tak to odkládej tak dlouho, až skončíš s brutálním zánětem na antibiotikách.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.8.20 12:22

@tanecnice27 a nemáš FB, já vlastní zkušenosti s tímto memám, naštěstí jsem se vždy vyhla i revizi, i když dle dr. to na revizi bylo, jak jinak…Třeba se tam někdo najde, kdo to měl podobně, mohli by Tě tam podpořit, skupina se jmenuje Zamlklé těhotenství, přirozený potrat…, případně na „Bylo tu, není tu“ jsou nějaké kontakty, tak bys mohla vyzkoušet, zda nedostaneš jinou radu než revizi…Držím palce, ať na zákrok nemusíš ;)

• Citovat
  • Nahlásit
3
17.8.20 09:37

Ahoj holky mám dotaz jsem teprve v 6 týdnu těhotenství a chtěla bych se zeptat zda se muže stát ze se objeví slabé spineni po sexu nebo jestli mám hned plasit 😀 v pátek jsem byla na ultrazvuku prvním a vše ok.. včera jsem měla s přítelem sex a pak mě začalo bolet břicho a trosku jsem zaspinila pak už nic. Predem se omlouvám jiste se tu již toto tema probiralo.
Dekuju za každou odpověď

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama