Reklama

Samoplátce porodu v ČR, pojištění v zahraničí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kariss
Ukecaná baba ;) 1849 příspěvků 26.11.17 19:12
Samoplátce porodu v ČR, pojištění v zahraničí

Ahoj, není tu někdo, kdo si platil Porod v ČR sám jako samoplatce?

Reklama

Reakce:

Svistice
Neúnavná pisatelka 17138 příspěvků 7 inzerátů 26.11.17 20:00

@Kariss Jestli Ti jde o ceny, tak dle výpisu od zdravotní pojišťovny vyjde normální porod asi na 8 tisíc, císař na 25.

medunka23
Kelišová 6849 příspěvků 26.11.17 20:03

@Svistice tak ale tam máš asi jen vyloženě porod, ne hospitalizaci??? Nebo komplet i s hospitali­zaci??? Nereju, jen mě to opravdu zajímá.

Svistice
Neúnavná pisatelka 17138 příspěvků 7 inzerátů 26.11.17 20:06
@medunka23 píše:
@Svistice tak ale tam máš asi jen vyloženě porod, ne hospitalizaci??? Nebo komplet i s hospitali­zaci??? Nereju, jen mě to opravdu zajímá.

Byla tam i ta hospitalizace. S tím, že akutní vyšel asi ještě o 5 tisíc víc než plánovaný. Samotné říznutí břicha stálo asi desítku. :mrgreen: Pak si samozřejmě napočítají každé zkontrolování na JIP, odběr a analýzu krve, podání analgetik, návštěvu rehabilitační sestry… to pak naskáče.

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.17 20:06

Můj císař i s hospitalizací stál 40

Kariss
Ukecaná baba ;) 1849 příspěvků 26.11.17 20:11

Ano jde mi o ceny všech porodu, jak s komplikacema a bez, císař, atd se vsim všudy ;) děkuji
Stačí celková částka :)

selia
Ukecaná baba ;) 1964 příspěvků 9 inzerátů 26.11.17 20:27

Ještě musíš připočíst částku za dítě, pokud taky nebude mít ZP (asi ne, když ty nemáš). To je problém hlavně případě nějakých vážnýck komplikací a JIP, nejhorší u nedonošenců, u hodně předčasně narozených dětí to můžou být i statisíce.

Kariss
Ukecaná baba ;) 1849 příspěvků 26.11.17 20:30

@selia to chápu, ale kdyby to bylo hodně předčasný a Ja uz byla v ČR, tak by se to dalo řešit jako akutní Porod a to by si moje pojišťovna vyřešila s nemocnici sama ;)

selia
Ukecaná baba ;) 1964 příspěvků 9 inzerátů 26.11.17 20:35

@Kariss ok, jen mně napadlo to zmínit, protože na ten účet za dítě se často zapomíná, tak ať bereš do úvahy vše

Helen78
Kecalka 460 příspěvků 26.11.17 20:36

Podívej se na youtube na uživatelku Katka My Irish Life https://www.youtube.com/watch?…, ta rodila v Česku jako samoplátce a říká ceny.

Kariss
Ukecaná baba ;) 1849 příspěvků 26.11.17 20:47

@Helen78 45 tisíc :) dneska sem na ni Koukala ;) díky

Michelle_M
Ukecaná baba ;) 2053 příspěvků 26.11.17 21:05

Ahoj, já měla samotný porod s normálním průběhem, ale s velkým zraněním, šitím v celkové anestezii a následně 24 hodin na JIP. Co jsem tak vykoukala ze své karty u pojišťovny, stálo to celkem nějakých 22 tisíc, z toho cca 10 tisíc ta „extra“ péče - anestezie, náročnější šití, JIP. Za novorozence účtovali 7 000, z toho 6 200 byla hospitalizace (standardní) a zbytek různá vyšetření a odběry. Vše ve fakultní nemocnici.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >