Samoplátce porodu v ČR, pojištění v zahraničí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kariss
Ukecaná baba ;) 1886 příspěvků 26.11.17 19:12
Samoplátce porodu v ČR, pojištění v zahraničí

Ahoj, není tu někdo, kdo si platil Porod v ČR sám jako samoplatce?

Reakce:
Svistice
Neúnavná pisatelka 17533 příspěvků 18 inzerátů 26.11.17 20:00

@Kariss Jestli Ti jde o ceny, tak dle výpisu od zdravotní pojišťovny vyjde normální porod asi na 8 tisíc, císař na 25.

medunka23
Kelišová 7135 příspěvků 26.11.17 20:03

@Svistice tak ale tam máš asi jen vyloženě porod, ne hospitalizaci??? Nebo komplet i s hospitali­zaci??? Nereju, jen mě to opravdu zajímá.

Svistice
Neúnavná pisatelka 17533 příspěvků 18 inzerátů 26.11.17 20:06
@medunka23 píše:
@Svistice tak ale tam máš asi jen vyloženě porod, ne hospitalizaci??? Nebo komplet i s hospitali­zaci??? Nereju, jen mě to opravdu zajímá.

Byla tam i ta hospitalizace. S tím, že akutní vyšel asi ještě o 5 tisíc víc než plánovaný. Samotné říznutí břicha stálo asi desítku. :mrgreen: Pak si samozřejmě napočítají každé zkontrolování na JIP, odběr a analýzu krve, podání analgetik, návštěvu rehabilitační sestry… to pak naskáče.

Doe_Jane
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.17 20:06

Můj císař i s hospitalizací stál 40

Kariss
Ukecaná baba ;) 1886 příspěvků 26.11.17 20:11

Ano jde mi o ceny všech porodu, jak s komplikacema a bez, císař, atd se vsim všudy ;) děkuji
Stačí celková částka :)

selia
Ukecaná baba ;) 2055 příspěvků 7 inzerátů 26.11.17 20:27

Ještě musíš připočíst částku za dítě, pokud taky nebude mít ZP (asi ne, když ty nemáš). To je problém hlavně případě nějakých vážnýck komplikací a JIP, nejhorší u nedonošenců, u hodně předčasně narozených dětí to můžou být i statisíce.

Kariss
Ukecaná baba ;) 1886 příspěvků 26.11.17 20:30

@selia to chápu, ale kdyby to bylo hodně předčasný a Ja uz byla v ČR, tak by se to dalo řešit jako akutní Porod a to by si moje pojišťovna vyřešila s nemocnici sama ;)

selia
Ukecaná baba ;) 2055 příspěvků 7 inzerátů 26.11.17 20:35

@Kariss ok, jen mně napadlo to zmínit, protože na ten účet za dítě se často zapomíná, tak ať bereš do úvahy vše

Helen78
Kecalka 468 příspěvků 26.11.17 20:36

Podívej se na youtube na uživatelku Katka My Irish Life https://www.youtube.com/watch?…, ta rodila v Česku jako samoplátce a říká ceny.

Kariss
Ukecaná baba ;) 1886 příspěvků 26.11.17 20:47

@Helen78 45 tisíc :) dneska sem na ni Koukala ;) díky

Uživatel je onlineMichelle_M
Ukecaná baba ;) 2161 příspěvků 26.11.17 21:05

Ahoj, já měla samotný porod s normálním průběhem, ale s velkým zraněním, šitím v celkové anestezii a následně 24 hodin na JIP. Co jsem tak vykoukala ze své karty u pojišťovny, stálo to celkem nějakých 22 tisíc, z toho cca 10 tisíc ta „extra“ péče - anestezie, náročnější šití, JIP. Za novorozence účtovali 7 000, z toho 6 200 byla hospitalizace (standardní) a zbytek různá vyšetření a odběry. Vše ve fakultní nemocnici.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Návorková o Dvořákovi: Předchozí zkušenosti s tancem jsou spíš na škodu!

Jak se dalo předpokládat, jako favorité postoupili do samotného finále... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >