Samotvrdnoucí hmota k modelování - jakou pořídit?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

spiky01
Ukecaná baba ;) 2154 příspěvků 26.04.18 12:40
samotvrdnoucí hmota jaká?

Zdravím, je tu prosím někdo kdo má zkušenosti s různými samotvrdnoucími hmotami? zkoušela jsem jen keraplast a nic moc, třeba sněhulák vůbec nedržel. potřebovala bych něco co jde dobře spojovat, je měkčí aby zvládly tvořit i meněí děti. zaujala mě tahle, máze s ní někdo zkušenost? https://www.sevt.cz/…la-40302000/ děkuju

Reklama

Reakce:

mi.anetka
Kecalka 221 příspěvků 26.04.18 12:54

Jo jo, Creal a Toycolor je asi nejlepší, co jsme vyzkoušeli, DAS taky ušla ale Kera plast hrůza. Jovi byl takový průměr.

Jančakecalka
Generální žvanilka 20396 příspěvků 26.04.18 13:38

Creal je nejlepší :palec:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tak vypadá sex v těhotenství: Realita plná humoru

Čeká vás 9měsíční jízda, nebo bude sex v těhotenství nanic? Těžko předvídat... číst dále >

Za větší šanci na dítě si ženy připlácí až desetitisíce

Třikrát a dost. Respektive tři (v určitých případech až čtyři) pojišťovnou... číst dále >

Články z Expres.cz

Rytíř Jaromír Jágr: Myšlenky na sex ovládám, peníze si nezasloužíme

Je miláčkem českého národa a na ledě platí za hokejového boha. Jaký je ale... číst dále >

Američtí Homolkovi: Rodina Meghan zůstala za zdí, na svatbě by dělali ostudu

Zatímco rozvedená americká herečka Meghan Markle, nově známá jako vévodkyně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vysoký tlak je třeba léčit. Může totiž poškodit cévy i mozek, řekla lékařka

Hypertenze je jedna z nejčastějších kardiovaskulárních chorob, která může při... číst dále >

Pohádkovým šatům Meghan Markle vévodily jednoduché linie a dlouhý závoj

Konec spekulacím. Nejočekávanější módní kousek letošního roku pochází od... číst dále >

Reklama