Samoplátcovství při umělém oplodnění? IVF bez pojišťovny?

16.10.19 20:25

Samoplátcovství při umělém oplodnění? IVF bez pojišťovny?

Ahoj holky :) chtěla bych se zeptat, jestli nemáte některá zkušenost jako samoplátkyně v IVF? Třeba po vyčerpaní pokusů, co hradí pojišťovna nebo zkušenost s nějakým centrem, který žádnou pojišťovnu nemá a všechno si platíte vy?
Budu moc ráda za všechny informace - kolik vás to stálo nebo jestli se v něčem liší ta péče a přístup? Případně nějaký tip na centra v Praze?
Díky :srdce: :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2080
16.10.19 20:27

Ceniky maji kliniky na webu. Treba Gennet. Takze obrazek si udelas, kolik tam +- nechas

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26795
16.10.19 20:42

Těžko říct, podle toho co vše vyuzijes. Nás stal jeden samoplatcovsky pokus cca 70 tis.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.10.19 20:45

A máš zkušenost s Gennetem? Mě zaujal i IVF Cube, Ferticare Prague nebo FertilityPort Prague :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26795
16.10.19 20:46

Nee, já chodila v Brně. Ty ceny jsou plus minus všude stejne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.10.19 20:46

@veria děkuju za odpověď, můžu se zeptat, kde jsi byla? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48244
16.10.19 20:48

Ceníky bývají veřejné, pokud nejsou, na rovinu se zeptej. Záleží na mnoha faktorech - jakými léky konkrétně budeš stimulovat, kolik přesně jich budeš potřebovat, jaké nadstandardy si k základnímu IVF připlatíš. Velmi orientačně počítej tak 50-100 000 na pokus.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26795
16.10.19 20:49
@jajsemmaja píše:
@veria děkuju za odpověď, můžu se zeptat, kde jsi byla? :)

Na ty samoplatcovske pokusy v Reprofitu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.10.19 21:15

@jajsemmaja A ty už nemáš nárok na to aby ti to částečně proplatila pojišťovna? Já chodila do Podolí ale slyšela jsem hodně chválu na Ivf Cube

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
43
17.10.19 08:31

My jsme byli v Reprofitu. Byli jsme pouze na konzultaci, ale dostali jsme ceník a počítej tedy cca 70.tis. A to v tom myslím nebyla medikace. 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
263
17.10.19 08:38

@jajsemmaja Cube má balíčky, cenu ti sdělí po mailu na požádání, čekej tak 70-100 tis., dle použitých procedur. V Praze jinak nemá smlouvu Fertility Port, v něm je vyhlášený doktor Smrčina. Znám Cube, ale nikoliv jako samoplátce. Doporučuji obejít víc center a zjistit, kde ti to sedne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.10.19 13:03

@Simonkaa01 nárok na úhradu pojišťovnou už nemám, takže je mi jedno, jaké centrum zkusím :) Jinak děkuji všem za tipy. Taky jsem slyšela na paní doktorku Višňovou samou chválu. O Smrčinovi ještě info úplně nemám, z Fertilityportu jsem slyšela a četla jen o Budkovi :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
263
21.10.19 13:48

@jajsemmaja Smrčina byl dříve v Cube, osobně ho neznám, ale prý je dobrý. Višňovou znám, chodila jsem k ní, jen pozor má zvláštní styl komunikace, který nesedí každému. A rovnou tě upozorním pokud nemáš imunologii, tak si nejdříve vyřiď Mazlíčkovi a až pak se objednej, čekací termín na Višňovou byl na jaře 6-8 týdnů, nevím jak teď. A nečekej, že naprosto všechny vyšetření bude dělat ona, vždycky si to pake kontroluje, náhradní doktor to s ní konzultuje, ale prostě se stává že není u všeho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.10.19 11:23

@phedr Díky za info :) Nevadí mi, když se lidem věnuje i jiný doktor a pak vše konzultuje..ale asi je to o lepším pocitu, když máš stále stejného. Určitě bych byla radši za osobnější přístup, žádné velké centrum, kde jsi jen jako další číslo v pořadí :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26795
23.10.19 12:12
@jajsemmaja píše:
@phedr Díky za info :) Nevadí mi, když se lidem věnuje i jiný doktor a pak vše konzultuje..ale asi je to o lepším pocitu, když máš stále stejného. Určitě bych byla radši za osobnější přístup, žádné velké centrum, kde jsi jen jako další číslo v pořadí :?

Takový snad už dneska ani neexistuje… :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama