Samotvrdnoucí hmota k modelování - jakou pořídit?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
spiky01
Ukecaná baba ;) 2169 příspěvků 26.04.18 12:40
samotvrdnoucí hmota jaká?

Zdravím, je tu prosím někdo kdo má zkušenosti s různými samotvrdnoucími hmotami? zkoušela jsem jen keraplast a nic moc, třeba sněhulák vůbec nedržel. potřebovala bych něco co jde dobře spojovat, je měkčí aby zvládly tvořit i meněí děti. zaujala mě tahle, máze s ní někdo zkušenost? https://www.sevt.cz/…la-40302000/ děkuju

Reakce:
mi.anetka
Kecalka 335 příspěvků 2 inzeráty 26.04.18 12:54

Jo jo, Creal a Toycolor je asi nejlepší, co jsme vyzkoušeli, DAS taky ušla ale Kera plast hrůza. Jovi byl takový průměr.

Jančakecalka
Generální žvanilka 22247 příspěvků 26.04.18 13:38

Creal je nejlepší :palec:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Zapomeňte na Evropu, doma buďte, vzkázal muslimům egyptský prezident

Egyptský prezident Abd al-Fattáh as-Sísí (64) zaskočil všechny muslimy, kteří... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >