Reklama

Samodržící podprsenka bez ramínek pro větší poprsí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.12.17 11:42
Samodržící podprsenka bez ramínek pro větší poprsí

Ahoj,
Nemá prosím někdo zkušenost s touto podprsenkou? https://www.astratex.cz/…podni-pradlo
Nebo popřípadě může mi někdo doporučit podprsenku bez ramínek naposled z astratexu jsem si kupovala velikost 85E. potřebuji pod šaty

Reklama

Reakce:

Aishenka
Ukecaná baba ;) 2079 příspěvků 06.12.17 12:07

Kupuji značku Chantelle, opravdu hezky drží, zrovna tuhle mám v tělové ale:

https://www.oxalisdessous.cz/…elle-1116-11

Uživatel je onlineHeivka
Závislačka 3088 příspěvků 06.12.17 12:13

Hodně závisí na šatech, pokud mají samy o sobě dostatečně pevnou hrudní část, udrží tuhle velikost skoro každá vyztužená podprsenka, pokud jsou šaty s hrudníkem volnějším, tak pokud nemáte hodně pevná prsa, tak je takováhle podprsenka k ničemu. Já pod šaty používám takový typ podprsenky: https://www.astratex.cz/…podni-pradlo mám velikost 80F/G a hodně měkká prsa. Jinak u Astratexu objendávám podprsenky tak, že jich objednám hodně (třeba 6-7) a po vyzkoušení většinu vrátím. Nemají problém s vracením zboží a dokonce vám pošlou do mailu štítek na balík s předem zaplaceným poštovným.

kontramatka
Závislačka 3767 příspěvků 06.12.17 12:16

Já mám D a mám několik podobných podprd samodržek. Drahé jako potvora, ale nikdy mi nebyly pohodlné. Až jsem si koupila obyčejnou bondeau bílou a černou a nosím je pod letní topy bez ramínek a tak a jsou bezvadně pohodlné. A stojí pár kaček. Ale nedělají dekolt.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.12.17 12:24
@Heivka píše:
Hodně závisí na šatech, pokud mají samy o sobě dostatečně pevnou hrudní část, udrží tuhle velikost skoro každá vyztužená podprsenka, pokud jsou šaty s hrudníkem volnějším, tak pokud nemáte hodně pevná prsa, tak je takováhle podprsenka k ničemu. Já pod šaty používám takový typ podprsenky: https://www.astratex.cz/…podni-pradlo mám velikost 80F/G a hodně měkká prsa. Jinak u Astratexu objendávám podprsenky tak, že jich objednám hodně (třeba 6-7) a po vyzkoušení většinu vrátím. Nemají problém s vracením zboží a dokonce vám pošlou do mailu štítek na balík s předem zaplaceným poštovným.

To nemají, úplně minimálně je jsou vyztužené pevné šaty v poprsí. Prsa od porodu nemám pevná to co popisujes ty.tyto moc šaty neunosím jsou riflové strašně pohodlné a vyhovují mne do těch pařáku, takže chci nějakou podprsenku co jednou za čas do nich dám na nějakou tu procházku nebo tak. Z astratexu jsem poprvé nakupovala minulý týden za mně super velikost jsem nosila C a teď mám E a sedí mne skvělé. vraceni jsem teď studovala budu jednu vracet nesvyhovuji mne košíčky. praveze uvažuji nad tou s astratexu s jednou jsem naprosto spokojená

kontramatka
Závislačka 3767 příspěvků 06.12.17 12:28
@Anonymní píše:
To nemají, úplně minimálně je jsou vyztužené pevné šaty v poprsí. Prsa od porodu nemám pevná to co popisujes ty.tyto moc šaty neunosím jsou riflové strašně pohodlné a vyhovují mne do těch pařáku, takže chci nějakou podprsenku co jednou za čas do nich dám na nějakou tu procházku nebo tak. Z astratexu jsem poprvé nakupovala minulý týden za mně super velikost jsem nosila C a teď mám E a sedí mne skvělé. vraceni jsem teď studovala budu jednu vracet nesvyhovuji mne košíčky. praveze uvažuji nad tou s astratexu s jednou jsem naprosto spokojená

já jsem se koukala, že má strašně nízko spodní lem a to by mi hrozně při nošení vadilo. Měla bych pocit, že mám podprdu spadenou. Ale to je jen můj pocit. Astratex mám taky ráda.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.12.17 12:28
@kontramatka píše:
Já mám D a mám několik podobných podprd samodržek. Drahé jako potvora, ale nikdy mi nebyly pohodlné. Až jsem si koupila obyčejnou bondeau bílou a černou a nosím je pod letní topy bez ramínek a tak a jsou bezvadně pohodlné. A stojí pár kaček. Ale nedělají dekolt.

Podle materiálu a fotek budou pohodlné ale drží vůbec? Nemám pevná prsa, myslím si že mne nebude držet

kontramatka
Závislačka 3767 příspěvků 06.12.17 12:32

No já taky nemám úplně pevná, ale ani pytlíky od mlíka. Ona ty prsa tak pevně obejme a tím právě drží. A mají silikonový pásek, který přilne k pokožce, takže další „pojistka“.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Co říká rodina Meghan Markle na královské dítě? Třepou se na něj jak supi

Je to den, co Kensingtonský palác vypustil šťastnou novinu do světa. Necelých... číst dále >

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

OBRAZEM: Vzácná onemocnění, která mění lidi k nepoznání

Lékaři dnes znají celkem sedm tisíc vzácných onemocnění a asi 80 procent z... číst dále >