Samota - i když mám dvě děti, cítím se sama

57
20.2.16 18:25

Samota, i když mám dvě děti cítím se sama

Jsem půl roku sama s dětmi. Neměla jsem možnost se někde seznámit. Do toho litani po uradech, soudech.
Teď se vše jakstak uklidnilo a samota na mě dolehla :(
Mám 27 let a cítím se sama, i když jsem máma dvou dětí. Přece ten chlap chybí, ale za každou cenu se seznámit. To nejde preci.
NeustÁle uvažuji kde kdy…najdu fajn můžu
Jak jste na to vy svobodné maminka :-)
:kytka: :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1687
20.2.16 18:58

Ahoj ja mam 28 let, tri deti a i kdyz mam partnera tak se nekdy citim silene osamocena. Nemam zadnou kamaradku a tim padem svym zpusobem vim jak se citis. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
57
20.2.16 19:05

Ahoj ky, díky za vzkaz, krásné mít velkou rodinu. Taky sem si to moc přála, ale bohužel. Třeba někdy najdeme hodného strejdu. :think:
Odkud jsi? A jak staré děti máš?
:kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5256
20.2.16 19:37

Určitě neházej flintu do žita, já před lety zůstala sama se dvěma dětmi a s manželem mě seznámila kamarádka a máme spolu další dvě dětičky a jsme spokojení. Chápu, že se cítíš sama, ale určitě někde běhá chlapík, který bude mít rád Tebe i děti

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1085
20.2.16 19:46

@Pusik26 Ahoj, mužeme si podat ruce. Mám dve malé deti, je mi 30 a už víc jak pul roku jsem sama. A cítím se uplne stejne jako ty. Jediné stesti je, že mám kolem sebe hodne dobrých kamaradek a i fajn rodinu..Ale chlap chybí no…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lizzi
20.2.16 19:49

@Pusik26 Ahoj :mavam: mám pár známých, které se seznámily velice šťastně na seznamce. Dvě dokonce s dětmi a už mají s novými partnery další. Nebála bych se toho :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
3848
20.2.16 19:50

Joo, taky se můžu přidat do klubu :) Já jsem tedy s dětmi sama už přes rok, taky mám dvě a je mi 26 a většinou vše zvládám, je to neustálý kolotoč, ale pak jsou chvíle kdy si připadám hodně sama a je mi smutno :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
87
20.2.16 20:48

Ahoj, je mi 34 let a taky jsem uz pul roku sama a taky nevim kudy kam…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
87
20.2.16 21:10

Jak mas velke deti? Ja holcicku 4 roky a kluka 6 let.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13633
21.2.16 00:47

Já jsem sama už přes dva roky, ale nějak už si neumím představit, že bych vedle sebe chlapa snesla :lol: jo, tak jednou za půl roku to na mě padne, ale stačí se jít podívat na ty spící zlatíčka a je to zas dobrý :*
vlastně jo, chlapa by to chtělo.. za rok, až půjde mladší syn do školky, protože sama nemám šanci kluky ráno odvést a odpoledne je vyzvednout.. :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
244
21.2.16 01:02
@Pusik26 píše:
Jsem půl roku sama s dětmi. Neměla jsem možnost se někde seznámit. Do toho litani po uradech, soudech.
Teď se vše jakstak uklidnilo a samota na mě dolehla :(
Mám 27 let a cítím se sama, i když jsem máma dvou dětí. Přece ten chlap chybí, ale za každou cenu se seznámit. To nejde preci.
NeustÁle uvažuji kde kdy…najdu fajn můžu
Jak jste na to vy svobodné maminka :-) :kytka: :think:

ale ty sama nejsi máš dvě krásné děti, takže sama nikdy nebudeš :kytka: a neboj on se ten pravý zjeví až to budeš nejméně čekat :srdce: držím palečky ať je to brzy :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1687
22.2.16 09:59

Deti maji 3,5 7 a nejmlasi ma 5mesicu :) a tvy?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama