Samodržící podprsenka bez ramínek pro větší poprsí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.12.17 11:42
Samodržící podprsenka bez ramínek pro větší poprsí

Ahoj,
Nemá prosím někdo zkušenost s touto podprsenkou? https://www.astratex.cz/…podni-pradlo
Nebo popřípadě může mi někdo doporučit podprsenku bez ramínek naposled z astratexu jsem si kupovala velikost 85E. potřebuji pod šaty

Reakce:
Aishenka
Ukecaná baba ;) 2079 příspěvků 06.12.17 12:07

Kupuji značku Chantelle, opravdu hezky drží, zrovna tuhle mám v tělové ale:

https://www.oxalisdessous.cz/…elle-1116-11

Heivka
Závislačka 3244 příspěvků 06.12.17 12:13

Hodně závisí na šatech, pokud mají samy o sobě dostatečně pevnou hrudní část, udrží tuhle velikost skoro každá vyztužená podprsenka, pokud jsou šaty s hrudníkem volnějším, tak pokud nemáte hodně pevná prsa, tak je takováhle podprsenka k ničemu. Já pod šaty používám takový typ podprsenky: https://www.astratex.cz/…podni-pradlo mám velikost 80F/G a hodně měkká prsa. Jinak u Astratexu objendávám podprsenky tak, že jich objednám hodně (třeba 6-7) a po vyzkoušení většinu vrátím. Nemají problém s vracením zboží a dokonce vám pošlou do mailu štítek na balík s předem zaplaceným poštovným.

kontramatka
Závislačka 3767 příspěvků 06.12.17 12:16

Já mám D a mám několik podobných podprd samodržek. Drahé jako potvora, ale nikdy mi nebyly pohodlné. Až jsem si koupila obyčejnou bondeau bílou a černou a nosím je pod letní topy bez ramínek a tak a jsou bezvadně pohodlné. A stojí pár kaček. Ale nedělají dekolt.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.12.17 12:24
@Heivka píše:
Hodně závisí na šatech, pokud mají samy o sobě dostatečně pevnou hrudní část, udrží tuhle velikost skoro každá vyztužená podprsenka, pokud jsou šaty s hrudníkem volnějším, tak pokud nemáte hodně pevná prsa, tak je takováhle podprsenka k ničemu. Já pod šaty používám takový typ podprsenky: https://www.astratex.cz/…podni-pradlo mám velikost 80F/G a hodně měkká prsa. Jinak u Astratexu objendávám podprsenky tak, že jich objednám hodně (třeba 6-7) a po vyzkoušení většinu vrátím. Nemají problém s vracením zboží a dokonce vám pošlou do mailu štítek na balík s předem zaplaceným poštovným.

To nemají, úplně minimálně je jsou vyztužené pevné šaty v poprsí. Prsa od porodu nemám pevná to co popisujes ty.tyto moc šaty neunosím jsou riflové strašně pohodlné a vyhovují mne do těch pařáku, takže chci nějakou podprsenku co jednou za čas do nich dám na nějakou tu procházku nebo tak. Z astratexu jsem poprvé nakupovala minulý týden za mně super velikost jsem nosila C a teď mám E a sedí mne skvělé. vraceni jsem teď studovala budu jednu vracet nesvyhovuji mne košíčky. praveze uvažuji nad tou s astratexu s jednou jsem naprosto spokojená

kontramatka
Závislačka 3767 příspěvků 06.12.17 12:28
@Anonymní píše:
To nemají, úplně minimálně je jsou vyztužené pevné šaty v poprsí. Prsa od porodu nemám pevná to co popisujes ty.tyto moc šaty neunosím jsou riflové strašně pohodlné a vyhovují mne do těch pařáku, takže chci nějakou podprsenku co jednou za čas do nich dám na nějakou tu procházku nebo tak. Z astratexu jsem poprvé nakupovala minulý týden za mně super velikost jsem nosila C a teď mám E a sedí mne skvělé. vraceni jsem teď studovala budu jednu vracet nesvyhovuji mne košíčky. praveze uvažuji nad tou s astratexu s jednou jsem naprosto spokojená

já jsem se koukala, že má strašně nízko spodní lem a to by mi hrozně při nošení vadilo. Měla bych pocit, že mám podprdu spadenou. Ale to je jen můj pocit. Astratex mám taky ráda.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.12.17 12:28
@kontramatka píše:
Já mám D a mám několik podobných podprd samodržek. Drahé jako potvora, ale nikdy mi nebyly pohodlné. Až jsem si koupila obyčejnou bondeau bílou a černou a nosím je pod letní topy bez ramínek a tak a jsou bezvadně pohodlné. A stojí pár kaček. Ale nedělají dekolt.

Podle materiálu a fotek budou pohodlné ale drží vůbec? Nemám pevná prsa, myslím si že mne nebude držet

kontramatka
Závislačka 3767 příspěvků 06.12.17 12:32

No já taky nemám úplně pevná, ale ani pytlíky od mlíka. Ona ty prsa tak pevně obejme a tím právě drží. A mají silikonový pásek, který přilne k pokožce, takže další „pojistka“.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Terorista ze Štrasburku: 27x souzen za trestné činy, 68x se dopustil násilí

27 a 67, to jsou čísla, která teď charakterizují radikálního střelce ve... číst dále >

Nezvládala dvě děti, pořídila si třetí! Špindíra Věra z Výměny manželek má syna

Jen málo dílů televizní show Výměna manželek bylo tak kontroverzních jako... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >