Reklama

Samojezdící mašinka z Tesca

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jana206
Nadpozemská drbna 26366 příspěvků 29.10.10 13:39
Samojezdící mašinka z Tesca

Ahoj,

maminky, prosím, nemáte někdo samojezdící mašinku na baterky „Tesco“? Chtěla bych se zeptat, jestli vyjede kopec a utáhne za sebou vagonky..

Vím, že diskuzí na téma vláčkodrah je tu spoustu, ale vyhledávač mi převážně vyplivl mašinku Tomáše a vše možné okolo toho.Pročítat jednotlivé příspěvky velké spousty diskuzí fakt nemám čas. Vím, že na „Tomáše“ některé nedáte dopustit, ale moje děti tyto cizí pohádky nemusí, proto nemusíme mít tuto předraženou mašinku.

Máme koleje i veškeré vybavení z Tesca, postupně doplňujeme, tak jsem se chtěla zeptat,jestli někdo nemáte jejich samojezdící mašinku, kolik utáhne. Případně, jestli byste mi nemohly doporučit jinou samojezdící mašinku, ne Tomáše, která je kvalitní a nepředražená.

Díky :kytka:

Reklama

Reakce:

Wiolla
Echt Kelišová 8912 příspěvků 29.10.10 13:57

Mašinku z Tesca máme, vyjede kopeček i s vagónkama. Ale koleje i vagonky (dřevěné) jsou z Ikey. Tak nevím, jak moc velký kopeček májí koleje z Tesca a zda je v tom rozdíl… :mrgreen:

Jana206
Nadpozemská drbna 26366 příspěvků 29.10.10 14:11

Díky :kytka: Já si myslím, že zase tak velký rozdíl v tom nebude. Protože jsem si tady v diskuzích vyčetla, že koleje a mašinky jsou navzájem kompatibilní a pasuje na to dokonce i ten Tomáš :mrgreen:

dominka
Kecalka 173 příspěvků 29.10.10 14:16

Máme mašinku i koleje z Tesca a pořád jezdíme do kopce - z kopce, a to pěkně dlouzí. Vagonků máme asi 10 a mašinka zvládá. Teda ty dřevěné. Máme i sadu kovových od Tomáška a ty jsou docela těžké.

saja1
Ukecaná baba ;) 1283 příspěvků 29.10.10 14:23

ahojky,

my máme koleje i mašinku z TESCO a dokopečka (takový ten červený most z TESCO sady) vytáhne překvapivě hodně vagónků. my teda máme mašinku na dálkové ovládání, nevím jestli se dělají i jiné :nevim: kupuje vždy manžel :-P

Romik
Ukecaná baba ;) 1837 příspěvků 29.10.10 14:39

Ahoj Jani :mavam: , synovec má tuhle mašinku + veškeré vybavení k tomu z Tesca, má i kopeček a mašinka ho vyjede bez problémů a myslím, že k tomu má 3 vagónky. My budeme letos kupovat taky tyhle vláčky. Holky se do nich na návštěvě u mojí sestry úplně zbláznily.

Ela 1234 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.10.10 14:48

Jeee,diskuze presne pro me…shanim masinku na baterky na drev.koleje Ikea a taky se mi nechce davat 600Kc za Tomase…kolik stoji ta v Tescu?? Diky moc .Ela :dance:

Jana206
Nadpozemská drbna 26366 příspěvků 29.10.10 17:55

Díky všem za odpovědi :kytka:
Já už tu mašinku z Tesca mám dávno doma, jen ji nechci rozdělávat a ani nemám možnost ji vyzkoušet - starší dítě je nemocné. Kolik stála, se podívám na paragon a večer to sem dopíšu, pokud někdo nebude rychlejší.

Jinak v Tescu se dá koupit základní sada kolejí - my jsme měli koleje,mašinku, 2 vagonky, značky, nádražní budovu, násep pro nákladní vagon, zvířátká a postupně jsme dokupovali.

blunch 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.07.11 08:59

My máme dvě,každou jinou a utáhne i 3 vagónky a kopeček taky,když má nové baterky. Máme menší modrou a větší zelenou - ta jezdí do kopečku líp:-)
 B.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Honzík byl živé dítě! Hůlka a David vysvětlovali účast na pohřbu Jana Kočky

Okázale honosný pohřeb, který rodina Kočkových vystrojila svému korunnímu... číst dále >

Příště se uvidíme na Mikuláše a třeba Řepka přijde s čertem, řekl obhájce. Myslel tím Kačku?

Poté, co skončil soud s obžalovaným Tomášem Řepkou a byl odročen na 6.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >