Samoopalovák na obličej

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lajla
Zasloužilá kecalka 505 příspěvků 04.05.18 16:42
Samoopalovák na obličej

Máte prosím zkušenosti se samoopalovákem na bledou plet na obličej, alespoň na trošku..zdravé barvy? Na sluníčku se mi na obličeji dělají dost vrásky, takže se snažím jemně a hlavně jsem bledá kůže…

Reklama

Reakce:

Káťa19
Kelišová 5470 příspěvků 41 inzerátů 04.05.18 16:54
@Lajla píše:
Máte prosím zkušenosti se samoopalovákem na bledou plet na obličej, alespoň na trošku..zdravé barvy? Na sluníčku se mi na obličeji dělají dost vrásky, takže se snažím jemně a hlavně jsem bledá kůže…

Ja pouzivala spis tonovaci krem, ze samoopalovaku mam trochu strach

carola
Kelišová 6569 příspěvků 04.05.18 17:02
@Káťa19 píše:
Ja pouzivala spis tonovaci krem, ze samoopalovaku mam trochu strach

Jj, také bych se přikláněla spíše k tónovacímu krému. Samoopalovák ve mně vyvolává takový nepříjemný pocit, ale já to naposledy používala jako hodně mladá holka a tenkrát to byly příšerné přípravky. Má sestra používá od Avonu tuším Solutions, má to myslím i faktor a jen to jemně nastínuje, nebo jak to říct.

adriana24
Závislačka 2992 příspěvků 04.05.18 18:33

@Lajla jj, já jsem taky bledule, používám samoopalovací mlíko od Ryoru, nahazuje mi to ten zdravý nádech :D

maskovak
Ukecaná baba ;) 1200 příspěvků 05.05.18 10:08

@Lajla zadny,po dlouhodobem pouzivanim mi to poskodilo pigmentaci kuze, mam vyrustky atd.,zkusila jsem snad vsechy znacky na trhu…dm drogerie nabizi bezny krem s trochou make upu, zkus ten

Marsi
Stálice 69 příspěvků 05.05.18 20:41

Já jsme používala samoopalovací pěnu
St. Moriz :mavam:

ZdenkaNova
Stálice 78 příspěvků 06.05.18 16:49

Toho bych se bála :/ zkus buď nějaký ověřený samoopalovák, nebo spíš to dohnat makeupem.. slyšela jsem, že pěnové samoopalováky jsou super! :)

Káťa19
Kelišová 5470 příspěvků 41 inzerátů 06.05.18 17:08

@Lajla tady mrkni, vypadaji nektere dobre
 https://samoopalovaci-pripravky.heureka.cz

Tonovaci krem DM
https://pletove-kremy.heureka.cz/…cream-30-ml/

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Dětské hrnečky pro 1 000 maminek. Získejte ten svůj!

Máme pro vás unikátní akci. Philips Avent rozdává maminkám na eMiminu 1 000... číst dále >

Poradna: Život v manželově domě je peklo

Vy podáte dotaz, my vám na e-mail pošleme odpověď s praktickými tipy. Rady... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh Čerešňákové a Ditmara: Chtěla být jako Maláčová, ale chyběl jí Bakala

Za dva roky v čele České Miss se jim podařilo něco, co se zdálo být nemožné.... číst dále >

Jako neoficiální žena Janečka sklízí posměch, kdo je ale skutečná Lilia?

Máme se dobře a ukazuje to i fakt, že si víc než kdykoliv jindy můžeme... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vychytávky ekožen: veganské kondomy, kartáček z větve i pratelný tampon

Napadlo vás někdy, jak obyčejné hygienické potřeby zatěžují planetu? A přitom... číst dále >

Tajemství účesu vévodkyně Meghan. Rovná si vlasy speciálním keratinem

Její vlasy vypadají vždycky perfektně. Hladké a lehce vlnité ji poletují... číst dále >

Reklama