Samovolné modřiny na nohou

Anonymní
11.6.21 07:36

samovolné modřiny na nohou

Ahojky, ještě než se vydám k doktorovi, chtěla bych získat nějaké info, pokud máte.
Dnes se mi po probuzení objevila na levém koleni slabší podlitina, cítím lehké brnění, zatím víc nevím.
PS zejména vy, které jste očkované, to jsem i já

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9010
11.6.21 07:39
@Anonymní píše:
Ahojky, ještě než se vydám k doktorovi, chtěla bych získat nějaké info, pokud máte.
Dnes se mi po probuzení objevila na levém koleni slabší podlitina, cítím lehké brnění, zatím víc nevím.

S jednou modrinou k doktorovi? 8o 8o 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.6.21 07:40

Sea asi praštila? :think:

Ja myslela, ze mas nohy jeden velky cerny flek :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
850
11.6.21 07:45

Mohla ses někde bouchnout a ani o tom nevîš, s jednou modřinou tě u doktora budou mít za pěknou hysterku a kdykoliv tam půjdeš s čímkoliv jinym, už tak budeš „zapsaná“ :roll:
Já myslela, že máš třeba 4 - 5 modřin každý den a nevíš z čeho, to už bych měla strach z nějakýho problému, ale jestli nebereš léky na ředění krve a ta modřinka je fakt jen jedna, tak na to se neumírá ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.6.21 07:52

No tak jsem asi paranoidní z konspiračních teorií ohledně očkování

• Citovat
  • Nahlásit
8441
11.6.21 07:53
@Anonymní píše:

Musíš hnedka k lékaři. Modřina je určitě z toho očkování. Je to ta sražená krev o které pořád mluvili na Nově. Úplně stejně se musí chodit k lékaři a hlásit veškeré neduhy, které budeš mít následující rok po očkování.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.6.21 07:58
@Anonymní píše:

Ty to davas do souvislosti s ockovanim? 8o neblbni…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.6.21 08:06
@Anonymní píše:

Mas po očkováni? Já mám taky modřiny po nohách. Začalo to druhy den po očko, teď jsem týden. Nikam jsem teda nesla

• Citovat
  • Nahlásit
850
11.6.21 08:06
@Anonymní píše:

Poruchy srážlivosti krve bohužel nejsou konspirační teorie, ale všude se udává, že by těch modřin bylo víc a i další příznaky, pokud máš opravdu jen jednu modřinku a nic jinýho, ještě k tomu pod kolenem, kde je nejčastější místo, že se o něco štrejchbem byla bych v klidu, jen se hlídej a k doktorovi jdi v případě že se přidají další potíže, nebo další podlitiny, samozřejmě pokud máš velký strach, zavolej mu hned, ale podle mě ti řekne to samý co tady

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1647
11.6.21 08:36

Já třeba mám citlivou kůži mě se stačí nekde bouchnout ani o tom nevím a mám modrinu… A stímhle bych hned nikam nešla pokud by to nebyly modřiny jako vrata 👍 🙄

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9061
11.6.21 08:44

To se takhle kontrolujes, jo?

Jeslti nechces byt pro smich, tak nikam nechod. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2868
11.6.21 08:56

Jsi očkovaná Astrou Zenecou?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2151
11.6.21 09:26

Jenze v souvislosti s ockovanim meli ti lidi srazeninu na mozku. Ne v koncetinach. To bys mela hrozne bolesti hlavy a ne jednu modrinu na noze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.6.21 09:32
@ZuzaM píše:
Jsi očkovaná Astrou Zenecou?

Modernou.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
11.6.21 09:35
@hani28 píše:
Jenze v souvislosti s ockovanim meli ti lidi srazeninu na mozku. Ne v koncetinach. To bys mela hrozne bolesti hlavy a ne jednu modrinu na noze.

Já jsem si jistá, ze moje modřiny na nohách po ockovsni jsou. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat