Samoopalovák na obličej

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lajla
Zasloužilá kecalka 554 příspěvků 04.05.18 16:42
Samoopalovák na obličej

Máte prosím zkušenosti se samoopalovákem na bledou plet na obličej, alespoň na trošku..zdravé barvy? Na sluníčku se mi na obličeji dělají dost vrásky, takže se snažím jemně a hlavně jsem bledá kůže…

Reakce:
Káťa19
Echt Kelišová 7706 příspěvků 19 inzerátů 04.05.18 16:54
@Lajla píše:
Máte prosím zkušenosti se samoopalovákem na bledou plet na obličej, alespoň na trošku..zdravé barvy? Na sluníčku se mi na obličeji dělají dost vrásky, takže se snažím jemně a hlavně jsem bledá kůže…

Ja pouzivala spis tonovaci krem, ze samoopalovaku mam trochu strach

carola
Kelišová 6761 příspěvků 04.05.18 17:02
@Káťa19 píše:
Ja pouzivala spis tonovaci krem, ze samoopalovaku mam trochu strach

Jj, také bych se přikláněla spíše k tónovacímu krému. Samoopalovák ve mně vyvolává takový nepříjemný pocit, ale já to naposledy používala jako hodně mladá holka a tenkrát to byly příšerné přípravky. Má sestra používá od Avonu tuším Solutions, má to myslím i faktor a jen to jemně nastínuje, nebo jak to říct.

adriana24
Závislačka 2998 příspěvků 04.05.18 18:33

@Lajla jj, já jsem taky bledule, používám samoopalovací mlíko od Ryoru, nahazuje mi to ten zdravý nádech :D

maskovak
Ukecaná baba ;) 1352 příspěvků 1 inzerát 05.05.18 10:08

@Lajla zadny,po dlouhodobem pouzivanim mi to poskodilo pigmentaci kuze, mam vyrustky atd.,zkusila jsem snad vsechy znacky na trhu…dm drogerie nabizi bezny krem s trochou make upu, zkus ten

Marsi
Stálice 78 příspěvků 05.05.18 20:41

Já jsme používala samoopalovací pěnu
St. Moriz :mavam:

Káťa19
Echt Kelišová 7706 příspěvků 19 inzerátů 06.05.18 17:08
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Plekanec se synů nejspíš nedočká. V Montrealu jsem šťastná! vzkazuje Lucie

Na ledě se mu daří, přesto ale hokejista Tomáš Plekanec stále nemá příliš... číst dále >

Alkohol? Ne! Olympijský vítěz z Nagana Jiří Dopita je vážně nemocný

Někteří si mysleli, že má problém s alkoholem. Omyl! Olympijského vítěze z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >