Samodržící podprsenka na vykojená prsa

Anonymní
5.2.20 17:49

Samodržící podprsenka na vykojená prsa

Ahoj, předně prosím anonym, protože zvažuju, kdyby to diskuze vyžadovala, případně ilustrační foto a moje prsa si se mnou nikdo spojovat nemusí. :D

Chci se zeptat, zda máte tip na nějakou samodržící podprsenku pro vykojený prsa. Před dětma jsem měla 75DD. No, zmenšilo se to a hlavně spadlo. :/ A teď jdu na ples a mám půjčené krááááásné šaty, ale klasická podprsenka pod nima vypadá ultimátně blbě. Nikdy jsem to dřív neřešila, takže nemám žádnou zkušenost ani nápad, jak to řešit. Existuje něco, co mi udělá krásný výstřih a udrží mi to ta prsa? Celý večer? nebo to mám rovnou vzdát a hledat jiné šaty??

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

858
5.2.20 17:51

Samodržící podprsenka neudrží prsa větší než A… a ani u těch si nejsem úplně jistá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.2.20 17:53

Narovinu, jestli chces, aby to vypadalo skvele a ne jen tak jakoze dobry, tak vyber jine saty. Vlastni zkusenost bohuzel. Na jine nez na ty, kam jde dat podprsenka, uz ani nekoukam. :cry:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.2.20 17:56

Jo a jeste doplnim - zkousela jsem vsechno… vcetne tapu i duct tapu. Jo, myslim i kobercovou pasku. Nic to neudrzi, nic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
123
5.2.20 18:03

Já bych zvolila šaty ve kterých budete moct být bez podprsenky a nebo šaty ve kterých nebude obyčejná podprsenka vadit. Samodržící podprsenka mi nedržela ani když jsem měla velikost A.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
258
5.2.20 18:09

Mě samodrzici podprsenka ( taková ta se silikonovym vnitřkem) spadla uprostřed důležité pracovní schůzky :lol: Za mě opravdu nesmysl, má který se nedá spolehnout, navíc když už je to poklesly, tak zázraky proste neudělá :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.2.20 18:10

To jste mě nepotěšily, ale vlastně jsem to čekala. Daň za děti je pěkně nepříjemná, ach jo. Zkusím to nějak vymyslet s tou podprsenkou, díky.

• Nahlásit
  • Citovat
14400
5.2.20 18:26

Já měla samodrzici a vydržela mi celý večer na oslavě, ale měla sem prsa sotva béčka :lol: větší prsa to nemá šanci udržet, když je to nějaká váha a ještě nemaj tvar, tak to potřebuje trochu oporu, což ta samodrzici neposkytne :nevim: já ji měla spíš na to, aby neprosvitaly bradavky, než jako oporu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
263
5.2.20 18:36

Já jsem si ji jednou koupila v Tezenisu a měla jsem ji pod šatama, kde opravdu není jiné východisko… než ta samodržící podprsenka, stála kolem 400,–. Měla jsem ji na sobě jen jeden večer… A pak ji asi po po roce vyhodila, protože už se nedala použít.. Vyhozené peníze, na ten jeden večer účel splnila, ale jinak zbytečná a hlavně na velká prsa si myslím nesehnatelná.. :/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2289
5.2.20 19:12

Tak si kupuj obleceni takovy, kde podprdu v pohode schovas. Samodrzici macimalne na lentilky. A stejne to vypada blbe

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2006
5.2.20 19:25

Ono by ti to při tvé velikosti nedrželo ani před detma. Mám to stejně, vždycky sem si musela vybírat oblečení tak abych pod tím mohla mít podprsenu. Něco bez raminek a nebo se spagetovyma je scifi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
11363
5.2.20 19:43

Pokud jde jen o ramínka, tak padnoucí podprsenky se dělají i na velká prsa, jen se musíš smířit s tím, že jsi neměla 75DD, ale třeba v pohodě 60H.

Hledej krámy, kde mají třeba panache, nebo elomi, ty drží velmi dobře (ve správné velikosti)

Pokud jde o hluboký výstřih, hledej typ „plunge bra“. Opět - zase se hodí sedicí, tedy z pevnějším okrajem a výrazně většími košíčky, než předpokládáš.

Pokud tam je výstřih pod hrudní kost a nebo je podprsenka vidět zboku, tak smůla. REspektive asi by to šlo zkombinovat tak, aby měla nějakou dostatečně zajímaovou přiznanou podrsenku, ale to se nedá radit přes internet bez toho aby člověk viděl ty šaty.

https://www.youtube.com/watch?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
245
5.2.20 20:41
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu