Reklama

Samotvrdnoucí hmota k modelování - jakou pořídit?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

spiky01
Ukecaná baba ;) 2157 příspěvků 26.04.18 12:40
samotvrdnoucí hmota jaká?

Zdravím, je tu prosím někdo kdo má zkušenosti s různými samotvrdnoucími hmotami? zkoušela jsem jen keraplast a nic moc, třeba sněhulák vůbec nedržel. potřebovala bych něco co jde dobře spojovat, je měkčí aby zvládly tvořit i meněí děti. zaujala mě tahle, máze s ní někdo zkušenost? https://www.sevt.cz/…la-40302000/ děkuju

Reklama

Reakce:

mi.anetka
Kecalka 288 příspěvků 26.04.18 12:54

Jo jo, Creal a Toycolor je asi nejlepší, co jsme vyzkoušeli, DAS taky ušla ale Kera plast hrůza. Jovi byl takový průměr.

Jančakecalka
Generální žvanilka 21932 příspěvků 26.04.18 13:38

Creal je nejlepší :palec:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Články z Expres.cz

„Bohoušek si občas něco dal!“ Je za smrtí sbormistra Kulínského pervitin?

Pražští kriminalisté stále pracují na objasnění náhlé smrti bývalého... číst dále >

Nejzrůdnější vražedkyně Česka? Fikáčková drtila kojencům hlavy, nesnášela jejich křik

Do historie české kriminalistiky se zapsala řada vrahů. Někteří byli nebývale... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Reklama