Samotesty na koronavirus.

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
19.11.21 17:10

Samotesty na koronavirus.

Dobrý den, máte zkušenost s testem na koronavirus z lékárny? Od jaké nejnižší ceny se test dá pořídit? Případně v jaké lékárně jste pořídili. Mám příznaky koronaviru. Prosím o zachování anonymity.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10876
19.11.21 17:18

Pokud máš příznaky, tak si nech obvodakem vystavit zadanou na PCR test. Ale jinak jakýkoliv antigenní test co seženeš. Kolem 150,– to tak bude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.11.21 17:19

Okolo 90-200 Kč.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.11.21 17:23

Šla bych na testy, kde se s potenciální nákazou počítá a ne do lékárny mezi lidi.

• Citovat
  • Nahlásit
1221
19.11.21 17:25

Dr Max okolo 100 Kč

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1222
19.11.21 17:29

Samotest je ti na 2 veci. To je spis jen tak, kdyz jdes za rodinou.
Kdyz mas priznaky, budes mit covid, budes treba v izolaci, tak bez Pcr nedostanes potvrzeni o prodelani.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2126
19.11.21 17:32
@Anonymní píše: Šla bych na testy, kde se s potenciální nákazou počítá a ne do lékárny mezi lidi.

Proč anonym?

Je normální, pokud ty antigenní testy jsou volně dostupné a mám-li příznaky covidu, které se dají krásně zaměnit s chřipkou apod, jít nebo poslat někoho do lékárny a koupit si nejdřív ten samotest, ať učiním další kroky.. Já ho nedávno kupovala v lékárně sv. Josefa za 90kč.. V lékárně mají roušku, plexisklo, jsou oddělení dost velkým odstupem a pokud má jakoukoliv virozu, tak má taky roušku.. nevidím problém do té lékárny jít ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23495
19.11.21 17:33

Magistra lékárna od 69,–. U dr.max jsem kupovala za 97,–

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2126
19.11.21 17:34
@zrnko píše:
Samotest je ti na 2 veci. To je spis jen tak, kdyz jdes za rodinou.
Kdyz mas priznaky, budes mit covid, budes treba v izolaci, tak bez Pcr nedostanes potvrzeni o prodelani.

Taky jsem si myslela, že je na dvě věci.. Ale pokud máš nějaké příznaky a hned nechceš zatěžovat celý systém, koupíš si v lékárně test, který ti hned řekne na čem jsi… Ta půlhodina, kdy test kupuješ a testuješ se a čekáš na výsledek je rychlejší než PCR.. a pak následně PCR kvůli karanténě, nemocenské apod je samozřejmost.. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
LP4
197
19.11.21 17:35

@Andělka55 v lékárně maji sklo. Ale co ostatni lidi, kteri si jdou jen treba pro vitaminy? Poslala bych nekoho zdraveho nebo sla na testy, na ktere stejne budu muset jit kdyz budu pozitivni. Mám na to jiný názor.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34403
19.11.21 17:37
@Andělka55 píše:
Taky jsem si myslela, že je na dvě věci.. Ale pokud máš nějaké příznaky a hned nechceš zatěžovat celý systém, koupíš si v lékárně test, který ti hned řekne na čem jsi… Ta půlhodina, kdy test kupuješ a testuješ se a čekáš na výsledek je rychlejší než PCR.. a pak následně PCR kvůli karanténě, nemocenské apod je samozřejmost.. ;)

tak znám více lidí, kteří antigen negativní a druhý den pozitivní PCR. A znám to i opačně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13720
19.11.21 18:16

Ty testy nejsou spolehlive. Znama v jeden den sla na test a na zkousku udelala samotest i doma. Test negativni, druhy den sms a covid +.
Za další 3 dny kdy mela rozjety covid a vyrazne příznaky, delala uz pro zajimavost znovu samotest a opet negativni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.11.21 18:33

No já nevím, ale co mám zkušenost, tak antigenní testy u nás byly vždycky spolehlivé. Syn po kontaktu šel na PCR a vyšel pozitivní. Bylo mi to divný, protože neměl vůbec žádné příznaky a myslela jsem si, že došlo ke záměně vzorků. Tak jsem si ho doma otestovala a světe div se, byly tam 2 čárky.

Dceři nebylo dobře, měla rýmu, nechali jsme udělat antigenní test v odběrovém stanu a 2 čárky vyletěly okamžitě.

Podle mě ty levnější (60, 80 kč) testy jsou méně spolehlivé než třeba ty testy za 130.

• Citovat
  • Nahlásit
79496
19.11.21 18:46
@Anonymní píše:
Dobrý den, máte zkušenost s testem na koronavirus z lékárny? Od jaké nejnižší ceny se test dá pořídit? Případně v jaké lékárně jste pořídili. Mám příznaky koronaviru. Prosím o zachování anonymity.

Dosla bych si za 200,– na antigen na odberovku, ma to tu vyhodu, ze když vyjdes pozitivni, tak ti rovnou zaridi zadanku na pcr.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37371
19.11.21 19:01

Ja mam.doma baleni po 5 testech, jeden vysel na 30 kc. Takze testuji bez nejake tenze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat